Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
12 komentāri
Sakārtot:
Picu laiks ir beidzies
21. maijā 15:50
Liepājas centrā atvērtas vairākas kebabnīcas un tumši ļautiņi tek kā skudras no visām pusēm..
Kurmis Kurmis
21. maijā 16:11
Oliveram mazāk vajadzēja pisties un taisīt bērnus bet vairām strādāt un veltīt sevi biznesam tad būtu vis kortībā.
to kurmis kurmis
21. maijā 16:21
..tu gan visu zini ! Un - kā ar tavu biznesu?
Kurmis Kurmis > to
21. maijā 16:25
Man viskārtībā , es strādāju baigi šai valstī jo nodokļi te lieli , visi izfenderē zzs na vienotības urodi, bet turos un huju nemaksāju tiem pidariem nodokļus , lai iet nahuj.
janis
21. maijā 16:38
tik dumji un stulbi un dumji un melīgi stulbi, ka kāds vispār atgādina, ka ir kaut kāds šāds priekšmets, lieta - Kivičs! A i z m i r s t i e t, lūdzu
panis
21. maijā 17:39
Ak, kungs, viš ir kāds vietējais vai kas ar viņu, ka mums tas jāzin. Pasaulē ik dienu dibinās un bankrotē uzņēmumi.
Noyb
21. maijā 17:58
Bija prieks apkalpot? Ka to saprast? Nesaprotu variantus un ielugumus. Ka ari tas specifiskas temas ir loti svarigi lai nelaistu skibi. Tacu ja tiesam kautkas riebigs briest..tad sanak ka testeriem nepielec ko rakstu bez zemtekstiem..iDini tad sanak jo es tiesam nipricom. -_-
Decoy
21. maijā 19:56
Twilight Zone episode could be true? But then they should know not pretending. This is why need clarity before lifechanging decisions.. And hijack not count. I slipped today myself(could prevent) and was lacking energy but that means some still upset on something? Seriously. When will stop be upset on young? Should i also seek revenge for stuff that was done to be also in past?
Noyb
21. maijā 19:58
Tas nozime ka mani tiesam grib par kautko sodit un|vai likvidet ja visu laiku gaida "caurumus" kad uzmaniba trukst vai noversta. Toc iDini. Nav ko teikt. Butu godiga cina..
Spier
21. maijā 19:59
Kto na menja jesjo obidilsa i za sto? Ja uze govoril sto mogu glaz na glaz skazat sto nicevo ne delal..poka krainemeri.
Cirvis
21. maijā 20:32
Patiešām, kāpēc jums šeit Latvijā vispār kaut kas tāds būtu jāzina. Vismaz mani interesē TIKAI mans zupas šķīvis un tad arī tikai ta daļa kas tuvāk man, no kura es strēbju savu zupu. Protams ari karote. Un vispār, kāpēc neviens neraksta par manu zupas šķīvi un karoti??? Vai es sliktāks??? Vakar notika pat "vispasaules mēroga ekšens". Es uzgāzu sev virsū gandrīz pus šķīvi. Kāpēc par to neko neraksta. Domāju, ka mana tēma varētu būt pat interesantāka par Kiviču.
Viss vienkārši
22. maijā 07:19
Dabīgā atlase. Cilvēki neatbalstīja viņa restorānus ar savu maciņu, jo bija drausmīga viduvēja ēdinātava. Kad Kembridžā atvērās viņa itāļu restorāns, gaidījām 2 nedēļas lai nobukotu galdiņu mums izdevīgā laikā. Personīgi es biju dikti vīlusies, jo krēsli un galdi bija no baltas plastmasas, ilgi jāgaida, kad tevi pamanīs un vēl ilgāk, kad ēdienu atnesīs. Es neēdu picu un makaronu ēdienus, tāpēc ar mokām, kaut ko citu varēju atrast tur. Man vispār nepatīk itāļu restorāni, bet mana draudzene Jimmija ēdinātava svinēja savu dzimšanas dienu un bija jāiet. Nekad neatgrieztos tur.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi