Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
6 komentāri
Sakārtot:
beerdrinkers
2018. gada 9. novembrī 08:04
Neviena filma par izcilām personībām, nekad nav pretendējusi uz absolūtu biogrāfisku patiesību. Patiesie fakti mijas ar filmas veidotāju iztēli. Un tas ir pareizi, darbs paliek tikai interesantāks. Iespaidīgas šī žanra filmas ir "Doors" un "Frīda", bet cik patiesības tajās ir par Frīdu Kalo un Džimu Morisonu? Tās ir filmas, ne dokumentāli raidījumi. Tā kā par šo tēmu pat strīdam būt nevajadzētu.
:))
2018. gada 9. novembrī 09:42
filmā arī pie bungām Godmanis?
kuk
2018. gada 9. novembrī 12:44
Lieliska filma un nesaprotu to ņem;sanos par faktu atbilstību ,jo tā nav dokumentālā filma.Palasīju krievu atsauksmes tur arī daļai putni galvā ,jo viņi bija gaidījuši ,lai galvenais varonis būtu nogrimēts perfekti kā Fredijs nesaprotot ,ka galvenais aktierim parādīt perfekti sava varoņa personību un kustības.Lai gan jāsaka kopumā krievijā interese par filmu ir krietni lielāka kā Latvijā ,jo rokmūzikas īsto fanu tur procentuāli krietni vairāk kā Latvijā.Arī Igaunijā sociālajos tīklos ažiotāža krietni lielāka,bet mēs jau vairāk šlāgeru un popsas zeme.
Poi
2018. gada 9. novembrī 16:52
Kapēc uzņem filmu par geju.
janka
2018. gada 10. novembrī 00:32
filma ir tālu no patiesības. Merkūrijam bija apbrīnojama balss. bez Fredija Merkūrija Queen nav Queen. diemžēl viņš bija arī super uzdzīvotājs, ar neskaitāmiem homoseksuāliem seksa partneriem, kas noveda pie likumsakarīgām un bēdīgām beigām. žēl ka Saša Koens netēloja galveno lomu, jo ir līdzīgs Merkūrijam.
Njā ...
2018. gada 10. novembrī 16:01
Tieši tāpēc jau Saša Barons Koens atteicās no lomas filmā ... Šī versija ir uzpucēta un piezemēta standarta versija. Bet SBK gribēja, lai filma būtu par īsto Frediju - bohēmistu, uzdzīvotāju un dzīves baudītāju. Bet nu - tik un tā jāiet skatīties !!!

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi