Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
30 komentāri
Sakārtot:
Juhans
8. martā 08:27
Daba sievietēm noņēma 200g smadzeņu, lai tās pašas neko nevarētu izgudrot un vairāk sēdētu mājās, un audzinātu bērnus - resp., reproduktivitāte vs kreativitāte. Bet, sievietes ar to nebija mierā, dibināja augstskolas, kuŗās, viena otru izglītojot aizvien sekmīgāk sāka regulēt pasaules lielāko problēmu - pārapdzīvotību, jo, jo izglītotāka sieviete, jo viņai mazāk bērnu.
labākā
8. martā 08:30
statistika, viena kara laika večiņa nodzīvo līdz 100, nomirst no vēža 10 jaunās māmiņas. paši rakstāt ik dienas. un nu TĀDI dati, kā tad, priekš briseles
fakts
8. martā 08:32
Sievietes mūžs turpat 20 gadus garāks kā cilvēkiem. Cilvēki mazāk grēko, tāpēc Dievs viņus ātrāk paņem pie sevis.
valsts kontrole
8. martā 08:35
ja jau palielināja pensijas vecumu,tad vajadzēja palielināt ari dzīvošanas ilgumu,izskatās ka valsts apzaga
septiņdesmitgadnieks
8. martā 08:38
..., tikai no tā skaitļa vairs nav nekāda labuma.
Dzintars no Na
8. martā 08:39
Es konsekventi nesvinu to Sieviešu dienu, kā okupantu svētkus.Mani mīļākie svētki ir Padomju Armijas un Jūras Kara flotes diena 23. februārī, jo man tiek pasniegti ziedi un konjaciņš, kā Dzimtenes aizstāvim.
Pensionārs Iztaponis Dir*laiža
8. martā 08:50
Ja jau tik ilgi dzīvo, tad vajag paaugstināt pensionēšanās vecumu. Lai tad viņas iet pensijā no 69 gadiem.Sveiciens visām dāmām Starptautiskā sieviešu dienā.
Juhans
8. martā 08:56
Labāk no 96, jo no 69 var rasties visādi pārpratumi.
Tad jau gandrīz kā Japānā
8. martā 09:04
...turpat 80 gadu.Vīrieši gan par 10g mazāk,tamdēļ jau ar sēž babuļas vienas pašas pie mājas uz soliņa,rindiņā. Vispār jau mūsu laikos pat pēc 60 ir vēl tīri friši seksīgie zaķīši.Kopj sevi,ceļo,utt.
Pastniece
8. martā 09:12
Musu miesta virieshu gandriz nav, visi apmirushi lidz pensijai.Vieni babuki pensiju sanem.
Juhans
8. martā 09:16
Jūsu miestā puse dāmu varētu veikt Valsts apmaksātu dzimummaiņu.
Vo
8. martā 09:32
Nu i atraduši piemērotu dienu rakstam...
Valdis
8. martā 09:47
Kā rez labs raksts, savādāk tāds miroņu portāls vien bija. Izrādās ka vissi nemaz nemirst pēc 60!
jancis
8. martā 09:47
Starptautiskā sieviešu diena Latvijā ir ievazāta 40. gadā reizē ar krievu tankiem. Pie mums vīriešus vajadzētu saudzēt, ja jau vīrieši dzīvo par 10 gadiem mazāk. Kāds teiks, ka vīrieši vairāk dzer un smēķē, bet ,diemžēl, sievietes neatpaliek no vīriešiem šajā ziņā. Es tādas neuzskatu par sievietēm. Īstās sievietes ir tās, kuras dzemdē un audzē bērnus.
Decoy
8. martā 09:49
Person did select love over money, why else did not agree to market anything special to keep normality and health with sanity, but change is not obligate yet so how to live in society that is based on money without any money and with partial limitations in pocket? Once person will be informed how that is achievable then can assUme nonsense about person. So far person have understanding that mix of both are needed to get society moving(give&take)(and person also earned money providing service not stole(that also takes effort) or anything). Some simply jelly that even "offer that (usually) cannot be refused" actually is refusable aswell? Well..get used to it or deal with it.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi