Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
52 komentāri
Sakārtot:
Zane
19. februārī 07:25
Apbrinojama sava vienkaršiba.....sieviete iz dzíves....
Lotārs
19. februārī 07:29
Nu neko jau jaunu nepateica. Par ko raksts?
Ginekologs
19. februārī 08:12
Šķirba joprojām sūrst no lielās nelatviskās desas
Ar nepacietību
19. februārī 08:21
gaidām nākošās latvju "drostaliņas" stāstu šī propagandas seriāla par Abudabu turpinājumā - starp citu vai sirsapziņa nemoka par piekautajiem Bauskas iedzīvotājiem kuriem tu uzsūtīji specvienību un par likumpārkāpēju nelegālo migrantu ievazāšanu Muceniekos?
anna
19. februārī 08:41
Linda, beidziet tik daudz ''dzīvot'' publiskā vidē...savus pārdzīvojumus izdzīvojiet vienatnē...
Ru
19. februārī 08:59
Šoreiz jāpiekrīt Annai. Cik var ņemties publiski? Nedaudz oficiāli un no sirds, ja stāvoklis to prasa, bet ne jau gandrīz gadu bez apstājas. Tam ir draugi, speciālisti, radi, ģimenes locekļi. Tas vīrietis nevienu vārdu, izņemot pirmo publisko kopējo paziņojumu, nav pateicis. Nedomāju, ka viņš ir labāks, bet publiskā telpā uzvedas atbilstošāk un inteliģentāk. Tie sieviešu bari soc. portālos jau tikai izbauda otra vājuma brīdī. Pārējās dzīvo savu dzīvi.
W
19. februārī 09:00
Prasta bāba.
Kika
19. februārī 09:07
nu re - padzīvoja ar babaju un jau atziņas var bārstīt.. tūlīt vēl grāmatas sāks ražot... par gudrību gan te šaubos... tukša muldēšana un sirdssāpju bārstīšana klimaksa vecumā.
sniegabumba
19. februārī 09:29
tas vēl kādu interesē??otra JurkānIlzīte
Kokle
19. februārī 09:54
Kas viņai prasa kādas atziņas? Pietiek bāzties medijos ar savu "unikālo" personību! Tādas atziņas var izteikt ikviena mājsaimniece, nekā tur jauna un atklāsmes pilna. Nekad neesmu sapratusi- šitā sieva pati bāžas medijos katru otro dienu vai arī mediji viņu meklē? Ja otrais variants, tad vēl skumjāk.
>Kokle 9:54
19. februārī 10:05
tas taču acīmredzami, ka dažas ļoti savtīgas NVO, kuras finansēs bārdaini onkuļi tajā skaitā no Austrumiem un Vidusjūras krastiem apmaksā visu šo PROPAGANDU!
ciniķis
19. februārī 10:24
Vai ir vēl kāds palicis, kam šī bāba nebūtu apnikusi ar saviem stāstiem un uzbāzīgo zīmēšanos? Kam viņa interesē?
arī sievietes atziņa
19. februārī 10:30
Pēc šķiršanās dzīvot mierīgu dzīvi, nebāzties citiem virsū ar saviem bēdu stāstiem un nemācīt citus pēc savas negatīvi pozitīvās vai pozitīvi negatīvās pieredzes. Veltīt laiku bērniem, būt ar viņiem kopā cik vien tas ir iespējams, priecāties par viņu pilngadību un sagaidīt mazbērnus un dies dod arī mazmazbērnus. Lindai ieteiktu labāk laiku veltīt kādai relaksējošai nodarbei, kaut vai adīšanai nevis skricelēt nevienam nevajadzīgas atziņas no savas ne tik ideālās ģimenes dzīves.
zz
19. februārī 10:52
Lindai būtu vērts ieklausīties citu cilvēku atziņās (īpaši - arī sievietes atziņa)un pārvērtēt pašai savu dzīvi. Bet vai vajag visai pasaulei zināt par to, kā Tev gājis?
Fotogrāfijā
19. februārī 11:33
tik līdzīga Inesei no Kombuļiem...apstulbu, jo domāju, ka Inese beidzot mainījusi imidžu un stilu.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi