Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
10 komentāri
Sakārtot:
D
9. martā 19:24
...viss kārtībā, tikai kad kāds sīkais jums ar neželi baksta nevajag tik traki kliegt.
spriidiic
9. martā 19:25
Kas tas tāds veiksminieks ir? Vai tas , kurš ar naudu aprīkots , varbūt sieviešu mīlēts , slavas apvīts mūziķis, gleznotājs (dzīves laikā , vēl nav miris)? Varbūt kosmonauts , 1.mās formulas stūrētājs , banksteris , prezidents , narkobiznesa karalis , latvietis ar 2000+ algu? Pastāstiet.
ehh
9. martā 19:43
divu smirdiigu krievu koprazhojums-okupantu izdzimtenis jau peec definiicijas ir neveiksminieks. krievi-neatrazhojaties,suudi jobenie!
A
9. martā 20:50
Te gan viss tik vienkārši. Jebkurš vecāks ir cilvēks ar savu raksturu un katrs bērns ir ar savu raksturu arī vienā ģimenē un vienādi audzināti.
vemt gribas
9. martā 21:20
visus tos murgus lasot!!!!berns jau piedzimst ar savu raksturu,audzinasana protams ietekmē,bet ir ari tada lieta kā gēni!!!!kurus berns parmsnto
vs
10. martā 00:59
viss pareizi, tā arī ir.
gasa
10. martā 05:31
glups un neveiksmīgs rakstelis
Ko nozime veiksme un laime?
10. martā 08:25
Katram sava formula!Laimigs ir tas,kuram pietiek!Tikai katram savas prasibas!Vecaki iedomajyshies ka bernam jabut bankjierim vai depytatam!Bet berns izaug un ir laimigs stradajot par pardeveju,shuveju,veterinararstu utml.!Galvenais lai cilveks saprot ko vinjsh grib darit,kas vinjam patik!Un ja darbs un ienakumu avots ir ari dalheji valjasprieks,vari uzskatit ka esi laimigs !
janis
10. martā 12:01
raksta autors pats ir neveiksminieks, nav paveicies ar labu audzinasanu un prata spejam. cilvekus veiksminiekos un neveiksminiekos dala tikai berniskigi nenobriedusi cilveki.
sms
10. martā 17:16
Nekad neviens man neiestāstīs, ka audzināšanas metodes, kuras veidojušās gadu tūkstosiem ilgā laika posmā nekur neder, bet tās, kuras pēdējo gadu desmitu laikā ir izzīduši no pirksta apšaubāmi speciālisti ir labu labās! Pietiek paskatīties, cik strauji morāli un fiziski degradējusies katra jauna paaudze, lai saprastu, ka mūsdienīgās audzināšanas metodes ir 100% nepareizas!

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi