Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
64 komentāri
Sakārtot:
Indra
20. jūlijā 14:39
Izskatās pārāk samāksloti, pietrūkst siltuma, mājīguma, pārāk auksti viss. Nezinu, bet mani nepārāk saista Jūrmala, daudzus gadus neesmu tur bijusi. Braucu uz Vecāķiem, tur tomēr jaukāka atmosfēra. Jūrmala šķiet diezgan auksta, bet tas ir mans viedoklis, citiem varbūt tā nav.
...
20. jūlijā 14:46
Pokazushñiku saiets - gan zaalee gan uz skatuves.....
Olamara
20. jūlijā 15:27
Laimītei pilnas zāles..Ko Raimonds Pauls gribēja,to pacēla no krogiem par zvaigzni un tam būs būt.... Bumbiere sāka lēkt Raimim acīs un ātri nogrima.
Visi priecīgi
20. jūlijā 15:34
Laimīte malacīte, dara to, ko sirds vēlas un ir laimīga, neskatoties ne uz ko!!!
абырвалг шариков
20. jūlijā 15:37
Сравнить с бывшей юрмальской Новой Волной, это как Запорожец с Мерседесом сравнивать
pjanku Janka
20. jūlijā 16:05
Smuki! Man tās gruzīnietes Nino Katamadze dziedājums maniere, feiss un ģērbšanās stils dikti patika. Pārējie, - žāvas raisīja, neuzbudināja.
rmp
20. jūlijā 16:19
Nevar nemaz salīdzināt ar regulāro operas apmeklētāju stilu - patīkami skatīties, nevis uz koncertiem iet kā uz bērēm. Prieks par Zatleru vedekliņu - no antiņa ar "blodiņu" pārveidot par tīri glītu vīrieti, pati arī pārdomāti ģērbusies; pirmā sieva pati bija nevīžīga un vīru apģērbt arī nebija laika vai gribēšanas.
.
20. jūlijā 16:42
-vispasaules friku saiets. sekli, jeli ,leti ...kroga atmosfera..otra diena ieksa ir ara nenak..randin vieta japieprasa mainit.. lai peld uz krimu..ar visu devito vilni!
mjā
20. jūlijā 16:44
Pasākums, uz kuru noteikti sanāk visas Latvijas "augstākās sabiedrības" padibenes. Sastāvējies sabiedrības "krējums", kas nelabi ož.
Zizilite
20. jūlijā 16:52
Pirmo koncertu klausījos,nu tā,fona, bija tā neko.Domaju, nu koncepts mainijies,būs patīkamāk latvieša ausīm.Vakar smuki nodziedāja kubietis no Vacijas,Roberto...vienu dziesmiņu. Un panesas krievu caureja! Netalantiga zvezdulka,rozā bikskostima dzied nabadzite bez fonogrammas,mocas, notis aiziet šķībi.Un dzied vairakas dziesmas pēc kārtas.Tad vēl Julija,Cumakova sieva kaut ko piksteja .Resna gruziniete labi nodzezoja( neciesu dzezu),labs bija Stass Mihailovs,lipīgi meldini, interesants tembrs.Sovakar mani nervi vairs to neizturēs, neskatisos.
raica
20. jūlijā 17:02
klat pretiga krievu smaka
..
20. jūlijā 17:32
latviesu mentalitatei ..un vispar jebkuram izglitotam..so frivolo, leto plesku .. nav iespejams izturet..kvlitate graujosa. pilseta pie juras pelnijusi kvalitativu muziku un pasakumus...!! krima tak ir ..jalta tak ir..!! un atbilde nav ilgi jamekle..sajas tris dienas ..aiz letas storas darbojas rasas intresu un naudas stirka..
..
20. jūlijā 17:34
kruts bizness..ko pensionare nonema krutojam...
benefitētājs
20. jūlijā 17:57
Man patīk, ka mūsējie parādīja, ka paši var zīmīgu pasākumu uztaisīt - tā, ka putlerovciem skauž un svilst. Par to Laimai cepums ar putukrējumu.
Laima nesaprot
20. jūlijā 18:02
Laimai butu jasaprot -tadi svetki jasvin Maskava

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi