Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
8 komentāri
Sakārtot:
Spilvens
21. maijā 16:57
Nu nu, Andri, Liene. Kucēniem līdz 8 nedēļu vecumam ir jābūt ar mammu un mazajiem brāļiem un māsām. Viņi līdz tam laikam ļoti daudz ko iemācās un uzzin, par to kā būt un uzvesties. Ļoti bezatbildīgi no audzētājiem, atdot tik ātri, tāpat arī no jūsu puses, parāda, ka neesat gatavojušies. Tāpat arī fakts, ka jūs paņēmāt kucēnu tagad, kad tūlīt jums būs mazulis. Ļaujiet minēt, tas ir pirmais suns jūsu dzīvē vai ne? Ja tā, jūs droši nezinājāt, ka tas ir vēl viens mazs bērns jūsu aprūpē, kas prasīs visu jūsu laiku un uzmanību. Es jūtu līdzi tam kucēnam un tam mazulim, ka viņiem pagadījušies tādi divi pieauguši un pilnīgi bezatbildīgi cilvēki.
Gunta Meija
21. maijā 17:03
Spilvens man vārdus no mutes izrāva - sunītim līdz 8 nedēļām jābūt ar mammu un jāēd mammas piens utt. un tjp. Slinkums rakstīt talāk. Stulbeņi tie, kas bezatbildīgi pārdod (atdod) tik mazu dzīvnieciņu un stulbeņi tie, kas pēr (ņem)
Laura Salina
21. maijā 17:16
No 19.maija sunīšiem jābūt čipētiem. Vai Kivičs pārkāpj likumu?
Salvis Dišlers
21. maijā 17:32
Sunīšiem jāsaņem potes pret stinguma krampjiem, trakumsērgu u.tml. Tagad Kivičiem ir visas iespējas dabūt kaut ko!
Dace Šteinberga
21. maijā 17:56
Reāli žēl dzīvnieka! Nepietiek ar to, ka kucēns ir atdots bēbja vecumā, viņš vēl ir atdots šim kivičam. Ļoti gribētos redzēt to, kurš viņam atdeva kucēnu. Šie kiviči pamet savus bērnus, tad tagad vēl atraduši par ko paņirgāties. Tūlīt lienei būs sīkais un ar šausmām domāju kāda dzīve būs kucēnam. Kā var tā spēlēties ar dzīvu radību? Šī laikam ir bēdīgāka ziņa, kādu esmu lasījusi pēdējo mēnešu laikā.
Linda Lapuņa
21. maijā 18:30
Ļoti gudri- mēnesi vecs ( tā teica pats Kivičs savā video) kucēns atrauts no mammas. Tad jau 5 ned.bija un nu jau instagrama bilde ir 8 nedēļas. Ātri gan tas suns aug! Tikai nesaprotu- par visiem saviem bērniem parūpēties nespēj, no dzīvokļa atbrīvot Tiesas izpildītāji pacentās.... Nabaga dzīvnieks 😕
Elga
22. maijā 08:37
Eksperta komentārs: https://www.facebook.com/lita.konopore/posts/1325905150948582
Natālija Nata
22. maijā 09:44
Tā vietā , lai atzītu savu kļūdu un nezināšanu, Kivičs labo kucēna vecumu no 5 nedēļām uz 8. Labāk būtu informējis savus sekotājus par to, kādi likumi ir jāizlasa un jāievēro pirms suņa iegādes, bet Kivičs FB bloķē cilvēkus un dzēš ierakstus, kas norāda, ka viņš nav ievērojis Latvijas likumus par dzīvnieku labturību, par potēm, par čipošanu, par reģistrēšanu, par vecumu, kad drīkst kucēnu nodot jaunajam saimniekam. Vajadzēja tikai atzīt savu kļūdu, nevis ņirgāties par cilvēkiem, kuri uz to norādīja.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi