Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
26 komentāri
Sakārtot:
Lilje Tento
16. jūlijā 10:12
Jautājums. Kāpēc bija pilnīgi viss jānoraksta sievai? Pat Zoom. Tā dara tikai tad, lai izvairītos no mantas atņemšanas tiesas ceļā. Tātad bija kas netīrs. Ar galvu vajag domāt, kad kaut ko dari!
Ainars Vīndedzis
16. jūlijā 11:20
Lai kā man nepatiktu Stenedzenieks,man tomēr cilvēciski škiet ka "dejotāja" kaut ko dara nepareizi.
Rikijs Kalns
16. jūlijā 11:41
Cik labi,ka ir lietas un situācijas,kuras neizprotu un nekad nesapratīšu. Tas taču nav vīrietis,bet gan mīkstais,kam nav mugurkauls un kaut kādas spraugas priekšā lien uz vēdera,jā varbūt karma.....
Elisa Meijere
16. jūlijā 12:23
pats jau piekaida, ka viņam uzkāpj uz galvas un vēl kājas pār pleciem pārkarina. ko ta tagad želojas, vai par 23 gadiem neiepazina cilvēku? par šo laiku taču vajadzēja saprast ko gaidīt, ko nē no otra. Dāsnums un rūpes par otru ir labi, ja pats nepaliek par infantīlu naivu bezrakstura pamuļķi, kuru var tik viegli "izmest mežā". Sievas nekaunība acīmredzot arvien vairāk pieaaug, redzot, ka vār kāpt uz galvas. Brr, cik nepatīkams tāds attiecību modelis, un atspoguļo mūsu vēl vairāk "mūsu zināmo" neinteliģenci un iekšejo tukšumu. vēl viena fifa, kas būdama nekas tēlo nezinko
Viesturs Qaidukēvičs
16. jūlijā 13:03
Stendzinieks foršs džeks, taču dzimumu attiecībās viņam palikusi padomju audzināšana, proti, vīrietis ir sievietes vergs - netīro darbu veicējs, visas algas atdevējs, uzturlīdzekļu maksātājs utt. :))) Varētu padomāt, ka Stendziniekam no tās vecenes būtu 10 bērni utt., - nekā, viņš naivi ir stipri pārmaksājis par miesas priekiem ar viņu :( Ja starp vieņiem būtu tjip bijusi garīga saskaņa utt., tā sieviete nekad tik zemiski nerīkotos. Te čalis ir pa pilnu programmu apjāts. Cerams viņš šo savu dzīvespieredzi izmantos turpmākajā darbībā :) Lai veicas.
Gundars Delveris
16. jūlijā 13:19
Ej par mūku un lūdz dievu, lai ğimene atjaunotos, nevis publicē pa visu LV
Fanko Cohones
16. jūlijā 13:20
Nekādas norakstīšanas un nekādas pielaidības pret sieviešu kaprīzēm! Un laulības līgums ar ir obligāta prasība, ja sievišķis ceļ protestus pret laulību līgumu, tad jau ir viss skaidrs - apakšā ir plāns tevi izmantot kā tādu krājkasi ar lielu caurumu, kurā iebāzt pirkstus un izvilkt tik ļoti kāroto naudas čemuru.
Laika Gars
16. jūlijā 14:01
Ērik, laiks mosties! Sarkanā tablete ir tepat pilns internets ar to, kā tikt vaļā no emocionālās atkarības un pārstāt vergot vecenēm apmaiņā pret cerību šad un tad tikt pie smirdīga, izdolbīta pelmeņa. Šitā pārmaksāt par seksu? Ahreņetj! 600 štukas? Da tu par to naudu varētu drāzt katru dienu citu un 100 reizes smukāku par to tavu veco kraķi. Bet tu esi zombēts ar dzimumu stereotipiem un ilūzijām par "ģimeni", kura "tev atnesīs ūdens glāzi vecumdienās". Bet tava reālā nākotne ir vai nu tiešām suicīds vai bomāru patversme. Tas kontingents ir tieši tāds - viņi ticēja, ka pateicība ir pasaules alga un, ka viņus neaizmirsīs. Pilni pansionāti ar veciem cilvēkim, kuriem kaut kur ir bērni, kuri nekādu ūdens glāzi nenes. Es zinu gadījumu, kad sievietei bija 5 bērni un viens pat adoptēts, bet viņa nomira pansionātā. Lai gan bērni bija gana realizējušies šajā dzīvē. Atzīsti, tu esi pilnīgs alnis, kurš ir zaudējis da jebkādu pašcieņu. Tāpēc arī pret tevi attiecīgi izturas. Neko citu tu arī neesi pelnījis. Meklē palīdzību. Internetā ir gana daudz autoru, kas tev var palīdzēt izmainīt pasaules uzskatus un savu domāšanu, kā, piemēram, vīriešu kustība, MGTOW, Meganič un citi, kas velk no šī purva ārā un stāsta patiesību. Vai arī pabeigsi savu dzīvi sētmalē.
Salvis Dišlers
16. jūlijā 14:10
Jā, kaut arī esmu Reliģiska Ideālista pozīcijās - pa lielam piekrītu ko Laika Gars jau uzrakstīja pirms manis; Vīriešu žurnaliem - ir jābeidz rakstīt par autiņiem un palaistuvēm - visādus ārējus niekus - bet Rakstīt reālu psiholoģisku palīdzību Vīriešiem - kā būt tam "Ģimenes Galvam" - kā vāldīt pār bābām, sievām un bērniem - psiholoģiska veidā, nevis naudu piekabinot aiz bikšgumijas! Sieviešu žurnāli jau 100 gadus ir pilni ar padomiem - kā aptīt ap pirkstu Večus - bet Vīrieši tādā ziņā ir galīgā tumsā par 95%
Laika Gars
16. jūlijā 14:11
Papildināšu. Ērik, sāc jau ar šodienu! Pārstāj maksāt da jebkādus maksājumus par kuriem nav nekāda tiesas sprieduma! NEKO! Saproti? Pilnīgi neko! JO tu zaudē naudu. Tu to vienkārši izmet vējā. Nožēlo grēkus un stulbumu, ka atdevi visu sievai. Tas NETIKS novērtēts! Sievietes šādu rīcību uzskata par vājuma pazīmi, tāpēc šādus vīriešus neciena un uzskata par lohiem. Tev ir jāsāk jauna dzīve. Vecajai pilnīgu punktu. Pilnīgu un galīgu!!! Bez neviena kontakta. Esi cietsirdīgs. Pret sevi pirmām kārtām. Tikai tā var izārstēties. Un nepakļaujies manipulācijām, cerībām utt. Tas ir viltus ceļš. Uz tā ir pazuduši daudzi. Vienkārši pārtrauc visu - maksājumus, kontaktus utt. Ja piespriedīs alimentus - ej pie juristiem un konsultējies kā tos minimizēt!!! Viņa tev ir parādā nevis tu viņai! Viņai par tiem īpašumiem tev būtu jābučo kājas nevis jāprasa nauda! Bet likumi ir vīriešiem nelabvēlīgi ( šie lohi precās nezina, kas viņus sagaida), tāpēc domā, kā vislabāk sākt jaunu dzīvi, prasi padomus, meklē palīdzību. Vīriešiem nav savas "martas' pie kā vērsties tavā situācijā, tev būs jātiek galā pašam. Savācies vecīt! Un pa skarbo tiec galā.
romb
16. jūlijā 15:22
Stendzenieks atkal nodarbojas ar melošanu - kā jau to darīja piestrādājot pie Šlesera un Šķēles, kad kopā čakarēja visu tautu. Tauta par šīm viņu cūcībām neko nav saņēmusi - kā tikai nepatikšanas.Pat atvainošanās izpalika un viņi pat netaisās to darīt... Stendzenieks, Šlesers, Šķēle un viņiem līdzīgie ir pelnījuši spēcīgu tautas nosodījumu!
Adrians Mukans
16. jūlijā 16:36
launums ,ko sis leviafans nesis valstij ir -10 gadus atpaliciba no Igaunijas ,un 7 gadus atpaliciba no Lietuvas...
Andris Valters
16. jūlijā 19:31
Un kurš vēl tic šim skaisti sacerētajam teātrim? Ja cilvēki ir aizmirsuši Stendzenieku kopā ar AA,tad jau var noticēt arī visām šīm muļķībam
Elvisa17
16. jūlijā 20:13
Ir tāds izteiciens: "kad nebija interneta, tikai ģimene zināja, ka esi idiots". Tagad tādi Stendzenieki rāda savu stulbumu, ņerkstot pa visu valsti.
Vitto
16. jūlijā 20:17
Jā,tādi ir satikti....pašiem nekā vairs nekā nav-visu sievām atdevuši un aizgājuši ar somu rokās.Naudu iztērējuši un tad nu meklē vietu kur piemesties.Nožēlojami.Es tā domāju pie sevis-velns,kas tai par vainas sajūtu jābūt..kādiem grēkiem izdarītiem,lai censtos tā atpirkties.Cik zinu,tad Stendzenieks tā labi padzēries un tagad kā grīdas lupata izplājies.No ex sievas žēlastības atkarīgs,līdz viņa izmetīs šo mežā galīgi bez telts.Labāk būtu sev dzīvokli nopircis,nekā bezgalīgi par visu maksājis.Dzīve turpinās,kādreiz taču satiks kādu un iemīlēsies un ko tad?soma rokās un ņem mani,kāds esmu?Nožēlojami un nevīrišķīgi.Sapurinies,Stendzeniek!Virs mākoņiem ir saule!

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi