Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
11 komentāri
Sakārtot:
janis
11. jūlijā 06:55
un padzivosi nedelu un jutisies ka dzilakaja elle
Juhans
11. jūlijā 06:55
jo mana mīļā ir / meid in Letvia / no matu galiņiem / līdz papēžiem
zupas virtuve
11. jūlijā 07:10
Mazā,sirmā kumeliņā Jāj pa ceļu pasaciņa Ātri, ātri steidzas viņa Rokā zelta pātadziņa Jāj un jāj un neapstājas Zemes virsū nav tai mājas Līdzko jaunie sapņi beidzas Viņai projām jāaizsteidzas Ilgi šķiet man, biju projām Nu es atkal ieraudzīju Mazā, sirmā kumeliņā Jāj pa ceļu pasaciņa Sudraboti pakaviņi Puķu zili iemauktiņi Pavadā, kā pērles sietas Senās, mīļās bērnu dienas Jāj un jāj un neapstājas Zemes virsū nav tai mājas
lc
11. jūlijā 07:48
Tu vaņka/janka viņa te dzīvo jau ilgus gadus un nesūdzās atšķirībā no savoku paliekām.
Ieva
11. jūlijā 08:14
Latvijā nav slikti, nav gluži pasaka, jo pasakas nav nekur, bet noteikti mierīga, tīra, klusa vide, kas jau var daudziem likties kā pasakā, atbraucot no vietām kur tādu vidi grūti atrast. Neņemot vērā ekonomisko situāciju, Latvija ir labvēlīga valsts. Nav tik daudz tās labvēlīgās valstis, piemēram daudziem no Āzijas šeit var šķist kā pasakā.
bet vai ta nav?
11. jūlijā 08:26
Latvija ir tiesam visforsaka vieta uz zemeslodes. Tikai zel, ka mums, latviesiem, ir loti maza teiksana par savu zemi. To vada joprojam pretigie, smirdigie krievi, vel joprojam nav beigusies padomijas laiki. Un latvietim ir pārāk miksts mugurkauls, lai varetu staties preti utainajiem.Vel jo vairak, latviesi saprecas ar krieviem un gandriz visas izveidojas krievu gimenes, kuras pat berni nemak latviski.Krievi to dara ar noluku, lai beidzot tiktu piepildits vinu sapnis- krieviska Latvija. Ja latvietis butu ar stingru muguru, to nepielautu, bet mes parsvars esam lupatas, ar kuram utainie krievi mazga savus piedirstos zabakus.
Gu
11. jūlijā 08:33
Jaunā izrāde par Čikāgas piecīšiem jau bija Valmierā. Kaut kas tik brīnišķīgs sen nebija redzēts, smiekli caur asarām! Kopdziedāšana, dejas, humors, publikas atsaucība! Paldies aktieriem un režisoram par pozitīvām emocijām !
Zēniņ!
11. jūlijā 09:08
Bet viņa šeit jau dzīvo ilgi!
nu
11. jūlijā 09:42
veikals nepatīk), brauc ar savu desu). ja kas mani arī nesaprastu amerikā. es braucu uz svešu zemi un iemācos vismaz elementāras frāzes.
beerdrinkers
11. jūlijā 12:27
Jauks, gaišs cilvēks! Bet nesapratu viņas teikto par to, ka viņa nezināja kilogramu, jo svaru rēķināja mārciņās. Pirms atbraukšanas uz Latviju, viņa tak strādāja Minsteres Latviešu ģimnāzijā? Un Minstere ir Vācijā. Uz veikaliem iepirkties negāja?
beerdrinkers
11. jūlijā 12:31
Pirmā komenta autors, acīmredzami nezina to, kas ir Lorija Vuda un kad viņa atbrauca uz Latviju. Viņa Latvijā turpat 30 gadus dzīvo.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi