Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
9 komentāri
Sakārtot:
Lietussargs
26. martā 08:32
Valdībai jādod atļauja pirms laika izņemt 3. (trešā) pensiju līmeņa uzkrājumus, piemēram, man ir 49 gadi, pati krāju tajā līmenī, bet tagad cik ir naudas, tik ir - visu izņemtu, lai ir par ko dzīvot.
Cilvēks ar suni
26. martā 09:41
Baņķieris – " Ja ir peļņa, tad tā ir mūsu, ja zaudējumi, tad tie ir tavi."
Salvis Dišlers
26. martā 11:46
Amba ir Kapitālismam! Bet - tiem kuriem nebija uzkrājumu - tie neko arī nezaudēs! Zaudēs tie kuri visu laiku krāja, bet tagad visi būs vienādi! Kapitalisms beigsies, Cilvēce atkal sāks cīnīties par visas Cilvēces kopēju izdzīvošanu bez kapitalisma un konkurences cīņas, bet visiem kopā!
Ādolfs Nāks
26. martā 12:22
Kurš vislielākais kretīns uzspieda šo 2. līmeni obligāti turēt komercbankās? Ka tik vēl nesanāk, ka cilvēki paliks parādā bankām par šo afēru.
Runājošā galva
26. martā 12:56
Tads nu reizi ir finanšu kapitālisms - kad iet jauki, tad atmetam kaut ko ieguldītājiem, lai nav tā, ka labāk pa tiešo kaut kur ielikt. Kad nāk sū..di, tad zaudēs ieguldītājs... Banku bizness ir vēl labāks par ieroču tirgošanu un narkotikām. Tur var būt zaudējumi, bet bankas uzvar vienmēr... Tāpēc arī visiem nav ļauts ar to nodarboties, bet tikai izredzētajiem...
Dzintars Lielais
26. martā 14:02
Prognoze sociālajam budžetam nelabvēlīga. Jo tik daudz pensionāru neapmirs,kā to cer valdošā kliķe. Pagrābt no pensionāriem taču gribās....
Kristaps
26. martā 14:08
Es personīgi neko neuzkrāju , ja nu vienīgi pāris simtus skaidrā naudā !!! HE HE !!!
Ivars Igaunis
26. martā 14:48
Lielākos triecienus dod blēži un zagļi.
Žerārs TasPats
27. martā 23:33
Kāda jums starpība ,nav macaņā 10 vai 1 000 000 eiras ?

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi