Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
19 komentāri
Sakārtot:
Komentārs
9. jūnijā 13:46
var būt tikai viens, - komentāru nav, jo TV nerādīja, bet Petera k-gam - daudz laimes!
spriidiic
9. jūnijā 13:47
Vēl viens no godmaņa gvardes
nav gan
9. jūnijā 14:11
šoreiz Siksna elegants.Žakete vaļā,bikses daudz daudz par garu.Bet gaviļniekam veselību!
zoja
9. jūnijā 14:20
TV filmēja,būs tv drīzumā!Koncerts super ,tās 4 h pagāja nemanot.
Ivo
9. jūnijā 14:30
par ko tādas gaviles ? prasts čekista Godmaņa bandas saiets .... ja jau kremļa stukačene no kanādas piedalījās , tad grupējums pilnā sastāvā ...... vai Iņķēns ar bija ? Koē ?
Juhans
9. jūnijā 14:34
Kad Jāņos aizlejas, tad Peteros jau rokas 3. Bet grūtākās mums būs šīs dienas 3 bez Jāņiem un Peteriem debesīs.
Gaišmataina Elza
9. jūnijā 14:40
...viss jau labi,bet čekas ēna ir kā darvas piliens medus podā,bet visi savējie,kā apm.vienklasnieki un viņiem jau noteikti bija ineresanti!
b.g.
9. jūnijā 16:03
Es jau saprotu,ka Rutulis baigi stilojas,bet tās plikās kājas rada iespaidu,ka šis dzīvo zem tilta un grauž miskastē atrastu maizes kukulīti......protams,bez zeķēm kājās.
Herņa
9. jūnijā 16:35
Rutulim jau vienmēr gribas izskatīties viskrutāk, tikai zemāk par zemu neizdodas pakāpties.
anna
9. jūnijā 16:50
Jā, arī man iekrita acīs Rutuļa plikās kājas.Domāju, ka šī nu nebija tā vieta un reize, visi kungi tiešām tik solīdi, dāmas arī. Tās plikās kājas izskatījās muļķigi nevis stilīgi!Bet vispār jau Rutulis ir pozotīvs un foršs!
Balodītis
9. jūnijā 17:31
Pasākuma atbildīgām personām būtu jāatņem tiesības turpmāk organizēt šādus pasākumus, protams, ne J.Peteram- bija taču jāpasaka pasākuma beigu laiku, lai cilvēki zin kā nokļūs māja, nevis beigt 12.30 pusnaktī. Vai arī varēja sākt svinības agrāk, ne 20.00. Režija arī bija vāja, tā bija vienkārši ballīte. Tikai ar to, ka J.Peters uzrakstījis tekstu, šājā jubilejas reizē ir stipri par maz. Es sagaidīju, ka dzejnieks ar priekšnesumiem sabiedrībai pateiks savu redzējumu par pagātni un šo laiku, ka katrai priekšnesuma dziesmai būs saprotami argumenti tās izvēlei. Dzeja ir viens no avotiem, komponisti (izņemot Braunu) nebija atnākuši (R.Pauls), daļa dziedātāju bija "to laiku", bet daļa jaunu- kāpēc tieši šie. Attēli ekrānā manā skatā "negāja" kopā ar priekšnesumu, piemēram, dziesmai Kurzemei ar vēsturisku ievirzi rādīja vēja ģeneratorus, skolā dziedāšanas stundā manā asociācija ar mūsdienām bija bērni ar kaklautiem u.c.
x
9. jūnijā 19:07
Pirmajam komentētājam. Biļetes šoreiz bija TIK LĒTAS, ka bija pieejamas pilnīgi visiem gribētājiem. Ja traucēja paša slinkums vai vienaldzība, tad nevajag vainot TV. Pie tam, koncertu ierakstīja, tikai diez vai pat tad bez maksas mājās pie TV tu viņu klausīsies. Paldies Peteram un koncerta organizētājiem - viss bija izcili. Vienīgi nepieradīšu pie ieviestajiem modernismiem, ka vismaz zālē pirmajās rindās sēdošie skopuma pēc nāk bez ziediem. Vai nu tiešām tik liela nabadzība, ja biļetei pietiek... Nīstajos krievu laikos Latvijā ko tādu pat iedomāties nevarēja... Tagad tik vicina telefona uguntiņas pa gaisu. Ak, laiki, ak, tikumi...
gunta
9. jūnijā 19:39
Ļoti žēl, ka raksta autori pat nav apskatījuši foto. D.Lūriņa nav nevienā no bildēm, savukārt soliste, kas dziedāja tiešām daudz dziesmu, nav pat pieminēta. Raksts tapis nevis pēc fakta, bet pēc sākotnēji izsludinātās programmas.
Arturs
9. jūnijā 22:00
Atbilde Balodītim, Maestro Raimonds Pauls nebija tādēļ, ka spēlēja Dailes teātra 99. sezonas noslēguma koncertizrādē ,, Spanovska ballīte - 5.sērija".
kraņa
9. jūnijā 23:45
koncerta režija bija vnk debila. rasols ar kāpostiem un siļķi. viss salikts vienā pļockā. katrs atsevišķs gabals - labs, dziedātāji arī labi, bet vajag taču čut čut filtrēt, kā tās dziesmas virknēt. pēc Petera nopietna dzejoļa seko kaut kāds traļi vaļi gabals. bērni kopā ar pifiem sabāzti visās iespējamās vietās. režija - baisa! un lielais paldies scenārija autoram, kurš Mārtiņa Brauna Dvēselītes laikā izdomāja uz ekrāna laist Petera bildes kopā ar bojā gājušo dēlu. toč gribēji, lai Peteram ar sirdi paliek slikti?

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi