Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
452 komentāri
Sakārtot:
Nu
9. aprīlī 06:24
Tas elektrības parāds par 2 gadiem? Nevar būt! Latvenergo jau pēc pirmajiem diviem nesamaksātiem mēnešiem būtu atslēdzis elektrību. Kā var būt tik nesaprātīgi cilvēki, kas nespēj samaksāt par elektrību, bet lupatas pērk par tūkstošiem? Tur taču nav nekādas loģikas!
La vita
9. aprīlī 06:30
Dēmoniski smejos!
HM
9. aprīlī 06:35
Būs tai sievietei tuvu 50 jāiet strādāt. Varbūt ir kāda vieta, kur maksā par mirkšanu vannā?
f
9. aprīlī 06:48
maksāju reizi 3 mēn, vēl nav atslēgts. bet skulme viņu pametīs kad kivičs teiks- dārgā tev būs jāmeklē darbs
Perspektīva
9. aprīlī 06:48
Pēc kādiem 15 gadiem tai preilenei būs jādodas pensijā. Strādāts nav, sociālais nodoklis vastij nav maksāts. Jau tagad seja bildēs šķiet izburbusi. Ar gadiem nāks klāt no dzeršanas violetas kājas. Andrim pa to starpu būs gadījusies jauna vētraina mīla, tad vēl kāda. Tad tā nojāņojusies grezele māksies virsū meitām un prasīs uzturnaudu. Mitināsies naktspatversmē un visu būs notrallinājusi.
😈
9. aprīlī 07:00
Drīz jau info būs -ziedojam, zvaigznei un sabiedrības dāmai! Pārdeva mašīnu un drēbes, nevarēja parādu nomaksāt?? Par uzturnaudu bērniem-a, ko viņi gaidīja? Ka, Lienes meitu tēvs un Andra meitu mamma, nepieprasīs?
Dikti
9. aprīlī 07:03
interesanti, būtu uzzināt, ko par Skulmenes štuceri saka viņas meitas, kas viņu tētī apsaukā par pūpēdi( turklāt publiski). Nez Kivičs, Skulmenes dzīvoklī bitcoinus rok, vai kaņepīti audzē uz palodzes? Vēl pastāv iespēja, ka katrā istabā bijuši atstāti vismaz 5 pletīzeri, vai vecās padomijas elektriskās plītiņas( arī piecas katrā istabā), kamēr šamajie nedēļu pa Itāliju dzīvojās. Dažus simtus eiro parādu pa nedēļu savākt ir jāmāk.
->Dikti,
9. aprīlī 07:09
Pāris gadu laikā uzkrāts parāds esot:"Par diviem gadiem sakrājies, nav mazs – 470 eiro. Ko darīt? Samaksāsim,” sola Andris"
Natta
9. aprīlī 07:14
A es laikam to nekad nesapratīšu-kā var aizbraukt ceļojumā,ja tev ir kāds parāds??es vispār nespētu naktīs gulēt,domājot,kā to nomaksāt..jo tas ir pirmais,kas jāizdara,izklaides nāk pēc tam. Meitas atstāt uz 3 mēn.tēvam? Bet meitenes taču nav puikas,viņām mammu vajag! Kaut kas aizgājis šķērsām
***
9. aprīlī 07:15
Daudz ko var saprast un piedot, bet kā var dēļ afelsīna pamest novārtā bērnus, man tas nav saprotams. Kāds ir sausais atlikums šim farsam? Būt par apsmieklu? Ko paši nepadarīja, to piebeidza TV ar savu šovu. Nav vairs pat smieklīgi.
Kiku
9. aprīlī 07:21
Apac, apac! Tāds nekauņa! Uztaisīja to tēvu par briesmoni! 400euro trīs bērniem izklausas pēc minimālajiem uzturlīdzekļiem!!pie tam, ja gāja uz bāriņtiesu, tad ticams, ka tā arī lika prasīt. Un, kāpēc viņam būtu jāgrib kontaktēties ar Kivicu?
Nabaga Kivičs
9. aprīlī 07:24
Atkal tā riebīgā televīzija nav par elektrību samaksājusi, kā līgumā bija paredzēts, viss pašam jādara?
Sarmīte Ziemīgā Pastala
9. aprīlī 07:27
Bērni aug un paši izlems,ko viņiem mīlēt un ko ne...
Mjā
9. aprīlī 07:28
Visa Latvija elpu aizrāvusi seko līdzi šim pārim. Atzīstu, ka tur ir kkāds sadistisks skatīties kā divi stulbi ļautiņi grimst dziļāk purvā. Mea culpa, mea maxima culpa.
uio
9. aprīlī 07:32
Lai bārdainai, resnais babuīns samaksā . Drāziens viņam ko par velti jādod ?

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi