Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
15 komentāri
Sakārtot:
mazā sirmā kumeliņā
2018. gada 14. oktobrī 09:59
jāj pa ceļu pasaciņa
a
2018. gada 14. oktobrī 11:06
"Laimestu loterijā var nosapņot"-zelta vārdi! Par cik man tādi sapņi nerādās,tad es tās biļetes vispār nekad nepērku.
Viktors Krickis
2018. gada 14. oktobrī 12:31
Tā patiešām ir nelaimīga laulība, ja vecais nespēj rēķinu nomaksāt.
Es
2018. gada 14. oktobrī 13:33
Sapnoju ka gredzens pirkstā,bet pamodos un pirksts man di-sā
edmunds
2018. gada 14. oktobrī 13:37
Sapnis ir dvēseles piedzīvojums astrālajā, retāk mentālajā pasaulē. Materiālais ķermenis miega laikā paliek gultā, bet dvēsele ceļo pa viņpasauli - astrālo pasauli. Par cik lielākajai ļaužu daļai astrālais ķermenis ir vēl nepilnīgi attīstīts, tad cilvēki atceras tikai atsevišķas epizodes, fragmentus, kurus nereti zemapziņa pasniedz simbolu veidā. Kad astrālais ķermenis ir vairāk attīstīts, tad ar to var dvēsele ceļot, tāpat kā ar fizisko ķermeni un viss tiek konkrēti apzināts un pēc pamošanās var arī visu atcerēties. Tad nekādu apziņas pārrāvumu nav un apziņa konkrēti strādā nomoda stāvoklī un tikpat konkrēti to turpina darīt astrālajā, mentālajā un pat vēl augstākās pasaulēs. Lai apzināti un konkrēti strādātu, un atcerētos materiālajā pasaulē, nepieciešams labi attīstīts materiālais ķermenis, astrālajā pasaulē - astrālais ķermenis, mentālajā - mentālais, kauzālajā - kaužalais un tā tālāk. Cilvēka gars dzīvo septiņās pasaulēs un katrai pasaulei nepieciešams attiecīga agregātstāvokļa ķermenis - skafandrs, ar ko nemirstīgajam garam tajā ceļot, darboties, kalpot Dievam - Radītājam.
vispār
2018. gada 14. oktobrī 13:48
Lielu naudas summu var vinnēt laimestā tikai tad, ja tas ir jau pirms dzimšanas karmiski nolikts. Tad tas ir iezīmēts astroloģiskajā kartē un arī, piemēram, plaukstā... Tad cilvēks vēlas vai nē, viņam tiks dota iespēja tikt pie tā laimesta, jo tas ir viņa liktenis... Ja viņš principiāli loterijas biļetes nepirks, viņam to īsto biļeti, piemēram, kāds uzdāvinās, vai kā citādi Debesis parūpēsies, lai viņs pie tā laimesta tiktu. Lielu naudas summu nevienam nedos tāpat uz haļavu, ja viņs to nav karmiski nopelnījis...
no malas
2018. gada 14. oktobrī 13:49
Sievietei laimests ir laime. Ja vel ir berni un nav normala lauliba, kur vecis dzer vai vazajas apkart, tad ir atsperiens sakt jaunu dzivi, protams , ja laimests ir liels.
vispār
2018. gada 14. oktobrī 13:53
Liela naudas summa ietekmē ne tikai paša vinnētāja, bet arī daudzu citu cilvēku dzīvi, tāpēc tāda vinnēšana nekad netiek pieļauta haotiski - uz haļavu... To procesu kontrolē Karmas Valdnieki.
vispār > no malas
2018. gada 14. oktobrī 14:03
Ja tas ir karmiski, tad tāda sieviete vinnē to laimestu, bet vai tas nesīs laimi, vēl, protams, vienmēr paliek jautājums. Liela nauda rada dažādas blaknes un daudz lielāku atbildību... Piemēram, vieglprātīgs, atriebīgs, fanātisks, egoistisks cilvēks tūlīt var automātiski palikt vēl vieglprātīgāks, atriebīgāks, fanātiskāks, egoistiskāks, bet ja kādam ir atkarība no kaut kā, tad tā atkarība arī var tikt kultivēta un izaugt kosmiskā tempā... Vispār lai pareizi rīkotos ar lielu naudu, vajag lielu talantu, lielu uzmanību, piesardzību, atbildības, pienākuma apziņu. Ja tā visa kaut kur pietrūkst, tad cilvēks var tikt pie milzīgām ciešanām un briesmīgas karmas.
vispār
2018. gada 14. oktobrī 14:09
Dažam Dievs ļauj tikt pie lielas naudas summas, lai viņu vienkārši pārbaudītu, lai varētu konstatēt, kā viņš ar to pārbaudījumu tiek galā... Un nabadzība ir tāds pat pārbaudījums... Kā bagātība, tā nabadzība ir eksāmens, kurš prasa lielus talantus, un strādājot ar nabadzību un bagātību iespējams iegūt ļoti vērtīgu pieredzi, talantus.
opis
2018. gada 14. oktobrī 14:22
Ej taču ņemot ar savu karmu,,,
gaziks> opim
2018. gada 14. oktobrī 14:31
Tu, veco zēn, vēl laikam neesi pareizi iemācījies rīkoties ne ar nabadzību, ne, protams, arī bagātību... Kurš katrs kolhoznieks tam uzreiz nav gatavs, tam vajag trenēties daudzas reinkarnācijas un, i tad, ne visiem tas padodas... Tā ir liela dzīves māksla...
nahst
2018. gada 14. oktobrī 15:59
nu cik ir jabut debilam lai sito izdomatu? perciet perciet nevienam nepirktaas laimesta biletes!
Andris
2018. gada 14. oktobrī 17:21
Laime ir d-rsā.........tur viņai vieta.......
Viktors Krickis
2018. gada 14. oktobrī 21:03
Edmund, Tevi jau izlaida?

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi