Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
5 komentāri
Sakārtot:
Egle
31. jūlijā 17:16
Tāpēc , ka latvieši ir homofobiski, truli , postpadomju pāķi.
Alida Djatlika
31. jūlijā 19:35
Jā, Latvijā cilvēki nesveicinās, ir diezgan nomākti, ierāvušies sevī un drūmi. Tads ir iespaids. Lielbritānijā, piemēram, cilvēki smaida, uzrunā viens otru un ir pieklājīgi. Vienreiz Latvijā es izdarīju eksperimentu, gāju pa diezgan mazu pilsētu, kamēr nokļuvu centrā, centos, ko satiku, sveicināt, smaidīt. Reakcija bija interesanta- viena maza daļa cilvēku atņēma sveicienu un arī smaidīja, jau lielāka daļa pagriezās, dīvaini noskatījās un dažs labs pat uzjautāja, vai mēs esot pazīstami. Pati lielākā daļa cilvēku, vispār nereaģēja uz manu sveicienu. To eksperimentu veicu trīs gadi atpakaļ, varbūt šobrīd ir kaut kas mainījies. Tā nav saprotama lieta, kāpēc jābūt tik drūmam, noslēgtam, ar to dzīve neuzlabosies. Tieši pretēji, jābūt smaidīgam, labestīgam, pieklājīgam un dzīve arī uzlabosies.
Melānija
1. augustā 21:30
pie mums Latvijā katram ir savas rūpes,un izskatītos smieklīgi,ja ietu pa ielu smaidītu un sveicinātu katru pretīmnācēju.Pie mums sveicinās ar katru laukos,un kapos sveši cilvēki pasveicina.Un tādi dežūrsmaidiņi nepavisam nav vajadzīgi, mēs esam citas mentalitātes cilvēki nekā brazīlieši.
Alida Djatlika
5. augustā 10:16
MELĀNIJA, visā pasaulē, katram cilvēkam, vairāk, vai mazāk ir savas rūpes, bēdas, uztraukumi, bet tas nekavē būt laipnam pret citiem cilvēkiem. Ar to, ka izradīsi savas rūpes, tās nemazināsies.
Melānija
6. augustā 17:11
Piekrītu ALIDA,tā ir,bet nu nav mums pieņemts iet pa ielu un smaidīt katram pretīmnācējam,bet tas savukārt neliek būt arī nelaipnam,un iejūtīgaam.Ja man kāds nāks pretī pa ielu,un muļķīgi smaidīs,es sākšu domāt,ka pie manis nav kaut kas kārtībā,kad es izskatos ne tā kā pieklājas.Izstāstīšu gadījumu,kaut gan man grūti to teikt,bet tomēr.Man pirms 11 gadiem Anglijā saslima dēls,ārstējās slimnīcā,un tur nomira.Nāca pretīm sslimnīcas morga cilvēks,un smaidīja,man tas sāpēja tobrīd,un likās galīgi nevietā.Pie mums tādās reizēs gan tā nedara.Varbūt arī tāpēc manī ir tāda pretestība pret tiem dežūrsmaidiņiem.Piedodiet.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi