Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
24 komentāri
Sakārtot:
Mūžīgais
3. augustā 06:45
Nu, tā dāma, kas tur čīkst, ka palaidusi garām saraksti ar banku un arī uz SMS uzlikusi čupu - tas jau norāda uz attieksmi, šādu brēcēju pilna pasaule, kuri ignorē saziņu svarīgos jautājumos un pēc tam visi citi vainīgi, ka viņiem, redz, kaut kas nav pieejams. Mucā auguši, pa spundi baroti.
Mazais Nepareizais
3. augustā 06:58
Slimā sistēma.Dzīvoju Helsinkos.Porvo..ieskaitīju 6000 e .nekādu jautājumu man no bankas.Jums tur man liekas viss iet sviestā.
Juris Millers
3. augustā 07:08
Es pārdevu auto , un pircējs man ieskaitīja kontā , nekādu problēmu. Man nevajag čupu skaidras naudas. Ja pircējs uzbāžas ar skaidro , tad tas man izraisa zināmu nepatiku.
Barons N
3. augustā 08:31
Cik es tomēr esmu laimīgs, ka notinos no tās bedres gadus atpakaļ
Egle
3. augustā 09:16
Valsts pati rada tādu situāciju, ka cilvēki apiet nodokļus, piemēram, pierakstīšanās , lai maksātu mazāku nīn, valsts liek iedzīvotājiem blēdīties, lai maksātu mazāku nodokli, tāpat ar skaidru naudu, jo nav noteikts neapliekamais minimums no kā nodokļi nav jāmaksā no kapitāla pieauguma vai ienākumiem un tas viss savukārt rada šo birokrāsko aparātu , kas valstij izmaksā daudz un ko mēs visi uzturam . Latvija ir trula valsts daudzos virzienos, ne tikai kā homofobiskākā , vardarbīgākā valsts visā eiropas savienībā ar vienu no lielākajiem pašnāvību un negadījumu skaita ziņā uz ceļiem. Bet latviešpāķiem ir citas prioritātes, kā labāk auseklīti nēsāt un pastaldanci lēkās NA stilā.
Andris Bērziņš
3. augustā 09:55
Tautieši, lai vienreiz beigtos šie grābekļi, lietojiet skaidru naudu vai arī ārzemju bankas, kuras fiziski neoperē šajā bēdu ielejā - latejā. Piemēram: Revolut(UK), Paysera(LT), BitWala(DE), TransferWise(UK), Monese(UK) utt. Piebildīšu, ka piemēram, BitWala(DE) jums ne tikai nebūs jāmaksā par konta + kartes atvēršanu un lietošanu, bet jums pat piemaksās - 35 EUR. Un sk naudas izņemšana visos ATM ir bezmaksas.
Dzintars Lielais
3. augustā 10:18
1992 gadā Latvijā bija 68 bankas un banciņas ! 2020 gadā palikušas 8 banķeles. Kur palika iedzīvotāju nauda no tām bankrotējušām banciņām? Drošākā vieta tomēr ir stikla burka aprakta dārzā !
Fanko Cohones
3. augustā 11:04
Pats izmantoju šveices banku - Cīrihes Cantonal - jau vairākus gadus, jo latviešu bankām neuzticos ne par mata tiesu. Pašam gan jābrauc atvērt un minimālā depozīta summa bija diezgan trekna, taču situācijas un apstākļu dēļ izskatās, ka tā arī bija viena no labākajām izvēlēm. Pēc teju 3 gadiem nekādu problēmu, kartes darbojas visur, šur tur ar mazu komisiju. Swed un Seb gan ir nedēļām ilgi apstrādājuši saņemto naudu no šīs bankas, laikam aizdomīgi liekas, bet nekad nav iesaldējuši vēl pavisam pārskaitījumus :D
Susī
3. augustā 11:26
Nevajag skaitīt naudu bankas kontā! Par automašīnu, remontu var norēķināties skaidrā naudā, apejot nodokļus! Ja ir daudz naudas, jāatver konts valstī, kur mūsu instances klāt netiek! Visi turīgie tā dara! Kur problēma? Es bankām neuzticos. Bankas kontā ienāk tikai mana alga, visus lielākos darījumus veicu tikai un vienīgi skaidrā naudā. Un nav nekādu problēmu!
Anete Kalme
3. augustā 11:42
Kāds Andris- Kārlis Seržants pats twitter par šo publiski žēlojās un tagad arī “uzcepis” rakstu...
Anete Kalme
3. augustā 11:49
Paši valdībā pieņem šādus likumus,kas bankām jāpilda, pēc tam visi citi vainīgi (2010. gada rudenī K. Seržantu ievēlēja 10. Saeimā no Zaļo un Zemnieku savienības saraksta. Tāpat vēlētāju atbalstu guva arī ārkārtas Saeimas vēlēšanās, bija Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sekretārs. 2014. gada Eiropas Parlamenta vēlēšanās kandidēja no ZZS saraksta, taču netika ievēlēts. Pēc kādas intervijas 2016. gada martā K. Seržantu apvainoja antisemītismā.[3][4] 2018. gada rudenī nesekmīgi kandidēja 13. Saeimas vēlēšanās no Zaļo un Zemnieku savienības).
Uldis Jansons
3. augustā 12:20
SEB bankas dienas limits ,pārskaitījumam, ir 1500 €. Ja man jāpārskaita 5000 €, četras reizes jāmaksā kom. maksa !Bankai raksīju iesniegumu,palielinat limitu -bez izmaiņām. Ārzemju bankā, dienas limits ir 10000 €, un neviens Tevi par spekulantu nesauks. Sievas SEB kontu , apmēram 1 gadu, “iesaldēja” tikai tāpēc, ka idSmart ,nevar instalēt Apple6 - pirms 3 gadiem vēl varēja utt. Tā liekās, ka visi speciālisti sēž ,un degunus urbinādami domā ,ko vēl izdomāt,ko vēl sarežģīt - jo viņi taču “strādā”,saņem lielu algu !!!
Dzintars Lielais
3. augustā 13:00
Svētais Naivums; tev bļed ir visas kretīnisma pazīmes ! Cik naudas Latvijas iedzīvotāji pazaudēja visādās Komercbankās, Krājbankās , Baltijās un Pareksos ! Ko nezini, tad netirš
Futs Bols
3. augustā 13:17
DzL, tev atgādināt, kuras valsts pilsonis bija blēdis Antonovs, kas nogremdēja Latvijas senāko banku - Krājbanku? Tavas mīļās Krievijas pilsonis viņš bija.
Tamis Jamis
3. augustā 13:24
Turpiniet vien lēticigie ļautiņi ticet, ka tā ir cīna ar naudas atmazgāšanu.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi