Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
18 komentāri
Sakārtot:
Liene
2018. gada 7. septembrī 15:16
Brīnišķīga ziņa!
Jozefs Gebelss
2018. gada 7. septembrī 16:59
Tā ari nesapratu, kāds sakars ekonacismam un ekodebilismam ar sociālo atbildību? Lumpeņi, kas paši nevar atļauties kažokus, jo darba laikā jāskraida uz mītiņiem, grib aizliegt arī citiem, lai visi būtu vienādi lumpenizēti kā PSRS?
ekodebiliem psihiatru
2018. gada 7. septembrī 17:03
''Vides aizsardzība'' izpaužas tikai tā, ka nedrīkst iznīcināt visu dzīvnieku populāciju, lai paliek arī nākamajām paaudzēm. Ekodebilismam nav sakara ar vides aizsardzību, bet ir sakars ar fašismu. P.S. Hitlers pats bija veģetārietis, bet citiem gaļu neaizliedza.
ekodebilus cietumā
2018. gada 7. septembrī 17:09
Bez dzīvnieku izmantošanas nebūtu civilizācijas. Kravu pārvadājumi tikai mazos apjomos, cik pats vari panest (ZIRGUS NEDRĪKST!!!), pārvietošanās ātrums aprobežots ar kājām gājēja ātrumu, nekādas tirdzniecības, nekādu ceļojumu, nekādu ziemas apģērbu (ĀDAS NEDRĪKST!!!), peļu ferma katrā mājā (KAĶUS NEDRĪKST!!!) Ekodebilu rozā sapnītis, salīdzinot ar kuru acteku civilizācija būtu sapņu valstība, tur vismaz gaļu ēda un putnu spalvas izmantoja :D
Jozefs Gebelss
2018. gada 7. septembrī 17:16
Ekodebilu meli - man neviens ekodebils ekonacists neko nav jautājis un tāpēc mana vārdā nevarkšķiet. Un, pat ja ekodebils uzskata kaut ko par nepieņemamu, tas nedod viņam pamatu kaut ko aizliegt. Ja kāds sailgojies pēc šārrijāā likumiem, vācietis uz islama valstīm un tur arī savus aizliegumus ieviesiet, bet es dzīvošu kā gribēšu. Skaidrs, ekohitleri? (Atvainojos Ādolfam Hitleram par briesemīgo salīdzinājumu, trešajā reihā bija daudz noziegumu, bet ekodebilu trakošanas nebija.)
Jozefs Gebelss
2018. gada 7. septembrī 17:21
Ekodebili, tātad, ja 65 procenti atbalstītu, piemēram, gāzes kameras, vai jūs aicinātu tās ieviest? Ja cilvēces absolūtais vairākums nepraktizē homoseksuālismu, vai tas dod pamatu vajāt homoseksuālistus? EKODEBILI, IEGAUMĒJIET - DEMOKRĀTIJA IR VAIRĀKUMA VARA, KAS RESPEKTĒ MAZĀKUMA - PAT PAVISAM NIECĪGA MAZĀKUMA - TIESĪBAS, BET AR ''VAIRĀKUMA GRIBU'' PAMATOTI AIZLIEGUMI IR FAŠISMS, NEATKARĪGI NO SAUKĻIEM, AR KURIEM ŠIS FAŠISMS TIEK PIESEGTS.
CENZORELIS IR NACISTS
2018. gada 7. septembrī 17:25
AIZLIEGTO TĒMU SARAKSTĀ NU JAU IR ARĪ RAKSTS PAR DIZAINU.CENZORELIM ATKAL DRAUDZENE NAV IEDEVUSI UN FAŠISTIŅŠ GUĻ UN SAPŅO, KĀDAS TĒMAS VĒL AIZLIEGT?
No ASV
2018. gada 7. septembrī 19:39
Tikko paraksteej shodien lai Prada un citi Italija dar leedzeeg. Kazoki nav moda. Taa apgerbas cilveki pasaules sakumaa jo nebeej cits. Tagad liela izvel .Kazoki pieder dzeevniekiem. Moceet dzeevniekkus un nemt no dzeevnieku dzeevu un adu neistaiseejs nevienu skaistak. Tieshi otradeeg.
fight for freedom
2018. gada 7. septembrī 21:13
I do not give a xxxx what is ''fashion'' and what is not. I buy what I want, whether the ''majority'' does the same or not. If you are from the US and not from Kremlin nazi troll farm you must have heard this - democracy is rule of majority and rights for minority. If you start oppressing minorities (any minorities) in the name of majority that makes you a fascist. And yes, people have always worn fur coats and they do today. Give up your fascist ideas that different is wrong, and learn that different is not right or wrong, it is just different.
fight for freedom
2018. gada 7. septembrī 21:15
Mussolini did not ban fur coats in Italy. Are today's democrats more fascist than Mussolini?
fight for freedom
2018. gada 7. septembrī 21:22
Forget the Disney cartoons and look at real nature. Living beings hurt and eat each other all the time, in order to survive. And we are a part of nature so we do what every living being does. Scientists say, if we humans were not carnivores we would not develop into the intelligent race we are. And our civilization would not get out of stone age without horses etc. No horses - no transport, no transport - no civilization. Start living in the real world. And read some history, it is an interesting subject.
Edgar Allan Poe
2018. gada 7. septembrī 21:26
He told us that Egypt in his time saw the worst kind of tyranny. We asked what the name of the tyrant was. He said ''The mob.''
fight for freedom
2018. gada 7. septembrī 21:29
Maybe you do not buy fur coats for your wife. But do you never eat meat? Never buy milk for kids? Never wear a leather jacket or shoes? If one of your answers is ''no'' that makes you a hypocrite. If you do not practise what you preach why should I?
fight for freedom
2018. gada 7. septembrī 21:32
Another thing you do not understand is capitalism. Market is all about demand and supply. If something is not bought it won't be made. But you cannot ban things by lobbying and indoctrination. That is not even communism or fascism that is worse. Hitler never banned fur coats nor did Stalin. Are you worse that those two?
Es
2018. gada 8. septembrī 13:04
Neviens nepērk burberry ta nu kaut kā jāizceļas. Ha. Man pilns skapis ar ādām un ūdelēm. Pilnīgi po....

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi