Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
26 komentāri
Sakārtot:
Humānists
2018. gada 8. jūnijā 06:43
Kertrīna nākamā karaliene, viņai cita atbildība un pret viņu citas prasības. A ši tā ir kā mājlopiņš, kuru visiem patī paucināt. Vot tagad karaliene iziet glavnajā sabiedrībā ar viņu pastaigāties iz rādot cienījamajiem lordiem kādu eksotisku mērkaķīti viņas mazdēl ir dabūjis. a ko vēl citu tai darīt - korkiji tak jau visi apsprāga, ja kas.
:)
2018. gada 8. jūnijā 07:50
Ketrīna jauna sieviete ar vecas sievietes būtība. Meganai ar tik pat gadu, bet no viņas dzirkstī dzīvesprieks un jaunība.
Alina
2018. gada 8. jūnijā 08:25
Abi komentari galigi garam. Megana nekads pertikits nav, ja ta butu, karaliene nemuzam nenemtu vinu nekur lidzi. Un Ketrinai nav nekada vecas sievietes butiba. Vienkarsi katrs cilveks atskiras viens no otra. Ketrina ir tada un Megana citada. Abas ir forsas.
vispaar
2018. gada 8. jūnijā 09:15
shis nav vieniigais karaljnams Eiropaa. Paarmainjas peec vareetu kaadu tenku par citiem.
to vispaar
2018. gada 8. jūnijā 09:27
Laikam jau problēma ir tajā, ka tenku lapas angļu mēlē ir daudz maz pieejamas pat kasjauns prātiem, taču, lai rakstītu par citām monarhijām, ir tomēr jāzina franču (Beļģija, Luksemburga, Monako), spāņu (Spānija), vācu (Lihtenšteina), zviedru, dāņu, nīderlandiešu vai norvēģu valoda. Un tas jau ir par daudz prasīts! Jau angļu patiesībā ir daudz. Tāpēc te gagina vienā baltā gabalā par Meganu - visneperspektīvāko, visgarlaicīgāko, visneinteresantāko un necilāko pārstāvi, kura nekad vairāk kā cepurīte svītā nebūs. Ketrina ir troņmantinieku māte un būs karaliene konsorte, tāpēc arī pret viņu cita attieksme. Bet angliski par viņu raksta daudz, jo viņa taču ir amerikāniete, tātad arī tur par viņu ir izkāpināti daudz rakstu. Bet Alinai varu pateikt vien to, ka pat tad, ja Ketrina būtu sašņurkusi, kupraina un veca neglītene (kāda viņa, protams, nav), arī tad statusa ziņā viņa ir tik nesalīdzināmi augstāka par Meganu, ka visi šie izdomāta "dzirktošuma" salīdzinājumi skan vienkārši nožēlojami.
Zii
2018. gada 8. jūnijā 09:30
Visi baidās no vecās kraņas. Bet tā ir taisnība
...
2018. gada 8. jūnijā 09:51
atkal jau te komentāros speciālisti salīdzina 3 bērnu māti ar brīvu sievieti, kurai ir tikai dzīves baudīšana šobrīd. Un, domāju, ka karaliene apzinās arī, cik viņai gadu, tā kā laika faktors jau nu gan speciālistiem šeit nebūtu jāanalizē
Nu
2018. gada 8. jūnijā 09:56
Izturēsies sliktāk, paziņos, ka karaliskajā ģimenē valda rasisms.
A Bet
2018. gada 8. jūnijā 10:20
Tad kad notika traģiskā avārija kurā pasaule zaudēja princesi Diānu, karalienes reitingi strauji krita. Visi jau zināja, ap ko tā lieta patiesībā grozās. A tā ja nu kas - varēs pateikt re cik labi izturējos pret Meganu, visi pieņēmām viņu utt.
Yyusbu
2018. gada 8. jūnijā 10:36
Garlaicīga płāpāšana..
to A Bet
2018. gada 8. jūnijā 10:47
Megana ir pārāk nenozīmīga vienība un salīdzināt viņu ar princesi Diānu tīri karaļnama statusa ziņā ir stulbuma kalngals. Princese Diāna bija pirmās pakāpes troņmantinieka sieva un otrās un (tolaik) trešās pakāpes troņmantinieka māte. Viņa pat no Čārlza šķirtā veidā bija ietekmīgāka par Meganu, kura ir šobrīd sestās pakāpes troņmantinieka sieva un nekur vēl nav teikts, ka jebkad vispār kļūs par māti, bet, pat ja kļūs, tad viņas bērniem pat prinču un princešu tituli nepienāksies un rindā uz troni viņi būs tik tālu, ka viņu kandidatūras neviens pat nekad nopietni neapsvērs. Tā ka pat tad, ja ļoti gribas ticēt sazvērestību teorijām, ka princesi Diānu nogalināja karaļnams (lai gan eskpertīzes tomēr konstatēja, ka Diānai bija ļoti lielas izredzes tajā negadījumā izdzīvot, ja viņa būtu bijusi piesprādzējusies'ar drošības jostu, un ne jau nu karaļnams turēja viņas rokas, lai viņa pirms tā brauciena nepiesprādzētos), tad šis pats karaļnams diez vai ietu smērēt rokas ar nesalīdzināmi nesvarīgāku personu bez kādas ietekmes - Meganu. Turklāt nekādi nesaprotu, kāpēc Meganu vispār būtu jāsalīdzina ar Diānu. Viņa drīzāk ir Kamillas prototips - par iemīlējušos princi vecāka, daudz pieredzējusi sķirtene bez radurakstiem. Gan ar vienu (Kamillu), gan ar otru karaliene abiem prinčiem atļāva precēties. Ar Diānu viņa Čārlzam nevis "atļāva", bet lika precēties, jo gribēja, lai Čārlza dēliem un Anglijas troņmantiniekiem būtu dižciltīga izcelsme arī mātes puses. Diāna, pati to nezinot, kļuva par sievu vīrietim, kurš mīlēja citu un nekad nepārstāja to citu mīlēt, kas arī kļuva par pamatu tam, ka tā laulība neizdevās. Pavisam cits konteksts, kurā nav vispār nekā kopīga ar Meganu, jo skaitās taču, ka viņi ar Hariju viens otru neprātīgi mīl un nevienam, ne otram nav kaut kur skapī paslēpta vienīgā un īstā dzīves mīla, kuras dēļ viņi krāps viens otru, spēlējot perfektu laulību tikai sabiedrības un mediju acīs.
gee
2018. gada 8. jūnijā 11:04
Raksts nekāds. Par Meganu vispār nesaprotu ko tur rakstīti. ieprecējies mērkaķis un viss.
Kallis
2018. gada 8. jūnijā 11:07
Pat ja tā ir, tad iemesli var būt visdažādākie. Visticamāk, ka vienkārši greizsirdība. Viljams ir vecākais mazbērns, parasti tie ir tie mīļākie. Harijs ir tik nevaldāms, ka laikam pārlaimīgi, ka vispār kāda viņu bija gatava precēt. Keita ir Keita. Nu jau trīs burvīgu karalisko bērniņu māmiņa, bet izskatās tāpat kā kāzu dienā.
Astra
2018. gada 8. jūnijā 12:48
Pašlaik izskatās, ka Keitai veidojas tāda pati situācija kā princesei Diānai. Viņa ir skaista, gudra un jauka māmiņa - viņa ļoti atgādina Diānu. Megana ir pavisam cits tips - viņa zināja ko grib un to ari sasniedza. Un karalienei vai nu patīk, vai arī?
Astrai
2018. gada 8. jūnijā 13:12
Nu, kā tad! Līdz princeses Diānas situācijai Keitai vien pietrūkst vēl tas, lai Viljams atrast savu dzīves lielo mīlu un krāptu ar to savu sievu, īpaši neslēpjoties, visiem zinot un visas valsts acu priekšā. Tas gan tikai tāds sīkums, ne?

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi