Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
20 komentāri
Sakārtot:
rereerererer
10. maijā 15:59
es pat zinu viņas ooopppappu bekingemu pils spoks
Nu ja
10. maijā 17:02
Diez kāpēc jaukās mammītes meita nokļuva bērnunamā. Bet citādi paraugmäte.
Juhans
10. maijā 17:18
Es skaidri zinu, ka mans vecaistēs ir miljonārs, bet - kur viņš ir?!
Jan
10. maijā 17:42
Jus varat maksat par 40% mazak par elektroenergiju, nekada veida maldinot vai parkapjot likumu! Es iesaku visiem izlasit so rakstu - https://mklatvia.blogspot.com/ Es to esmu izmantojis kops decembra, un rekins patiesam ir kluvis mazaks!a
TAISNIBA
10. maijā 18:12
VAI TAD MEITAI NEMAZ NEINTERESE KAPEC ATRADUSIES BERNUNAMA? KUR TO LAIK BIJA "JAUKA" MAMMITE????
ZA
10. maijā 18:30
Īrijā vēl 50. un 60. gados, nemaz nerunājot par pirmskara laiku, bija ļoti stingri uzskati par neprecētas sievietes grūtniecību. Tas bija liels kauns ģimenei un pašai meitenei. Apprecēties tādai praktiski vairs nebija iespēju. Aborti Īrijā joprojām ir aizliegti. Tāpēc toreiz jaunās īru sievietes, tikko uzzināja par ārlaulības grūtniecību, tika nosūtītas uz speciāliem pansionātiem Anglijā, kur noslēgti visai baisos apstākļos, dzīvoja visu grūtniecības laiku, dzemdēja un atgriezās mājās jau bez bērna. Daudzas tā arī palika strādāt UK. Mazos adoptēja beezbērnu pāri, vai, ja adoptētāji neatradās, viņi izauga bērnu namā. Tagad tas viss tiek celts gaismā, un atklājas daudzu ģimeņu traģēdijas.
>ZA
10. maijā 19:13
Precizējums. Kopš 2018.gada aborti Īrijā ir atļauti. Šie pāraudzināšanas nami atradās Īrijā, ne UK. Un pastāvēja līdz pat 1996.gadam. Tur nokļuva ne tikai grūtas, neprecētas sievietes, bet arī izvarošanas upuri, kas, kāds pārsteigums, vai ne, tika vainoti tajā, ka tikuši izvaroti. Valdības iecerēti kā vietas, kur sievietes apgūs profesijas, tie - nodoti katoļi baznīcas pārziņā - pārvērtās par mūža ieslodzījuma, verdzības un pazemojuma vietā, kur sievietes, kas neko nebija nodarījušas, kā arī bērni, mirstot šausmīgos apstākļos, bez identifikācijas tika apbedīti masu kapā. Viena no tādām katolicisma ideoloģijas citadelēm ir Tuam. Laipni lūgti pasaulē humānākās reliģijas aizspogulijā.
ap-17
10. maijā 19:29
Ta Homers Simpsons Anglija atrada pusmasu.Vina tevs Abrahams Simpsons WW2 laika tur palaida pa kreisi
Za > ZA
10. maijā 21:00
Es vienkārši minēju konkrētu dzīvesstāstu, kas plaši izskanēja Īrijas un Anglijas mēdijos. 17 gadīga meitene izsūdzēja grēkus priesterim un viņš noorganizēja viņas pārvešanu uz Mātes un bērna namu Anglijā. TUzturēšanās laikā viņai iedeva citu vārdu, ik dienas daudz bija jāstrādā - jāberž grīdas, jātīra... Kad mazais piedzima, darbinieces bija vīlušās, jo zēnus adoptē negribīgi, tāpēc, kad bērniņš 2 mēn.vecumā saslima, nekāda medicīniskā palīdzība netika sniegta, un mazaulis nomira. Tad arī sieviete devās prom no tā nama. Tagad pētot dārzā esot atrasti ap 800 zīdaiņu līķu.
>ZA
10. maijā 21:14
Drausmīgi, ja. Diemžēl tas nav vienīgais gadījums. Pazemošana, piemēram, ja izkrīt šķīvis, liekot ēst no grīdas. Izvarošanas šajās iestādēs. Darbs - ne tikai grīdu beršana, bet īsta verdzība. Šobrīd pamazām sāk runāt dzīvi palikušie pēcnācēji, meklēt savas apbedītās vecmāmuļas, radiniekus masu kapos. Kad par to lasa, kaut kā atveras acis uz dažām lietām.
komunistu rituāli
10. maijā 21:15
>>>>>><19:13 https://www.upi.com/Top_News/World-News/2017/09/19/Report-Raped-women-in-North-Korea-prison-camps-executed/3671505836513/
Nu ja-za
10. maijā 23:00
Paldies par info, tas ievieš kaut kādu skaidrību, vismaz versiju. Žēl, ka rakstā tas nav pieminēts.
Noyb
10. maijā 23:24
Ko var muzigi provocet katru reizi ka iluzija par kautko uzrodas? OKey persona nav nekads jautrais ziperzellis kompanijas ar savu svako humora izjutu, bet to var mainit, un to nenoliedzu BET blin tas nenozime ka uzreiz LGBTQ+ vai ka nav normals citadak. Apriebies minet : izskaidrojiet vienreiz kas notiek un kadi varianti. Ka ari persona komentaros nelietoja zemtekstus..tikai kontekstus.
Noyb
10. maijā 23:28
Ka ari velak paskatisimies kurs ir "labs|launs". Ko var vienmer cakaret? Tas viens notikums bija tikai vienreiz un ari tad no malas iespaidoja jo persona bija siks. Augot neatkartojas 1:1 jo persona iemacijas paskontroli un nevareja cakaret. Ka ari tie kas piesienas pasi ari nepamatoti muldeja par personu. Cik var vienu un to pasu? Kad pasi stridas ar personu tad saka lai ignore pagatni jo kas bijis izbijis..bet persona tiesam nipricom.
Jan
11. maijā 00:15
Jus varat maksat par 40% mazak par elektroenergiju, nekada veida maldinot vai parkapjot likumu! Es iesaku visiem izlasit so rakstu - https://mklatvia.blogspot.com/ Es to esmu izmantojis kops decembra, un rekins patiesam ir kluvis mazaks!

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi