Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
31 komentārs
Sakārtot:
Barons N
24. jūnijā 07:13
Ir nu gan drama queen
janis
24. jūnijā 07:30
Kad pie betona falla okupantiem slavas dziesmas jādzied tad galva nesāp
Lerry Mulen.Jr
24. jūnijā 09:30
Gints ir malacis, ka pasūtīja šo iedomīgo kakla kungu. Realitātē bija tā. Ainārs atnes diktofonā iebubinātu melodiju, bet Sola uztaisa dziesmu. Visi slavas lauri, protams, tika Mielvam.
Li Ka
24. jūnijā 10:01
Ak, vai! Tad nu gan metamorfozes - no dziedāšanas pie karātavu vietā uzceltā falla līdz baznīcai! Komunisti taču ir ateisti, būsi ko sajaucis, mielav. Smieklīgi tie attaisnojumi, ar kuriem cenšas izskaidrot to savu dziedāšanau pie falla. Nevar taču pieaudzis vīrietis būt tik naivs, lai pats tam ticētu, ka viņa dziedāšana ietekmēs "antifašistu" domāšanu.
Baiba Estival
24. jūnijā 12:09
Nu galīgi neticas, ka sens draugs pēkšņi tā bez iemesla uzraksta TĀDU vēstuli un izbeidz attiecības, noteikti jābūt arī Mielava vainai kaut kur. Vajag uzmanīgi apieties ar tuviem cilvēkiem nevis uzskatīt tos par vergiem.
Dreams of Homer
24. jūnijā 12:17
Vai ir vēl kāds cilvēks Latvijā palicis, ko šis nepārprotami ar psihiskām problēmām nomocījies cilvēks nav publiski nogānījis? Cerams, ka tuvinieki ir mudinājuši iet pie ārsta, jo pilnīgi neadekvāts viņš ir vismaz pēdējos gadus 10.
Lelde Berga
24. jūnijā 14:26
Vai, vai, ak nabadziņš, man šis mākslinieks ir miris kopš brīža, kad uzstājās okupantu slavināšanas pasākumā pie okupācijas simbola.
Ingus Kuplais
24. jūnijā 15:46
nē, nu disenes arī bija, bet tā mūzika gan..kā dējējam(DJ)
Ingus Kuplais
24. jūnijā 15:48
by the way nezināju,ka Mielavs Zilo Austeri apmeklē.. nolāpīts, ausis jāizmazgā
abolzinis
24. jūnijā 16:22
Ak tad "dižmākslinieks" ir izdomājis, ka apēdīs tabletīti, un visas problēmas tiks sakārtotas? Labi gan. Laikam jau "diženais mākslinieks" pilnīgi neko nav dzirdējis par antidepresantu izraisītajām komplikācijām? Lai nu rij - gudrs viņš nekad nav bijis. Ja godīgi, tad man nekad nav patikusi tā izcili garlaicīgā un monotonā viņa vienas nots blēšana.
Bergmanis Maris
24. jūnijā 17:21
Un kaa "Primadonna "teloja apvainoto savulaik no saviem koleģiem Radio SWH laikaa [ neadvekati jau toreiz, likaas,ka sakapis galvaa,bet izradaas,ka "Psihiskas " dabas sekas ]
Maira Brūdere
24. jūnijā 18:10
Mīļie negatīvo komentāru īpašnieki. Jums vienkārši skauž ka cilvēks nezinot notis spēj tik skaisti dziedāt. Man viņš patīk. Bet SOLA -tā draugs nerīkojas. Un SOLAM bija greizsirdība uz Ainara panākumiem. Tagad dzied viens pats (SOLA),laikam nav grupas.
Bergmanis Maris
24. jūnijā 18:44
Zirgs dirš vairaak,kaa Lakstigala,bet nedzied [ tas par "Nošu " nepazišanu-tas pats,kaa list satiksmee,nezinot Noteikumus ]
Bergmanis Maris
24. jūnijā 18:45
Zirgs dirš vairaak,kaa Lakstigala,bet nedzied [ tas par "Nošu " nepazišanu-tas pats,kaa list satiksmee,nezinot Noteikumus ]
Bergmanis Maris
24. jūnijā 18:46
Zirgs dirš vairaak,kaa Lakstigala,bet nedzied [ tas par "Nošu " nepazišanu-tas pats,kaa list satiksmee,nezinot Noteikumus ]

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi