Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
6 komentāri
Sakārtot:
dgdg
11. jūlijā 13:06
Viens no tiem ir DEPO . Dempingo vai arī tirgo dārgi visādas drazas . Tur ir kur izvērsties .
ha
11. jūlijā 13:22
Depo toč tirgo tādus sūdus...! Bet konkurences padome varetu paskatīties Sadales tīklus - bez viņiem nevar pieslēgt elektrību (bet Latvijā energo monopols nav atļauts un tas ir reāls pārkāpums!!!!) un naudas ko šie dienaszagļi iekasē ir abnormālas - 5 metrus vadu novilkt ( ne jau par savu naudu un kaste arī par manu naudu) Valmierā maksā 1200 + PVN + uz ķepas strādnieki grib! Ja saki,ka uzķepas nedosi- vnk pasūta d ar visu pieteikumu! Tā esot arī Limbažos, Salacgrīvā... Arī degvielā var redzet, ka ir 100% kartelis, bet neko...Konkurences padome,ja gribetu kvalitatīvi strādat- uh kā varetu šancēt un likt pie sienas!
svimpis
11. jūlijā 13:29
Depo Latgale nestrada, tie ir vietejie cangalu kantori, kas ir kartelisti. Vispretigakais gan no visiem sada veida uznemumiem ir Senukai, leisu uzmesanas un cakaresanas bizness, feikas un uzpustas cenas!
Infor
11. jūlijā 13:51
Bet saujiņa elite pasaullē dara to pašu . Un politikāņi ar . To bašu gribēja darīt ar šmigas lietu ar akcīzi. Pasaullē ir iestāde kas nosaka cik kas daudz pummpēs naftu .. un bankas dara to pašu . Re viņi drīksts , bet div vnk uzņēmumi nedrīkst..
Teatris
11. jūlijā 16:05
SLO un Baltic Elektro. Gadiem ilgi pastāv vienošanās.
re
11. jūlijā 16:49
Manā ieskatā Depo ir labākais veikals Latvijā. Savukārt Senukai ir pilnīgs mēsls. Regulāri tiek rīkotas atlaižu akcijas, t.sk. atlaides visām precēm 30%. Bet reāli sākumcenas reāli uzpūstas, kā rezultātā ar atlaidi 30% sanāk tas pats, kas Depo, ja ne dārgāk.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi