Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
324 komentāri
Sakārtot:
Harčo
20. jūnijā 06:10
Kivič ir un paliek mazkrāniņa īpašnieks.
Valda
20. jūnijā 06:13
Tieši tā, kad sievietes pazobojas par Andra mazo, tad sitieni ir neizbēgami.
Dārahois tūpļarylyjs jōpenais latviskuma mutācija
20. jūnijā 06:15
Dārahois tūpļarylyjs jōpenais krieviskuma mutācijas lāpotsnācistu lāpotsbydla Winnoj Pei dorāsowicz, kāda tev daļa gar nacionālu valsti LV ? Kakogo iksa tava PSRSka lauza 1920.gada Rīgas miera līgumu , vēl 8 pašas parakstītos līgumus, okupēja Latviju un iznīcināja nacionālu valsti LV ? ******** Kakogo iksa tu tik fanātiski aizstāvi savas PSRSkas noziegumus - LV okupāciju, nacionālās valsts iznīcināšanu, LV pilsoņu izsūtīšanu un nogalināšanu, 1 000 000 svešas valsts, kaut kādas tur PSRSkas bēgļu nelegālu iebraukšanu, bankr. un noziedzīgās KPSoSīskas ideoloģijas, saulainā zociaļizma un krievu valodas uzspiešanu ? Koē ? ***** 1920.gada Rīgas miera līgumu neviens nav atmeņījis, arī tavs Pūteņka ne. ***************** Kad LV iestājās tavā okupētājvalstī PSRSkā ? Skaistos melus par 5.augustu neraksti. Augustā Latvijas Republikas nemaz nebija .*************** Pastāsti, kad LV parakstīja iestāšanās līgumu tavā okupētājvalstī PSRSkā ? P i r rm s 17.jūnijā vai p ē c 17.jūnija ? Slabo ? ********** Kad mauksi do hātai, do mātuškai ? Nav ko mocīties fāšistu zāpada NATO okupantu kolonijā. Kakogo iksa tu maksā nodokļus pretīgajai ES un smierdošajam NATO , nevis savam Kremļātim ? ************************************* Dārahois tūpļarylyjs jōpenais krieviskuma mutācijas lāpotsnācistu lāpotsbydla Winnoj Pei dorāsowicz, no kurienes tevī tāds zowietiski rasistisks naids pret Ukrainu ? Ko tev un tavas Rassejai nodarīja Ukraina ?
Borodač
20. jūnijā 06:16
Kivičam pat ar Viagru vairs nestāv.
Kolo sāli
20. jūnijā 06:19
Pļēgurs un m auka - tādiem pat vairs palīdzēt nav iespējams.
vietējais
20. jūnijā 06:20
Nezinu vai ir jēgas komentēt pērtiķveidīga radījuma izdarības?
:)))
20. jūnijā 06:46
Paldies rakstītājam. Feins sarkasms par kivičērgli:))) Rīta kafijai piemērota lasāmviela. To, ka abi ir cūkas, tas ir skaidrāks par skaidru. Argumentācija, ka viesnīcās aiz sevis nav jāvāc - neiztur kritiku, jo ar tādiem panākumiem var piedirst istabas vidū un lepni aiziet prom. Par saplēstiem aizkariem un pulti ir jāmaksā tāpat kā par izdzertu bārčiku viesnīcas numuriņā. Un kamdēļ tad mūsu "izcilajam mūziķim" bija jāaizņemas ģitāra? Kur tad savējā? Nodzerta? Nodzēris savu darba instrumentu? Vot, kur ir satikušies divi vienādi cilvēki (viņiem vajadzēja satikties jau sen un dzīvot divatā bez bērniem) - patīk abiem dzert, patīk jāties, patīk izrādīties, patīk cūkukūts. Abiem nav uzvedības kultūras, abi ir reāli dumiņi ar vienu rievu smadzenēs, kas iegūta no gultas gala. Man reāli jau tagad ir žēl tos Vācijas paziņas, pie kuriem viņi tagad aizbrauks. Gaidām nākamos skandālus:))) Vēlreiz paldies par sarkastisko rakstu. Piebilde par lienītes māšanu ar galvu, vispār ir rozīnīte šim rakstam. :)))
Vineta
20. jūnijā 06:52
Neticu nevienam šeit rakstītajam apmelojumam! Andris un Liene bija, ir un būs mans kvēlas mīlestības etalons! Un Andri uzskatu par vienu no Latvijas ievērojamākajiem un melodiskākajiem bardiem! Izturību un spēku jums, stājoties pretī mietpilsoņu rejām, mīļie balodīši!
Smirdens
20. jūnijā 06:53
ar Smirdeni... Ko citu...
pfff
20. jūnijā 07:09
no kuras ģerevņas ir šie divi izlīduši? Neticu, ka dzimuši Rīgā.
OKI
20. jūnijā 07:14
Tjotja Zoja dabūja īstermiņa īres dzīvokli tīrīt pirms nākamajiem īrniekiem un nozagusi Kivičam ģitāru - tādam bija jābūt virsrakstam , lai nebūtu fake news! Latvietim ka tik otru latvieti apēst, ēst nevajag. Manuprat muļķis ir tas, kurš šādu rakstu ir sacerējis, nevis Kivičs. Un ja nu Kivičs izdomā iesūdzēt tiesā gan avīzi, gan intervētāju ? Maksasiet dziedādami un visur rakstisiet, kādi jūs esat nekrietni cilvēki?
>>OKI
20. jūnijā 07:22
Jā jā....visi melo, tikai kivičs stāta patiesību. Un kivičam patīk, ka par viņu raksta. Tā viņam kā medusmaize.
millers
20. jūnijā 07:32
vineta --pilnīga dura
Rampas sūdos
20. jūnijā 07:35
Jaunā raidījuma pirmais viesis Kivičs un Ļenka!
karstā zona
20. jūnijā 07:37
Kivič var būt priecīgs - Saeima plāno lemt par akcīzes nodokļa samazināšanu stiprajam alkoholam, tādējādi to samazinot par 15%

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi