Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
8 komentāri
Sakārtot:
liepne
2017. gada 14. novembrī 10:22
to ka mūsu tautas vairākums atbalstīja pučistus mūsu valsti briesmām rada.Tādēļ nav par ko priecāties,ja nemierus veicina pasaulē un par to daudzi lepojas
Noyb
2017. gada 14. novembrī 11:11
Latvijas zemi un meitenes.
aikuts birsims
2017. gada 14. novembrī 11:13
Šeit absolūti nav ko mīlēt,kamēr pie varas ir nacisti un latviji okupējuši melnie spēki, natoveci, slepkavas.Cauru dienu pa visiem kanāliem iet totāli,atbaidoši salti meli.Tiek apliets ar mēsliem viss bijušais labais,skaistais,cilvēciskais.Tiek spiests uz to lai pašreizējo,izpostīto nacistisko,uz meliem,nelietības,zagšanas ungenocīda veidoto eironomali visi slavētu un atzītu par labāko.Taisnību runāt nedrīkst,tad nacistiskie patrioti jau draud ar izrēķināšanos.Ko par šādu vietu labu var pateikt? Žēl protams savas zemes,skaistās dabas,māju un visa pārējā,kas vairs nepieder tev.Viss ir sagandēts,izpostīts.Un nu pēdējais mežs tiek nogriezts lai šausalīgais ekonomiskā uzplaukuma brīnums uzņemtu tiešām kosmiskus apgriezienus! Tfu.Nožēlojama zeme,dzīve un apstulboti radījumi.Un visādi inteliģenti to visu redz un zin bet runā pretējo un tik slavē savu nacistisko perēkli,gejropas izgāztuvi,nato poligonu kur cilvēki mirst kā āfrikā bada laikā.Nekad,nevienu melīgi slavējošu vārdu neteikšu kamēr. latvija nebūs brīva no bandītiem un viņu līdzskrējējiem un kad būs nevis jāslēdz skolas un slimnīcas,bet jāsāk tās būvēt.
es
2017. gada 14. novembrī 13:10
dabu...
?
2017. gada 14. novembrī 14:16
Zagļus , bandītus un miljonārus
Varde
2017. gada 14. novembrī 15:53
Godmanis, vecais ņirga,smiekli nāk! Vajadzēja vēl paicināt visus valsts iztirgotājus un miljonārus,šie sēž un ņirdz par Latviju,bet projām nebrauc,jo naudas pilna pakaļa,un labi tepat,domā ,kā ar miljoniem mūžīgi dzīvos, bet viņus sagaida tas pats,ko visus pārējos cilvēkus,no tā neaizbēgs. Vecums arī būs klāt,miljoni neko nelīdzēs. Mīlu savu zemi,ko sauc par Latviju!
Egle
2017. gada 14. novembrī 21:22
Man Latvijā visvairāk patīk daba un okupantu atstātā kultūra un arhitektūra Rīgas centrā, centos atrast trešo, domāju, bet nav vairs.
oma
2017. gada 14. novembrī 22:04
Mazliet esmu ceļojusi. Nekur nav tik labi kā mājās. 2017 gada 17 jūnijs agrs rīts 4.30,lauki. Atbrauca ciemiņi ( pašreiz dzīvo Īrijā,bet atgriezīsies) Pat pieaudzis jauns vīrietis aiz laimes raudāja- kāds gaiss,kāds saullēkts,raudājām arī sagaidītāji. Bet visvairāk es mīlu Latviju,ka te ir miers. Lai visiem laba veselība!

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi