Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
30 komentāri
Sakārtot:
Juhans
2019. gada 12. janvārī 20:00
Aizmirsa pieminēt, ka dzērumbrauciens tika veikts ar vecu Renault Megana.
Humānists
2019. gada 12. janvārī 20:26
Atstumt savus tuvos radus, ir ne tikai nepareizi un nekrietni, bet arī noziedzīgi un nodevigi. Tā vietā. lai izmantojot savu karalisko stāvokl tā Megana brālim palīdzētu, kā pie normāliem cilvēkiem pieņents, viņa kaunpilni no viņa atkratās, kas ir paviam neparizi. Ja es tiktu karaļnamā, tad visi mani brāļki un māsas, brālēni un mēsīcas līdz pat tršajai pakāpei, visi onkuļi un tantes, karoče visi radi gan jau tiktu salikti siltās vietās, ja tie to gribētu, jo tikai tā ir jārīkojas normālam cilvēkam, es to te kankretna saku, ja kas.
Latvietis11
2019. gada 12. janvārī 20:43
Vismaz viens normāls Cilvēks,ar saviem plusiem un mīnusiem,nevis kā tai slimajā karaļnamā,kur pat drāžas pēc protokola...
mjā
2019. gada 12. janvārī 20:52
Tā gan ir viena amerikāņu pāķu ģimenīte. Viņi laikam dzīvo treilerī.
bezpriģels
2019. gada 12. janvārī 21:11
Žēl, ka Kivičs tiem nav rados, tad šie velnu redzētu...
Alfreds
2019. gada 12. janvārī 23:40
Tas Harijs, acīmredzot, ir karāļnama izdzimums, ka tādu raganu apprecēja.
nebija jāprec
2019. gada 13. janvārī 00:07
Megana ar savu ģimeni ir pilnībā izblamējusi karaļnamu. Var tagad nez kā saukties, bet prasta ir un paliek.
Esse
2019. gada 13. janvārī 07:54
Ir teiciens,ka tu appreci ne tikai savu otropusi,bet arii visu radu baru. Te nu ir tam pieraadiijums.
yes
2019. gada 13. janvārī 08:22
Harijs malacis, istu sievieti apprecejis. Vismaz ista, nemakslota, pareiza, dod trukties vecajam ,sapuvusajam karalnamam. Cauri gadsimtiem pirmoreiz ienakusas jaunas vesmas.Tagad stulbajiem angliem ir ko rakstit, cilat visas Meganas gimenes lietas, bralis pieaudzis un atbild par sevi, nav jau prezidents, kas pasaules prieksa katrs solis jakomente. Suni rej, bet Megana un Harijs uz prieksu. Seit prese rakstija, ka Harijs ta Megan mil, ka viss ko vina daris bus pareizin un visu dabus ko gribes(naudas pasai pietiek). Tagad uz Vinsor dzivot, lai normalu cilveku dzivi var dzivot.Kronis viniem nespid, ja spidetu, tad nemocitos un pamestu ne tikai karalnamu, bet ari UK. Malaizijas karalis milestibas varda atteicas no visa...
to yes
2019. gada 13. janvārī 09:49
Nu, nu. "Beidzot"? Tam, kā patiešām augstdziunimusī angļu aristokrāte princese Diāna deva "trukties vecajam ,sapuvusajam karalnamam", Megana vēl pat par milimetru nav pietuvojusies. Tur bija pa īstam - i sānsoļi, i šķiršanās, i arābu naftas magnāts kā mīļākais, ir traģiska nāve vēl jaunai un skaistai esot (Diāna jau nomira tādā vecumā, kādā Megana tikai apprecējās ar Hari). Tikai Diānas skandāliem bija aristokrātisks vēriens, un viņa bija troņmantinieku un nākamā karaļa māte. Megana ir tikai kāda n-tās pakāpes hipotētiska troņmantinieka sieva, kura paša vai viņa bērnu izredzes uz troni ir mazākas par nulli. Tātad mazsvarīgāka. Un viņas skandāliem ir sīkas iznireles smaciņa. Un vispār, kas tik viss karaļnamā nav bijia - Henrijs XIII pat vairākām savām sievām lika nocirst galvas. Tā ka Meganai līdz sapuvušā karaļnama tricināšanai kā līdz saulei.
yes
2019. gada 13. janvārī 09:54
Tiesi ta! Tik sapuvis tas karalnams, ka nav vietas pie ka piekerties, ar ko sakt revoluciju...
yesam
2019. gada 13. janvārī 09:56
Spriežot pēc visa, Meganai tieši briesmīgi patīk būt karaļnama pārstāvei un nēsāt tos titulus un senās dārglietas. Patiesībā Tava argumentācija ir neloģiska - tieši tāpēc, ka tronis nespīd, varēja jau Haris ar savu Megu atteikties no karaļnama un līdz ar to pastiprinātās preses uzmanības. Dzīvot tik nost kādā jaukā nomaļā vietā un nelikties ne zinis par to, ko par viņiem raksta. Taču ir vairāk kā skaidrs, ka tieši Meganai patīk būt uzmanības centrā. Varbūt šādi kompensē savu neizdevušos aktrises karjeru. Viena mājsaimnieču seriāla zvaigzne. Seriāla, kuru Eiropā pat neparādīja, jo tas ne ar neizceļas un ir tik līdzīgs miljoniem citu seriālu.
to to yes
2019. gada 13. janvārī 10:09
Tu maldies! Megana bija laba aktrise. Kā reizi skatos Suits, un tikai tāpēc, ka Megana man ļoti simpatizē. Viņa ir ne tikai skaista, bet arī gudra, enerģiska, pilsoniski aktīva, drosmīga, sirsnīga. Harijs ir izvilcis pilno lozi. Tāpēc varbūt arī nesaskaņas ar Viljamsu - viņa Keita nu paliek drusku (vai stipri?) ēnā.
unikālais
2019. gada 13. janvārī 10:15
"kā reizi skatos Suits" - Tu esi unikāls. Diez vai visā Latvijā atrastos vēl daudz cilvēku, kuri to tualetes izstrādājumu ir skatījušies. Jau jau tik lieliska aktrise, kāpēc savā 36 gadu vecumā nekur citur kā vien kaut kādā trēšās šķiras kabeļtelevīzijas seriālā nav filmējusies? Un ko nozīmē Keita ir "ēnā"? Tas tieši ir plebejisms darbībā - iedomāties, ka vajag par varītēm kādu aizēnot. Šaubos, ka Keita sacenšas ar Meganu. Megana gan, kā jau iznirelei pienākas, sacenšas un nez ko grib kādam pierādīt. Tādiem pašiem zemas gaumes cilvēkiem arī viņa patīk. Katram savs. Mājsaimnieču seriālus neskatās cilvēki ar izcilu gaumi.
Nu ja-humānists
2019. gada 13. janvārī 10:26
Vai nu radi no tevis atkratījās vai nu esi līdzatkarīgais.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi