Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
92 komentāri
Sakārtot:
UU
17. aprīlī 06:42
Un derētu pārskatīt, vai baznīcas ceremonijā tika ievēroti visi noteikumi baznīcas laulībai, vai pops bija tiesīgs laulāt. Ja tā bāba, kura, manuprāt, būtu devējama par slimu, rijīgu kuci, visu apstrīd, tad jāapstrīd viss, kas ir ap viņu. Visu laiku vēlas būt uzmanības centrā.
Elementāri
17. aprīlī 06:54
Ja reiz atraitne to oficiāli apgalvo, tad viņai ir arī pierādījumi Maligina kunga rīcībnespējai, tāpēc laulība jāanulē, līdz ar to arī mantojuma problēmas tiek atrisinātas. .
Uuu
17. aprīlī 06:56
Velmers ir tas admins kurš par metalurga likvidāciju miljonu saņēma?
Porti
17. aprīlī 06:58
Wow un meitām ar viss nav mājās turklāt seklas un netalantīgas😃
L39
17. aprīlī 07:18
Nu jau sak par klauniem palikt.
Taada jezga
17. aprīlī 07:37
Taada jezga vienas alkatiigas slampas deel
Hops
17. aprīlī 07:38
Jēkabielas 100 mērkaķi ar ir nespējīgi kvalitatīvi vadīt valsti
lopes
17. aprīlī 07:39
Atraitne prātu izkūkojusi. Var jau neticēt aurai, bet laimes no naudas nebūs.
Tekla
17. aprīlī 07:39
Tadu paversienu noteiikti Elinas advokats ieteica vinai.. iespejams, ka vins stradaa ne Elinas labaa.. tad vel ne tas sagaidams! Elina esiet uzmaniga.. Ceru, ka vina sanems visu kas vinai pienakas.
Dele
17. aprīlī 07:39
Ak kungs! Var tik pabrīnīties, kurš tur ir stulbs vai nu žurnālisti kuri ķer katru vārdu un pasniedz portālā kā kautko šausmīgi svarīgu, vai nu tā vīrieša sieva,meitas brrr..tas jau izskatās smieklīgi nu dien' cilvēks miris un pēc tam ritīgs cirks un kas man liekas intresanti NEVIENAM NO MUMS GALIGI VIENALDZIGAS IR VINU PĒRŠANĀS UN ŅEMŠANĀS PAR NU ES NEZINU PAR KO??? Par naudu laikam ja???Debīli točna ir cilvēki....
Pema
17. aprīlī 07:44
Beidziet reiz tā uzvesties! Godiniet mirušo, kas bijis reiz mīļš tēvs, vīrs. Viņš spējis nopelnīt, pāragri miris. Nebija ne rīcībnespējīgs, ne nenormāls. Sadalījuši godīgi viņa mantojumu un dzóvojuši tàlāk. Tàds farss pašiem tikai karmu un nākotni bojā.
:D
17. aprīlī 07:45
Tad jau vajadzētu pierādījumu, ka tās ir istenībā viņa meitas. Varbūt bijusī sieva Kanāriju salās izdomāja pārgulēt ar baseina tīrītāju. :D
Nost ar buržuāziju
17. aprīlī 07:49
Virs zemes nav laimes, tik zvēru pulks bļauj, Viens otram iz mutes tie kumosu rauj, Un priecīgs ikkatris, kad vēders tam pilns, Kad bērni ir veseli, dzīvoklis silts. Un glaimojot salkušie rakstnieki sauc: "Cik praktiska tauta,
No pieredzes
17. aprīlī 07:51
Žurnālisti taisa sensācijas un sagroza faktus jo par to saņem naudu. Žurnālistika palikusi melīga un bez reālu faktu esamību sagroza un pieliek klāt. Latvijas žurnālisti melo izplata tenkas tāpat kā Krievu nozombēti.
hmm
17. aprīlī 08:09
Kaut kads ārprāts,nē nu ar katru publikāciju liekas,ka tās meitas ir pilnīgs čau,seklas ,zemiskas un bez smadzenēm,lai kā nepatika agrāk Dzelme,arvien vairāk liekas,ka vienīgā no tās kompānijas ir sakarīga.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi