Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
10 komentāri
Sakārtot:
Vecais
27. maijā 17:21
Kāpēc neviens nebija sejas maskās un cimdos? Es ceru, ka vismaz dezinfekcijas līdzekļi iekšķīgi tika lietoti.
Laura Tormane
27. maijā 18:22
Vienkārši tuvu pusmūžam,plus ir grūti sevi non stop ierobežot ēšanā,tiem kam paveicies ar ātru vielmaiņu mūža garumā to nekad nesapratīs.
Antons Resnis
27. maijā 18:29
Laura, vispirms ar regulāru pārēšanos samaitā vielmaiņu un tad atrod to par iemeslu negausībai :-D
VITA EGLĪTE
27. maijā 19:26
Ak, saulīt, kas par auksto ( bez g) măkslu! Mārtiņa sponsori jau par tūkstošiem nopirks malkas šķūņa piederumus. Ievai paškritika =0.
Inga Černika-Zariņa
27. maijā 20:22
Kas tā par mākslu? Jebkurš krāsotājs - apmetējs sienu nogruntēs un nokrāsos daudz kārtīgāk un vienmērīgāk, nekā uzkleķerēti šie "mākslas darbi". Nav tā nekāda māksla, kā neapnīk vienreiz taisīt tos gudros ģīmjus un izlikties par baigajiem mākslas pazinējiem, "atklāšanās" skatoties uz šādiem un līdzigiem krāsu kleķerējumiem. Žēl izniekotās krāsas un audekla. Ja grib, lai kleķerē mājās sienas, griestus, grīdas. Nezkāpēc agrāk par māksliniekiem dēvēja tos, kas spēja radīt mākslu, kura savu vērtību nav zaudējusi vēl tagad. Šitie smērējumi nevar sacensties pat ar labi un kvalitatīvi nokrāsotu mājas sienu, kur nu vēl ar īstenu mākslu!
Laura Salina
27. maijā 22:22
Skatos, vīra kungs pa karantīnas laiku beidzis krāsot matus un ticis pie dabīgā toņa?
Austris Hermanis
27. maijā 22:38
Jācer,ka pārdos kādu gleznu, citādi vīram nav par ko parādus valstij atdot...
Zaglits
28. maijā 00:01
Domājams šo reportāžu noskatījušies VID KNAB Tiesu izpildītāju kantorīšu darbonīši, klerki, TV BEZ TABU; attiecīgi izvērtēs, pieņems mērus ja būs nepieciešams un informēs sabiedrību, Latvijas vēlētāju!
Emma Pupa
28. maijā 09:54
Atkal kārtējās latviešu problēmas kā kurš izskatās. Kurš par tievu, kurš par resnu, kurš matus ne tā nogriezis, kurš nez kāpēc vispār bez matiem:))) Kad vienreiz latvieši beigs piesieties cilvēka izskatam? Nu ļaujiet katram būt pašam, kas grib ēst, lai ēd, kas negrib, lai tikai dzer ūdeni. Antons Fjodorovičs Polučka kāpēc ar zilu aci, kāpēc ģīmis kā ruksim pie siles? Nu lai tak, ja tā patīk. Ļaujiet būt viņam tādam. Jā, nesaprotu Bondares mākslu. Man liekas, kad cilvēkam nav ko teikt, viņš nokrāso audeklu vienā krāsā un tas ir arī viss. Bet redz, viņas draugiem un vīram patīk. Nu tad visi priecīgi. Tas taču galvenais! Un ja vēl kāds par to maksā, tad vispār super.
Jana Streleca
28. maijā 10:24
Šīs ir tās Bondara kunga vēlētāju glamūrīgās prioritātes, viņaprāt? Nē, manas prioritātes joprojām ir likuma vara, t.sk. attiecībā uz dzīvniekiem.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi