Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
56 komentāri
Sakārtot:
Kowelenzer
2019. gada 30. martā 14:02
Absurda situācija. Vīrieši nosaka to, ko sieviete drīkst darīt ar savu ķermeni! Piedotiet, bet tas ir nonsenss! Visos likumprojektos, kas saistīti ar grūtniecības izbeigšanu, drīkstētu balsot tikai un vienīgi SIEVIETES!!!
airon
2019. gada 30. martā 14:23
-=Daudzas grūtnieces tajā laika pat nezina, ka ir bērna gaidībās.=- Kā var gribēt veikt abortu, ja sieviete nezina, ka ir stāvoklī? Žurnālistiem ar loģiku tā pašvaki.
:/
2019. gada 30. martā 14:28
Un kas par to? Maz ko Džoržijas štats liedz vai neliedz. Roe v. Wade, 410 U.S. 113 (1973) ir ASV Augstākās Tiesas iztiesāta lieta, kas regulē to kā šīs te lietas notiek visā ASV teritorijā, neatkarīgi no vietējās likumdošanas. Un kamēr lēmums šai lietā nav atcelts - un tas nav atcelts - tikmēr aborts visā ASV teritorijā ir legāls līdz dzemdību brīdim.. Un tas ir sievietes lēmums.. Un tas tiesas lēmums nosaka arī regulējumu, pietiekoši brīvu regulējumu, kādos apstākļos ir pieļaujams vēlīnā termiņa aborts grūtniecību beidzamajās nedēļās - sievietes fiziskā, garīgā, emocionālā, finansiālā, sociālā veselība.. Kas pie velna ir emocionālā, finansiālā un sociālā veselība, kā to mēra un kā... Lai nu kā.. Džordžija protams var tur spirināties. Bet jēgas no tā maz. Ja Planed Parenthood tos Džordžijā taisīs - viņiem nekas par to nebūs... Un PP taisīs. PP patīk taisīt melno bērniņu abortus kopš pašas PP izveidošas :)) Neviens nekur nekad nav tik daudz melnos noklapējis kā PP abortārijos..
ha, ha
2019. gada 30. martā 14:34
Traģikomiski ir tas, ka liberasti ar zobiem un nagiem cīnās par sievietes tiesībām nogalināt augli, kurš varētu traucēt, piemēram, viņas modeles karjerai, bet noteikti pieprasīs saglabāt kādas ģenētiskas kroplības upuri.
Kowelenzer
2019. gada 30. martā 14:38
airon, paskaidrošu tiem cilvēkiem, kuriem ir "grūtas" galvas, īpaši tev. Sieviete var nezināt to, ka ir stāvoklī, bet tad, kad to uzzinās, likums jau būs izvēli liedzis. Ja tāds likums tiks pieņemts, tas faktiski aizliegs grūtniecības pārtraukšanu.
Dalbajobam smaidinjam
2019. gada 30. martā 14:39
Otrs kjermenis ir tad, kad tas ir speejiigs eksisteet autonomi. Liidz tam nekaada otra kjermenja nav, ja jau no taada skatupunkta saaki kviekt.
> ha, ha
2019. gada 30. martā 14:40
Patiesībā nē. Ģenētiskās kroplības, kā tu viņas sauc, abortē nemērīgi. Patiesībā abortē diezgan daudz veselus bērnus arī pie viena, tikai tāpēc, ka dakteri taisot testus, kaut ko nočakarējas, pasaka ka ir paaugstināta iespēja, ka auglim varētu būt kaut kādas deformācijas.. Liberastiņi, cilvēkmīlīši uzreiz "cut it out! cut it out!!".. Un pēc tam pēc aborta atliekā izrādās - ā nē, sīkajam viss bija ok. Kamēr konservatīvie tādā brīdī parasti sagrupējas un - nu labi, mīlēsim kādu Dievs devis :) Un tikai nopiercājas, ka Dievs iedod veselu beigās :)) Tā ka nē.. Liberastiņiem kareiz tā ideja par abortu ir tik pieņemama, ka viņi daudz vieglāk abortē veselus augļus pat tad, ja ir tikai aizdomas, ka būs iespējamas kaut kādas problēmas tālākā nākotnē. Viņi mīl citu cilvēku daunīšu. Paši sev viņi grib vienu, veselu un smuku :))
> Dalbajobam
2019. gada 30. martā 14:43
Muļķības. Totālas muļķības. Definīcijas jautājums par to kad sākas dzīvība un.. totālas muļķības tu pateici. Es tev uzmaukšu polietilēna maisiņu galvā un pēc 5 minūtēm tu vairs nespēsi dzīvot. Tu vairs nebūsi atseviķs ķermenis pēc tam? Pamēģini vairāk fokusēties uz idejām ko saki, nevis uz krievu lamuvārdu neveiklu latviskošanu.
Kowelenzer
2019. gada 30. martā 14:47
Jā, pret mākslīgu grūtniecības izbeigšanu ir vīrieši. Sējam savu sēklu visās pēc kārtas. Kamdēļ mums, īstajiem večiem, izsargāties, jūs, vecenes, vispār apnaglojušās? Pašas izsargājaties! Ak bērniņš? Tava vaina! Mēs ir riktīgie tēviņi- tu pati tiec galā ar savām problēmām, mēs meklēsim citu mātīti! Apaugļosim to, tad pie citas! Vot kropļi! Un vēl lems par abortu aizliegšanu?
@ Dalbajobam
2019. gada 30. martā 14:52
Pateikt, ka auglis 3 nedēļas pirms dzemdībām nav spējīgs eksistēt autonomi un tātad nav otrs ķermenis, un tā nav slepkavība, bet "sievietes izvēle", jo tas aizvien ir tikai sievietes ķermenis, spēj tikai puika. Puika kurš nekad nav grūtneci redzējis. Puika kurš neko nejēdz no grūtniecības un augļa attīstības. Puika kurš nesaprot, ka jā - ASV 3 nedēļas pirms noliktā datuma var veikt legālu abortu auglim ievadot injekciju un pēc tam līķi "izdzemdējot". Tā ir aptuveni nedēļu ilga procedūra. To nevar veikt ārkārtas situācijās, kad grūtnieces veselība ir apdraudēta. Situācijās, ka grūtnieces veselība tiešām ir apdraudēta - veic ķezargriezienu un tad arī jaundzimušā veselība tiek glābta. Par ko tu Dalbajob murgo bērns? Tu vismaz palasi augļa attīstību ko skolniekiem māca, ja reiz neko vairāk internetā nemāki atrast.
2019. gada 30. martā 14:53
Viņi savērušies, Aizvien tālāk atpakaļ vidusslaikos.
To 14 52
2019. gada 30. martā 14:55
Bet, ja sieviete ir studente vai pēkšņi saņem labu darba piedāvājumu? Ko ta darīt?
ko lai saka
2019. gada 30. martā 15:04
grūti laiki grūtniecēm
>To 14 52
2019. gada 30. martā 15:15
A tā tava hipotētiskā sieviete ir tāda aita, ka nespēj savu ķermeni pietiekoši kontrolēt pirms stāties dzimumsakaros ar ko pagadās un ļaut viņam pļurkšķināt sev iekšā? Tajā brīdī viņai nav kontroles pār savu ķermeni? Viņai ir vajadzīgo kontrole pār savu ķermeni tikai tad, kad viņa jau ir stāvoklī? Nepalikt stāvoklī studentes vienkārši nespēj? Starp citu, nedzaudz no personīgās pieredzes - upurēt nedzimušu bērnu nākotnes karjerai bez maz uz altāra.. tas ir gandrīz vai rituāls. Un tam būs sekas. Tas prasīs savu cenu. Vairāk kā puse sieviešu pēc tam piedzīvo ļoti smagus sirdsapziņas pārmetumus, depresiju. Un tā karjera, nekur jau viņa nedēsies, ja bērns ir no normāla puiša - pie viena sanāks arī normāla ģimene un drusku vēlāk uzsākta karjera.. Bet tā.. sanāks, ka esi uzlikusi nedzimušu bērnu uz altāra un tava dvēsele zinās par šo nesvēto upuri. Huhū kādās liesmās tas svilina sievietes no iekšpuses. Un viņas cieš klusējot, jo par to nedrīkst runāt. Un tās dažas kas runā - ātri tiek apklusināts. Tā ir neglītā stāsta puse.. Tā jēru upurēšana pagānu dievu priekšā mūsdienu izpildījumā - aborti dēļ karjeras :/ un pēc desmit gadiem pie psihoterapeita vākt pa gabaliņiem sadrupušu dzīvi kuru pat nesaprot kāpēc ir sadrupusi, jo viss taču bija likumīgi. Es taču nevienu nenositu.. Kamēr jauni, tikmēr jau viss "po" :)
Kowelenzer
2019. gada 30. martā 15:18
Es mīlu sievietes, es cienu sievietes, es uzskatu, ka sieviete nav zemāka par vīrieti, pat, iespējams, sievietes ir stiprākas. Un, protams, es vienmēr aizstāvēšu sievietes. Tam, Šodien 14:56, kuram pat nika nav- tu neesi vīrietis, tu esi mēsls, kuram es labprāt kārtīgi pa zobiem iekrautu! Un, ja es tevi sistu, tu lūgtos un vaimanātu!!! Tu, sūds, bioloģiski skaities pie vīriešiem, bet realitātē, domāju, ka tu pat par grīdas lupatu nederi...

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi