Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
12 komentāri
Sakārtot:
Liene
15. aprīlī 08:45
Bieži stresa, domstarpību un pat laulības šķobīšanās pamatā ir materiālās problēmas. Ne velti senči runāja ka kur nabadzība nāk mājās pa durvīm iekšā, tur mīlestība lec laukā pa logu. Protams nauda un pārticība neatrisina visas problēmas, tās tāpat būs, bet citādākas, tādas, kas var pavērt iespēju attīstīties garīgi. Tomēr kaut kādam pamatam no abām pusēm ir jābūt ne tikai morāli, bet arī materiāli, lai pāris varētu dzīvot kopā ilgstoši laimīgās un harmoniskās attiecībās.Bet, kā vēsta sena tautas gudrība, labāk sēdēt skaistā un jaudīgā pilnpiedziņas Audi kā ar nanoūdeni mazgātā trolejbusā, ārstējoties ar e-veselību. Savu laimīgos skaitļus lielākajām ASV un Rietumeiropas loterijām, kur notiek godīgas izlozes, aizpildi šeit: https://goo.gl/X17csF un jau ar šo pavasari sāc Jaunu dzīvi, kura pārspēj tavus pat vispārdrošākos sapņus.
Van Basten
15. aprīlī 08:54
Ja sieva negrib apmierināt vīru, tad labi, ka ir tādas auklītes.
mikus
15. aprīlī 09:22
Kas tad ta par milestibu,ja nevar piedot sansoli.Izskatas ka tas sievas ir nepieskaitamas.Nepiedod tad,kad pasas pisas rinki apkart.Jo ta luk esot vinu privilegija bet ne vira.Dzive gadas viss kas.Ir apstakli kas ir stipraki par mums.Un 95% pasas ir vainigas ka virs izmaina,jo seksu nonivele lidz apniciga pienakuma pildisanai.Nu tad te ari ir iznakums.
Haldens
15. aprīlī 11:06
Tas Tareks tur vispār nav nekur vainīgs,,,.,nu ,ja vien var ticēt rakstam...
Miksa
15. aprīlī 11:27
Piekritu! Kad tie par viriem ja nevar sa soli sievai piedot? It ipasi ja pats nekads a dropauzes laikaa
To Liene
15. aprīlī 12:22
Ko tu te raksti. Visi shie ir bagati cilveeki,nauda par iemeslu var but videjam lv iedzivotajam,sheit tas ir vairaak bauda,kaut kas jauns,papildus uzbudinajums no krapshanas. Un Viljamsam atmaksajas nokrapt,jo 19 gadus ar aukliiti nodziivoja,vinja gadiijumaa taa bija miilestiiba
nu un,par ko te cepaas?
15. aprīlī 12:32
par to,ka skeleti un kaulu kambari jaajaas,kur pagadas,"dzivo" zemes virsuu izvirtigu dzives veidu? Visi skeleti ar savam izvirtushajam miesas ieies pazemee, bet dveeseles elle cietis no shis maucibas visu muuzhibu. Nevaru saprast vienu,vai tiesham vairs nav par ko priecaties,kaa vienigi par maucibu un izvirtibu ar savu nozhelojamo mirstigo miesu un daargajam skrandaa,kas to miesedz. Izkrasotie cherepi lokaas un jaajas,ka aptrakushi izpildot satana paveeles!
visas shis zemes ietas ir paarejoshas
15. aprīlī 12:37
tapat kaa radibas eksistence zemes virsuu. Kapec kalpot tumsibai veelas cilveks? Labs jautajums,uz kuru cilveks negrib vai nevar atrast atbildi,jo ir ietits sava lepniba,ljaunuma un miesas kaareses no galvas lidz papezhiem. Shis pats sev liekaas visuvarens un apmierinats ar sevi lidz briidim,kamer nenak smagas cieshanas. Tad uz mirkli it kaa atceras Raditaju. Atceras miglaini,satana piedavaatais "laimes" variants liekas joprojam reals. Kapec shis cieshanas? Tas ir taapec,lai radiba atgrieztos no sava greeku purva gaismaa un izglabtu dveeseli muuzhibai.
pasauliga "laime" ir tikai atblaazma muuzhibai
15. aprīlī 12:47
bet to saprast spej tikai tas,kam shii zhelastiba dota. Radibas pasauliga dzive ir ka pukje,kas uzzied rita agrumaa un jau vakara novist. Tads diemzhel ir cilveka muzhs. Ko var paspet cilveks savo 70-80.gados? Uzbuvet maaju,iestadit,koku,izaudzinat bernus? Kas sekos pec tam? Visiem zinamas bailes no naves un kapa. Tapec jau mums dota galva un smadzenes un veselais saaprats,lai mes atziitu,ka esam vienigi siiki puteklji isu bridi zemes virsuu un bez Dieva neko nespejam.Naave ir Dieva kalpone,kas atshkjir dveeseli no miesas. Ka busi dzivojis sho zemes dzivi,taa buus dveeselei zemes virsuu. Patreiz satanam plashs darba lauks zemes virsuu.Daudzi pieder vinjam: ipashi geji,lesbietes,ka ari visi ekstrasensonji,ezoterikji,astrologi un visi pesteljotaji. Tos gaida smags rekjins,ja vien neatgriezisies laikaa,kamer vel te zemes virsuu. Dievs gaida katru cilveku,neskatoties ne pec tautibas,ne pec sociala stavoklja.
bles
15. aprīlī 13:05
Džūda Lovs tak ir gejs.
Image
15. aprīlī 13:59
Pārsvarā ar mīlestību tam maz sakara, bet ar pašapziņas paaugstināšanu gan, m@ukām vīrieši ir trofejas, jo labākai sievietei spēj aizvilināt/piekrāpt, jo augstāk degunu slej. Žēl, muļķi nesaprot, tie piemēro pēc sevis, ja m@uka izrāda iniciatīvu tātad grib sex, bet diemžēl sieviešu loğika ir atšķirīga.
Kaspar
16. aprīlī 09:28
Gwen Stefani vīrs laida pa kreisi ar vīrieti, ne auklīti

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi