Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
16 komentāri
Sakārtot:
Normunds Kārkliņš
31. jūlijā 15:55
Kariņa veiksmes stāsts! Nolapītā Vienotība!
Numi Dante
31. jūlijā 18:05
Nu būs pa rupjo,lai jums nokalst mēles pipeles kas to pielemj,es netiku uz Budapeštu marta beigās nu arī Prāgu tikko atcēla,kas bija paredzēta parīt!Pipeles,no šīs valsts nevar tikt vnk vairs prom.
Numi Dante
31. jūlijā 20:11
Par laimi hotelis bija pretīmnākošs un caur saziņu gan ar hoteli pirms tam,gan booking saitu,viesnīcas rezervācija atcelta kaut gan ar šodienu,jau vairs nevarēja.Cik es saprotu,ja 90+ gadīgi liek karoti tad arī pārējiem dzīve apstājas un vienīgais ir tā arī sērst provinces tipa valstī tā kura šī!Visiem novēlu ne tādu vakaru kā man,ar jau sakravātu čemodānu un pirms laika arī labu noskaņojumu.
Stalkers Stalkers
31. jūlijā 20:26
Knariņš būs "veiksmīgāks"? par Ulmani:).
Futs Bols
31. jūlijā 20:47
NK, ko tev nodarīja Vienotība? Izglāba no koronavīrusa? Laikam nevajadzēja.
Futs Bols
31. jūlijā 20:50
ND, šī valsts, kā tu sauc Latviju, šobrīd ir viena no drošākajām vietām pasaulē. Padomā vismaz 2x, vai tev tiešām tik ļoti vajag tos braucienus un tieši tagad. Un vai tu neatgriezīsies mājās ar "dāvaniņu" pārējiem Latvijas iedzīvotājiem.
Numi Dante
31. jūlijā 21:08
Jā,man vajag braucienu un es ilgi to gaidīju un cerēju,ka tagad tiešām neatcels un ļoti gaidīju pie tam vēl,instegram sataisīju mapītes ar vietām kuras gribu redzēt,kur ēst,kur skaisti skati!ps:Man vecāki un vecvecāki miruši,par citu dzīvēm man simt gadu intereses nav,kkā tas ietekmējis tā,ka ir vienaldzība iestājusies uz kko atsevišķu.
Futs Bols
31. jūlijā 21:19
ND, ja to lemj mūsu pusē, tad skatās uz saslimušo skaitu attiecīgajā valstī, jo domā par mūsu drošību un veselību. Ungārija šobrīd ir saslimušo saraksta lejasgalā, starp drošākajām valstīm. Bet Čehija ir starp "sarkanajām", nedrošākajām valstīm. Domāju, ka tagad Tu varētu aizlidot uz Budapeštu.
Numi Dante
31. jūlijā 21:22
Man ir avio atcelšanas trauma un slīcinu bēdas tortiljas čipšos!Es nekam vairs neticu saistībā ar drošo un nedrošo,bet jūtu ka cilvēkus pamatīgi čakarē.
Futs Bols
31. jūlijā 21:31
Šo ziņu redzēji? "Aptuveni 75% šonedēļ Covid-19 inficēto saistīti ar ārzemēm" Es tavā vietā tik ļoti nesteigtos ar ceļošanu. Vai arī aizbrauktu uz Igauniju vai Lietuvu, jo arī tur ir daudz skaistu vietu.
Numi Dante
31. jūlijā 21:34
Bet vai lasīji,ka man ir vienalga par citu dzīvēm un es personīgi pati izvilkšu-regulāri minos ar riteni un ir laba imunitāte.
Futs Bols
31. jūlijā 21:37
Bet vai tu lasīji, ka mirušos no koronavīrusu nogalina tieši viņu imūnsistēma, kļūdaini reaģējot uz apdraudējumu?
Numi Dante
31. jūlijā 21:41
Es to nelasīju,bet tad visticamāk braukšu ar autobusu uz Berlīni,jo tagad atkal avio palika dārgas,bija paredzēts Rīga-Prāga,Prāgā-Berlīne ar vilcienu vienlaikus arī tur tverot skaistos skatus,nu būs vienkārši un nekā!Arlabvakar,oma nav.
Futs Bols
31. jūlijā 21:48
Arlabvakaru. Lai tev skaistie skati rādās sapņos.
Eriks Ziders
31. jūlijā 21:49
Interesanti. Talbrauceju shoferi uz krieviju baltkrieviju bideji menesi ka minimums shkerso robezu gan tu gan atpakal 40000 neviens nav slims. Uzdodit jautajumu sev

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi