Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
8 komentāri
Sakārtot:
Zeme vaid
10. septembrī 11:47
Izklausās, ka basists tikai vēl meklē melodiju un spēlē basu ar mediatoru. :) Un tā šasmīgā sieviete, ar putniem galvā, tā arī nav apmeklējusi vokālā pedagoga nodarbības.
Juhans
10. septembrī 11:56
Iesaku šādās reizēs vērsties pie īstiem dzejniekiem un īstiem komponistiem, jo tiem parasti vismaz kaut kas sanāk.
beerdrinkers
10. septembrī 13:36
Man nepatika. Tukša dziesma ir kā tukša alus pudele. Agnesei bija talants, žēl, ka jāsaka "bija". Es Triana Park konci, pirms gadiem 12, klausījos vienā šmucīgā zālē Merķeļa ielā. Koncerts bija sajūsmas vērts. Vecais labais rock'n'roll. Bet tagad? Kas, pie vella, tas ir? Agnesei pašai patīk? Es nedomāju. Eh, Agnes, Agnes, tu nodevi īstu mūziku...
Decoy
10. septembrī 18:46
Why am i still being sent? I suspect house pets aswell. But if adoption happened it explains missing memories. Same for scion. Cause doll exist. I already did (one of those things) but analyzing leftover signclues with brain..
Niko
10. septembrī 21:50
Tā šausmīgā sieviete smēķē marihuānu un neapmeklē psihiatru tik bieži cik vajadzētu. Un lūk, rezultāts. Tukša muca tālu skan. G5 speciāliste jau pataisīja sevi par apsmieklu visai Latvijai, bet vēl uzprasās.
Vita
11. septembrī 12:19
Tu stulbeni no padebenes neaiztiec cilvekus tada ir ta debila puse lai vinai veicas gudra sieviete un yadus mulkus ka tu nemaz nelasa
Nu diemžēl
12. septembrī 18:19
nekas ,Agnese pati domā,ka ir,bet tikai viņa
Gudra???
12. septembrī 18:20
Kura???Rakovska???

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi