Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
69 komentāri
Sakārtot:
***
2. jūnijā 10:37
Dabistiski...visi eks vienuviet. Kur nu bez liļas un Ivetas. Tagad abas vazāsies šurpu turpu ar ielūgumiem, ar tautas apmaksātu auto un apsardzi. Svinēs dzīvi, tā teikt.
janis
2. jūnijā 10:37
latvijas samazgas
Serf
2. jūnijā 10:47
Jus vаrаt mаksаt рar 50 % mаzак раr еlекtrоеnеrgiju, nеkаdа vеіda mаldinоt vаi раrkaрjot lіkumu! Еs іesаku vіsіеm іzlаsіt so rакstu – http://bit.ly/lesspaid Es tо еsmu іzmаntojis kорs dесеmbra, un rеkіns раtiеsаm ir kluvіs mаzаks!
>:-) kuĻturiš ?
2. jūnijā 10:49
Vakardienas kolChoza lumpeni , nu baigie estēti, mākslas baudītāji un pazinēji ! Biļetes nabagiem , protams , par pliku velti ?
Torija Kaštānoviča
2. jūnijā 10:58
Skaistuļi vai ne..Pietrūkst mūsu Egle...
Bezzobu zāģisB
2. jūnijā 11:02
Ks jauns pietrūkst par ko rakstīt?? Nepabeigts raksts, pie bildēm nav rakstīts, kas ir šie cilvēki?! Atpazinu tkai zoo valdi un raimi nevis ar sievu bet ar kaut kādu roklaižu pie sāna. Vājš raksts, nav intervijas ar maestro, nav intervijas ar koncerta apmeklētājiem. Kur ir grandiozs raksts par kivičskuljmgeitu??
anna
2. jūnijā 11:08
VECO PLOCKU SAIETS UZ URRRRRRA.BAIGA ELITE.TAS PLOCKAS PASKATAS SPOGULI IZEJOT NO MAJAS.
Asais Pipars
2. jūnijā 11:25
Muļķu zemes zieds.... utainie pidrilas ar bezmaksas ielūgumiem... būtu labāk sametuši Paulam to ļimonu, lai cilvēkam vecumdienās nav jāraujas, lai atpelnītu viņam nozagto ļamu. Kaut gan, no otras puses, Pauls esot ārprātīgi skops vecis, tad kam viņam to lielo naudu????
šādu koncertu apmeklējumi man
2. jūnijā 11:27
atgādina cilvēkus, kuri dodas pastaigāties, uzvilkuši kājās kurpes, kuras spiež un berž. Pēc atnākšanas mājās, un tās fiksi novelkot, viņi jūtas tik atviegloti un laimīgi, ka nevar novaldīt prieka asaras.
!
2. jūnijā 11:33
pretīgais ķirsis!
pūce
2. jūnijā 11:50
Hi,hi,hi--Daudz godīgu cilvēku pasaulē dzīvo,Tie strādā kā skudras un rūpīgi krāj; Tie nolād alu, tie nolād sīvo.Un strādā, un krāj, līdz smiltis tos klāj.Daudz prātīgu cilvēku pasaulē dzīvo,Tie manīgi citu pūliņus slauc;Ar manšetēm baltām un apkakli stīvo,Tie pasaules drūzmā kā valdnieki brauc.
Tā lūk !
2. jūnijā 11:56
Tomēr jābūt kaut kādai ķengu robežai !!!!Kauns,ka tas notiek latviešu valodā !Rakstītāji nav viņu spļāviena vērti !
>Tā lūk!
2. jūnijā 12:05
Nesatraucies. Tās ķengas raksta Latvijas ienaidnieki, interfronte un kangari. Tas taču viņu uzdevums -katru dienu gānīties par Latviju un latviešiem, censties iestāstīt, cik viss ir slikti, viss izmiris, sabrucis, nolikvidēts, visi mīrst badā, aizbraukuši, neatkarības nav utt. Īpaši gānās par nacionāli noskaņotiem cilvēkiem, arī par ASV, NATO, ES. Kas par antisemītismu bija par Levitu! utt, utt
Aleksandrs
2. jūnijā 12:14
Vaikulei varbūt vajadzēja palikt mājās!
Secinājums
2. jūnijā 12:20
Gatavās drausmas. Vai tiešām tagad modē bezgaumīgums? Reti kurš'ir satērpies augumam un gaumei atbilstoši. Skumji ....

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi