Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
10 komentāri
Sakārtot:
JĀZEPS DŽEDAJS
17. maijā 11:15
HHHHHHHmmm ja maklranukus tos gan visi cenšās neizmantot...Vienīgi tie kas atbrauc no ārpasaules uz patstāvīgu dzīvi Bet par vietējiem visi prasa ko prasa to priekšapmaksu Un tad ja vēl starpniekam Tad cik iznāk Un tie izīrētāji cenšās turēt cenu Vai piedāvā kur BOLDERĀJĀ pēdējā stāvā ....Visi cer ka tūliņ vis atgriezīsies Kā īsti būs to redzēsim rudenī Rīgā ir ļoti daudz tukšu un brīvu dzīvokļu Ilgtermiņā kas ar viņiem notiks Bet tas nav aizliegts
Ainars Vīndedzis
17. maijā 11:27
Labi,ņemsim zemāko-350 +komunālie+elektrība+ tv un dators,nu baaaigi jau nu maz sanāk,ha,ha ;D Maz būtu no 150 eu,nosacīti!
Melānija
17. maijā 12:17
Nu gan atraduši lētas cenas! Cik tad tādā gadījumā īrniekam ir jāpelna,lai atļautos īrēt tādus ''lētus'' dzīvokļus ???!!
Svētais Naivums
17. maijā 12:54
> Melānija Šodien 12:17 Normālā sabiedrībā, vidusmēra cilvēkam par komunālajiem pakalpojumiem būtu jamaksā 10 - 15% no saviem ikmēneša ienākumiem. Rēķini, Melānij, kādai jābūt algai, lai to apmaksātu un kurš to var pelnīt.
Svētais Naivums
17. maijā 12:58
> Melānija Šodien 12:17 Normālā sabiedrībā, vidusmēra cilvēkam par komunālajiem pakalpojumiem būtu jamaksā 10 - 15% no saviem ikmēneša ienākumiem. Rēķini, Melānij, kādai jābūt algai, lai to apmaksātu un kurš to var pelnīt.
Melānija
17. maijā 13:32
SVĒTAIS NAIVUM,tā varbūt bija sociālismā,bet kapitālismā tā gan nav.Man ir savs divistabu dzīvoklis,un nedzīvoju Rīgā,bet komunālie maksājumi ir no 3o-37 %,protams attiecīgi no maniem ienākumiem.Nav lēti komunālie maksājumi,jo gn elektrība,gan kurināmais,kas tagad ir mūsu Latvijas šķelda,tāpat maksā dārgi. Tā,kā ir tāda dziesma"" Par visu maksāju es dārgi.......uttt.
Svētais Naivums
17. maijā 13:38
> Melānija Šodien 13:32 Runa nepavisam nav par sociālismu, bet gan cienīgiem dzīves apstākļiem. Par šādiem komunālo pakalpojumu % raksta daudzi pasaules līmeņa ekonomisti. Piemēram elektrībai, gāzei vispār būtu jābūt par velti tie ir dabas resursi. Tieši tas pats par nekustamā īpašuma nodokli, kāpēc jāmaksā nodoklis vietai kur dzīvot, ja tas nav ekskluzīvs?
Melānija
17. maijā 14:47
SVĒTAIS NAIVUMS, būtu jau labi,ja tā būtu,bet ,diemžēl,nav,jādzīvo ar to visu dārdzību,neko darīt.Var jau tev visā piekrist,bet mums dzīve ir tāda,kāda ir.Tajā pašā Baltkrievijā komunālie maksājumi ir lēti,nu arī algas viņiem nav lielas.
Svētais Naivums
17. maijā 14:54
> Melānija Šodien 14:47 Baltkrievija jau nav nekāda mēraukla. Baltkrievijā ir lielas algas, salīdzinājumā ar ko? Ar kādu dzīves limeni var salīdzināt Baltkrieviju, viņējiem tur tūlīt puszeme izmirs no pneimonijas( plaušu karsoņa), jo virusa neesot. Labs piemērs?
Melānija
17. maijā 15:45
Nē,SVĒTAIS NAIVUMS,es negribu teikt,ka Baltkrievija ir piemērs,bet man tur dzīvo tuvi cilvēki,un,kad viņi atbrauc,viņi brīnās par mūsu augstajiem komunālajiem pakalpojumiem.Nu,kā valsts viņi ir pakļaauti tādam prezidentam,kurš uzskata,ka viņš ir pasaulē visgudrākais,tautai jau naav viegli dzīvot,protams.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi