Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
10 komentāri
Sakārtot:
LATVIJAS PAGĀTNE TAGADNE NĀKOTNE
2018. gada 4. decembrī 06:35
Tur kur valda NĀ = tur viss ir pilnā dirsā, / tur kur valda Vienotības huijjā = viss ir OIKā , melu un afēru stoikā , / tur kur vecie zzs = tur riktīgs psrs , viss ir zagts, mahinēts, iztukšots un taranēts.
Atņemiet viņiem cukuru
2018. gada 4. decembrī 07:15
Disleksiķiem ir nepieciešama labs nakts miegs, vingrojumi, proteīni un ierobežots cukurs.
Noyb
2018. gada 4. decembrī 07:18
Vajag atrast atbilstosu pieeju UN viss kas ir interneta un bibliotekas ir publiska infa tapec nevajag atkal piesieties ka ar to dalas. Nav ko likt tadus materialus ja pec tam nepatik ka dalas.
Noyb
2018. gada 4. decembrī 08:15
Ne tikai berni slikti macas..YouTube: Countryballs Batja v zdanii
Kongo lielā pakaļa
2018. gada 4. decembrī 10:55
Mūsdienu baltais bērns ir vājš, dumjš, patērētāju šķiras deģenerāts. Jūsu rase izmirs, tikmēr es ražošu jauno Kongo ar jūsu lienītēm un ilzītēm, un citām baltajām prostitūtām
Noyb
2018. gada 4. decembrī 11:52
Kongo, vispar jau ari dzivot ala(prom no civilizacijas) cauram dienam vai but bada(but bomzatniku statusa) biezi ka trukumcieteji nabadzigakas valstis par LV nav labaks variants jo tomer ja pareizi(!) pielieto(!) musdienu sasniegumus(newschool) un vestures macibas(oldschool) tad sanaks(!) vel labaka skola..un neaiztiec pretejo dzimumu. Lai ari skaidrs ka ne mes viriesi ne vinas sievietes nav 💯% perfekti cilveki tapat-vien un tapec papildina vieni otrus un pakapeniski sasniedz perfektumu tomer ja MGTOW vai WGTOW provoces karu..nebeigsies labi..vispar nav skaidrs kapec eksiste mentalitate kas veicina dzimumu karus. Nu ja nepatik konkreti vieni vai otri parstavji tad vai nu lieciet ignore vai izvairieties(atsut utt) citadak konfliktet. Nu okey savu dzimumu var saprast kapec var vairak nicinat(sacensiba utt)(bet ari te ir divaini jo visi tak ikdiena grib comus un comenes ar ko plecu pie pleca tuset un podvigus taisit) bet pretejo? Nu nez. Varbut vienigi izdzivosanas situacijas vai ari ja liktena nesakariba "nedod" un daudzi apbizojas..kautkas uz to pusi..bet ikdienas scenarija kur nenotiek spiesana but kopa(nav jau itka vairs obligata lauliba)? Nav argumenti..pilna planeta ar variantiem: neder ar 1o vai 10to tad deres ar 100to vai 1000o.. Civilizacija neskatoties uz to ka dumb(smart)tools taisa lietotajus par smart(dumb)people tomer ir evolucionejusi kaut nedaudz. Vispar daudz pareizu ideju ir YouTube filmas Zeitgeist: ja atmet utopisko skatijumu pamatsistema pareiza jo berni tiesam pie specifiskas audzinasanas izaugs specifiski nevis vidusmera kas notiek pielietojot vidusmera audzinasanu. Ari tas jadara korekti. Berni nav dzivnieki ko dreset Expo paradem.
Noyb
2018. gada 4. decembrī 12:33
A cilvekiem ar ipasam vajadzibam tiesi tapec ari neder standartizeta skola. Tas jau pat pirms interneta bija jasaprot. Tacu rezultati polubomu bus, it ipasi ja korekti no berna vecuma sagatavos noteiktai nakotnei(nav akmeni cirsta) jo visi berni grib pilnveidoties ja sistema lauj bez stresa. Berni jau tapec pasauli macas no rotalam u.tml. tikai vajag panakt lai ir tada pati jega no reala sporta un citiem prieksmetiem skola ka no kaut-tas-pasas virtualas realitates. Ja berniba un ar vienaudziem(!) izspelesies visadus karinus utt. 'uz ielas' tad pec tam sapratis ka datori ir kas cits kas tik palidz apgut esosas izcinitas prasmes un tas ir svarigak organismam nevis rada jaunas iemanas "caur klikski"..tapec jau eksiste "zelta viduscels" ko gimene veido ABI vecaki - gan tevs gan mate. Sava zina var uzskatit(ja vien nav speciali apstakli kur viens no vecakiem vai auklem ir kvalificets macit par abiem konkreta joma un lidzarto ari radit piemeru) ka no mammas berns iemacas Aizsardzibu bet no teta Uzbrukumu..varbut citadak janoforme bet uz to pusi..tacu vieni bez otra izjauks dabisko lidzsvaru. Tak sito temu vajag ar psihologiem kas studejusi vairak apspriest..un ko nozime spalvas zime?
Kr
2018. gada 4. decembrī 16:13
Pareizi dara manuprāt !!!
Gatis
2018. gada 4. decembrī 18:09
Ja tam bērnam atņemtu telefonu, planšeti un datoru un viņš laicīgi ietu gulēt - viss būtu bumbās. Tā es pa lielam piekrītu, ka mūsdienu bērni aug deģenerāti, kas nav spējīgi skrūvi ar uzgriezni salikt kopā. Ja reiz tik ļoti patīk tās spēles...lai iet uz robotikas, programmēšanas pamat-kursiem - vismaz saprastu, kā tas darbojas...attīsta loģiku...bet nē..nekādas intereses :-)
Daļa
2018. gada 4. decembrī 20:27
negrib, daļa jau vairs nevar... daļa izlaidušies savās tiesībās...

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi