Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
18 komentāri
Sakārtot:
jabis
2. augustā 08:23
tik daudz vainīgo un tādas sagadīšanās, tādi piedzīvojumi, lai izdodas atveseļoties
Futs Bols
2. augustā 08:51
Ja valsts policija tādu zvanu neatrod, tad lai paskatās Gunāra telefonā, pie izejošajiem zvaniem. Kādam policijā vajadzētu atbildēt par cilvēka pamešanu bezpalīdzīgā stāvoklī. Gunāram novēlu izveseļoties. HP, tev arī novēlu izveseļoties, lai gan galvas kaites ir grūti ārstējamas.
Jānis Jaudzems
2. augustā 09:07
nabadziņš 5 menešus norvēģijā(riktīgi dārgi) atpūtās, pēc tam latvijā par maksu gāja privātajos zivju diķos bet savai veselībai nauda jāprasa vienkāršiem cilvēkiem kas te notiek?
Inga Maknamara
2. augustā 09:35
Cukurnieks tā nevar dripelēties pa visādiem čūkšļiem..Arī zālēm vienmēr jābūt līdzi..
Susī
2. augustā 10:11
Protams, žēl cilvēka. Bet.... Viņam taču ir sieva!!! Gunāram ir vesels pulks ar bērniem, arī sievai ir 3 meitas, no kurām 2as dzīvoja vismaz laiku atpakaļ ārzemēs.. Vai tiešām neviens no iespaidīgā bērnu bara ir nespējīgs palīdzēt cietējam??? Novēlu tuviniekiem apdomāties un sniegt palīdzību Gunāram! Dzīve ir nežēlīga. Visādas likstas arī pašus var taču piemeklēt!
Vērotājs
2. augustā 10:37
Tiešām stāvoklis ir kritisks, atpūta un dzīvošana Norge, izbrauciens ar savu auto uz maksas zivju dīķiem, 1100 eiro lieli izdevumi par auto sajūga remontu un pietrūkst 200 eiro zālēm. Varbūt no sākuma ierobežo savus izdevumus, pārdod to savu «dārgo» auto, es savam auto nomainīju visu sajūga komplektu par 120 eiro. Tad virpotājam pasūti skrūvējamu kapsulu un piepildītu ar glikozi, vienmēr nēsā to aukliņā iekarinātu kaklā. Vai tu saviem radiemm, tuviniekiem, draugiem muzikantiem un Norge zvejas biedriem jau lūdzi palīdzību? Zveja Norvēģijā ir dārgs hobijs. Pēc visa spriežot ne tu trūkumcietējs, ne nabags, vairāk līdzinies Sienāzītim-muzikantam, kuram radušies papildus izdevumi, bet pašam tā negribas tos apmaksāt. Te pirms kāda laika jau bija aicinājums palīdzēt, bet pēc sirdzēja nāves atklājas ka radi plūcas dēļ mantojuma, īres nama, motocikla, dzīvokļa. Gan jau stulbā tauta savilks jostu un «sametīs». Es pats gadu pirku zāles kurām viena iepakojuma cena ir 86 eiro, pietiek tikai 28 dienām. Palīdzību vajag lūgt kad tiešām «visi striķi» trūkst. Varbūt vari man iedot kādu naudiņu, es gribu aplūkot Antarktīdu ar tās iemītniekiem - pingvīniem.
Janis Zugovs
2. augustā 11:00
Nav daudz ko rakstīt. Pats pie visa vainīgs. Arī naudai šādā vecumā jābūt iekrātai nebaltai dienai. Cilvēciski jūtu līdzi je
Janis Zugovs
2. augustā 11:01
Nav daudz ko rakstīt. Pats pie visa vainīgs. Arī naudai šādā vecumā jābūt iekrātai nebaltai dienai. Cilvēciski jūtu līdzi, bet ja pats vēl neklausa ārstus. Jāuzņemas atbildība par se
losis
2. augustā 11:10
Vērotāj, kas tas lūdzu bija pa gadījumu, kur vāca ziedojumus un pēcāk ķīvējās par mantojumu?
Svētais Naivums
2. augustā 12:22
Šis šlāgermūzikas izpildītājs ir 100% pats vainīgs, ir jāprot izvērtēt savu veselības stāvokli, savas spējas un iespējamo rezultātu. Atkal, kā kaut kas atgadās, tā tūlīt tautieši ziedojiet. Kāpēc kādam ziedot, ja pats neapzinās savas rīcības Karmiskās sekas? Šis ir konkrētu darbību rezultātā iegūts konkrēts rezultāts. Domāt vajag ar galvu. Ja cilvēks pats sev kaitē, tad palīdzēt viņam, nav neviena pienākums un pat vairāk to nevag darīt, lai pats izpērk savu Karmu, bez citu iesaistīšanas. Varbūt skarbi, bet patiesi un objektīvi.
Fanko Cohones
2. augustā 13:07
Njā, komentāri labu labie :D Latviešu mentalitāte ir vienkārši čau. Tāda iemesla dēļ arī savu loterijas vinnestu slēpju no visiem, izliekoties ka strādāju attālināti - praktiski ar uguni neatrast normālu cilvēku kuram palīdzību palūgt kad kas gadījies, bet kā saož ka tev ir finanse tā pēkšņi gan visi ir tavi čomi un visiem vajag, jo redz pamatskolas laikos tak pildspalvu aizdeva, pirms 5 gadiem dārzu palīdzēja izvagot utt. Bērnudārzs :D
Ingus Kuplais
2. augustā 13:22
Gunārs Meijers - mūziķis? Nopietni? Ziņģu muzikantu ietērpt mūziķa drānās tikai tāpēc, ka Meijers? Tad jau Čikāgas Piecīši ir akadēmisks orķestris :) Bet, par savu diabētu, lai nu brēkā sev azotē, man draugs kāju zaudēja un pēc tam dzīvību. Sporta žurnālists
Inga Černika-Zariņa
2. augustā 13:46
Piekrītu par veselības stāvokli, cilvēkam ar nopietnu hronisku kaiti zālēm vienmēr ir jābūt līdzi. Un par naudu arī var diskutēt, vai dārgam hobijam naudas pietika, bet zālēm nē. Tomēr šokē fakts par policijas attieksmi un to, ka kā parasti līdzīgos gadījumos, visi gali ūdenī. Nekādu zvanu arhīvā nav, neko nezinām. Viss štokos.Tipisks Latvijas "atbildīgo dienestu" gājiens. Kad vajag kādam sodu uzlikt par nenopļautu zāli vai ne tā noparkotu auto, tad gan pašam "vainīgajam" ir jācīnās lai mēģinātu pierādīt, ka neesi kamielis. Viss turpinās labāko padumjo tradīciju garā. Diemžēl.
Toto Li
2. augustā 16:13
Līdzīga pieredze ar 112. Svarīgāk ir kaķus no koka nocelt, bet cilvēkam pašam jātiek galā.
Velta Mika
2. augustā 17:01
Turies!

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi