Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
39 komentāri
Sakārtot:
Ja jau tava darīšana,
10. jūnijā 13:36
tad neplāties
jeska
10. jūnijā 13:45
Gulamistaba vari kratities plika un tricinat savus taukus man sit vemienu sitadas siven mates
Juris
10. jūnijā 13:49
Apalisu sumo cinas tur butu labs bizness un cilvek ietu uz sovu
Lana
10. jūnijā 13:52
Protams, katras pašas izvēle, bet tad neapvainojies, ka neviens neprec. Klasesbiedrene līdz 30 nevarēja vīru atrast, notievēja un 33 gados paņēma jaunāku vīrieti, sportisku un skaistu.
Robis
10. jūnijā 14:12
Cūkgaļa vasarā ir kaitīga
Fubla
10. jūnijā 14:13
Šitās ir vèl pretīgākas par geju parādi
PATI PILNĪBA
10. jūnijā 14:16
PALDIES VISIEM PAR IESPĒJU :) TIKAI NELAIMĪGS CILVĒKS VAR KO TE SLIKTU UZRAKSTĪT! meitenes malaces uz priekšu!
Kobra
10. jūnijā 14:21
... mana inde ir mana darīšana, ja kas noprovē ...
divnieks visaam stila konsultanteem
10. jūnijā 14:22
IR VIENS NELOKAAMS LIKUMS LIELAA IZMEERA NEESAATAAJAAM - NEDRIIKST RAADIIT CELI . IDEAALAIS APGJEERBA GARUMS IR DRUSKU ZEM CELJA JEB MIDI UN MAXI. Briinos,ka visas taas treneres un stila konsultantes nav viñaam pateikushas kaut ko tik vienkaarshu.....rizhaa,pavei,svarrkus armaajaas aizmirsusi,uz sviniigu pasaakumu shortos atnaakusi lai paareejaam buutu darvas piliens medus mucaa.
Ella
10. jūnijā 14:27
Jokaini, ka manu komentu, kuraa nebija ne rupjiibu, ne aizvainojuma , izdzeesa :)) Shova veidotaaji nav gatavi paciest kritiku? :)) Es par meiteneem neviena slikta vaarda neteicu..BIEDRI , speejat tak uztvert veseligu kritiku, ja reiz radat kaut ko masaam :)))
haha
10. jūnijā 14:34
kāpēc mūsdienās visas preteklības un nesmukumi ir OK? ja mati simts krāsās - labi, resnums- nekas slikts, jaunās dāmas vasarā ģērbjas kā bordelī - OK! kur tiekšanās uz kaut ko labāku? visur redz tikai nesmukumu attaisnošanu un slavināšanu!
Labotāja
10. jūnijā 14:47
Resnīte
Bezzobu zāģisB
10. jūnijā 15:28
Pietiek rīt! Ja nespēj nerīt, tad aizslēdz vai izmet ledusskapi. Vismaz par elektrību vajadzēs mazāk maksāt. Viss ir galvā un sevis žēlošanā un slinkumā. Par sievietēm kuras ģenētiski ir lielas, neko nevar darīt, jāiemīl sevi un jāturas ēšanas rāmjos, lai neizplūstu kā amazonas upe lietus perioda laikā.
Striķis
10. jūnijā 15:30
Blondīne sarkanbaltajā kleitā-labs piemērs, kā vasarā apğērbties. Nestaigāsim pa ielu pārāk īsos šortos, apakšveļas tipa krekliņos un pludmales apavos, un citā pludmales apğērbā.
.
10. jūnijā 15:31
paldies! Šodien ietaupīju uz pusdienām, tieši pirms iet ēst paskatījos uz šīm un tā vietā, lai ietu ēst izgāju stundu pastaigāties!

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi