Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
22 komentāri
Sakārtot:
Neeksistējošā robeža
14. augustā 17:25
Variet nešaubīties ne mirkli!
Ar ko baķka noziedzies
14. augustā 17:26
Debilajiem lietuvēniem bija sava Ignalina ,droša ,demokratiska elektriba ,tagad smerdeļi lai pastav pie slitas ja iznicināja un latvijā ,atsķiriba no lietuvas ir brīvais tirgus kas noxīme perk kur lētāk ! Labāk kuriniet savu pirdienu gāzi un rejiet uz krieviju !
njaaa
14. augustā 17:27
No Knariņa visu var sagaidīt, viņs jau uzmeta Igauņus un pazemināja alkoholam akcīzi. Tam nekas nav svēts, lai vismaz gadu noturētos pie varas, par kuru nobalsoja tikai 6% vēlētāju.
kā tur teica tas Lietuvas premjers?
14. augustā 17:29
Nekāda brāļu tauta, tikai konkurenti? Jā, viņam taisnība. Taču diez vai pie vainas ir Ostrovecas atomstacija, Latvija elektrību taisās pa tiešo pirkt no Krievijas, kā gāzi. Jā, nu Lietuva arī dabūs to, protama lieta, ar nelielu bet patīkamu uzcenojumu, starpnieka procentiem. A kas? Skverneli arī jaunais prezidents izvēlējās par premjeru. Lai veicas!
varis
14. augustā 17:41
vai tad no skandināviem nesanāk pirkt?.. Un vai mēs ar 3 hesiem nespējam saražot? Iesaistīties darījumos ar Krieviju ir pašnāvnieciski - kaut vai Ukrainas piemērs, kad krievija to pilnīgi paralizēja, izpostot armiju, tad vienkārši aplaupīja.
Pastalnieks
14. augustā 17:42
No KF mēs jau sen pērkam elektrību, tā bijusī premjere Straujuma intervijā teica, tā esot lētāka. Tagad pirksim no baltkrieviem. Čehijā arī tādas pašas AES krievi sacēluši un neviens nemauj, ka nav drošas.
ap-17
14. augustā 17:52
Ka pirks no Krievijas? Runaja par sinhronizesanos ar eiropas sistemu
cik zināms
14. augustā 17:54
Skandināvijas virziens vēl nav pilnībā apgūts, tas ir nākotnes jautājums, bet līdz tam, iepirksim no Krievijas, bet kas te ir vispatīkamākais, pārdosim Lietuvai ar uzcenojumu! Tad varēsim pajautāt: vai jums garšo Reņģe?:))
vai tad eiropas komissija
14. augustā 18:01
atļaus baltkrieviem AES elektroenerģiju airopai tirgot,ja to pavisam nesen liedza lietuviešiem?
Atceliet beidzot OIKu!
14. augustā 18:06
Un būs mums lētāka elektrība! Un nevajadzēs strīdēties ar Leišiem....
Ff
14. augustā 18:35
Latvijiešiem patīk kremliskas izcelsmes nauda, Gazproms te labi peļna, sākotnēji iebarojot dažus valdības tauk un citus mūļus....
>varis
14. augustā 18:48
Tad vienkārši ir smadzenes piedirstas, tāpēc nevari loģiski domāt
Ādolfs
14. augustā 18:57
Leiši gribēja pa lēto tagad dabūs kopā ar OIK.no letiņiem
Sv
14. augustā 18:59
pastalas nav tik gudri .
Amadejs
14. augustā 19:09
ja pareizi atceros , tad leiši netālu no Latvijas robežas uzbūvēja ostu gāzes piegādēm.Latviešu zaļos neviens neņēma aubē.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi