Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
7 komentāri
Sakārtot:
Inga Loce
10. martā 12:00
Labdien.Izlasot šo rakstu,rodas sajūta ka to ir rakstīju necilvēks lai apvainoti cilvēku par raganu u.tt.Cik noprotu raksta autors dzīvojis kopaa ar viņiem, kad zin vai mājās pat bijis ledusskapis.leduskapis bij,un Biruta ļoti garšīgi gatavoja,vaitad to neredzēja daudzie ciemiņi, kamēr Zābers bij dzīvs,un mājās bieži rīkoja tikšanās,kas tai laikā bij labi draugi,jo uz galda nekā netrūka.Lai uz autora sirdsapziņas paliek ,ļaunie vārdi.Bet dzīvē pastāv bumeranga likums.Kauns kā ir tādi žurnālisti,jā tā var nosaukt viņu.
Egle Egle
10. martā 15:33
Kāds vēl dievs, šis ir k;āds kristīgais laikrasts? žurnālistiem tomēr vajadzētu būt profesionāliem un nerakstīt par lietām, kas nav pierādītas.
Indra Lintiņa Lučka
11. martā 06:22
...lai nu kam,bet Mazvērsītei uzticēt rakstīt par vēsturiskäm personībām NEDRĪKST!...pašai par sevi nav ko teikt,tad savu žulti un neapmierinātību spļauj vēsturisku un izcilu personību dzīvēs! Jums,Mazvērsīt,laikam pašai mīlestības dzīvē trūkst?,ne tā? Un vēl,nevar rakstīt tik primitīvā bufetnieces valodā...cilvēku iecienītā presē.Cilvēki vairs nepirks un nelasīs!
Mirdza Pilina
11. martā 12:17
Zāberam bija Dieva dots talants. Nu nebija izdevusies perso- nīgā dzīve ...vai nu viņš pirmais vai pēdējais, Bet viņš bija iz- cils mākslinieks, un var tikai izteikt nožēlu , ka tik ātri aizgāja no dzīves, mocoties tādās sāpēs.
Juris Timermanis
11. martā 14:11
Egle Egle: <<Kāds vēl dievs, šis ir k;āds kristīgais laikrasts? žurnālistiem tomēr vajadzētu būt profesionāliem un nerakstīt par lietām, kas nav pierādītas.>> .................... Raksts vietā, tas ka vēl nepazīstat DIEVU, kura radītajā pasaulē dzīvojat un baudiet visas VIŅA radītās extras, jau liecina ka VIŅŠ ir, jums nav atklājies un tā ir jūsu problēma... iegaumējiet lepnajiem un paštaisnajiem VIŅŠ pretojas un ja vēl atdzīstiet grēku pa normu, tad nav ko brīnīties ka jums šī lieta paliek apslēpta... kamēr cilvēks neatgriežas no grēka ceļa to nožēlojot RADĪTĀJA priekšā tikmēr tas , kas citiem atklāts, jums paliek apslēpts...
Juris Timermanis
11. martā 14:24
Inga Loce: <<Labdien.Izlasot šo rakstu,rodas sajūta ka to ir rakstīju necilvēks lai apvainoti cilvēku par raganu u.tt.>> .............. Kāpēc jums radies tāds priekšstats? Jums nešķiet ka šis raksts kā reiz, lai atgādinātu un brīdinātu tos kam patīk okultas lietas: zīlēšana, astroloģija, ezotērika, buršanās, hiromantika, numeroloģija, ekstrasensorika, gaišredzība, dažāda dziedniecība un citādas apšaubāmas garīgās prakses, kas kārdina cilvēku ielūkoties tur , kur DIEVS liedzis, jo tā ir nesankcionēta ielauzšanās garīgajā pasaulē, cilvēks meklējot ko savu sastopas nevis ar DIEVU , bet kan pretēju spēku un daudzi diemžēl iekrīt šai slazdā, kas mūsu mazajā Latvijā sit augstu vilni, tāpēc daudzi dzīvo zem lāsta un saņem šo bumeranga pretriecienus, jo ir rakstīts Bībelē un tautā to bieži runā: "Ko cilvēks sēj to viņš arī pļauj..." DIEVS nevēlas grēcinieka nāvi tāpēc cilvēce tiek dažādi brīdināta, jo visas šīs lietas ko minēju ir negantība VIŅA acīs, tas ir grēks , bet grēka alga ir nāve, pats esmu aiz neziņas un vieglprātības mazliet cietis no šīm dažādajām lietām ko iepriekš nosaucu.
Juris Timermanis
11. martā 14:27
Mirdza Pilina: <<Zāberam bija Dieva dots talants.>> ..................... To neviens neapšauna ka viņam bija DIEVA dots talants, rakstā uzsvars laikam tomēr likts uz ko citu...

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi