Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
49 komentāri
Sakārtot:
Decoy
5. jūlijā 15:40
Nonsense. I did learn from both mine and other mistakes. Enemies convinced to make me suffer. Just none informed about extra stuff in life when was younger..including NES..
Andrjuha Amerikoss
5. jūlijā 15:43
Vislielākais izaicinājums būs savākt savus 20%
karte
5. jūlijā 15:48
kur var redzeet precīzu karti vai topogrāfisko plānu
!
5. jūlijā 15:50
Laimai Vaikulei cildinājuma rakstu par- nedziedāšanu krimā?! Bet Tornim un Kalnam, šķiet pisec...
Rasty
5. jūlijā 16:00
Mjā, uztaisīt tuneli... It kā būtu jārok tunelis zem Baltijas jūras vai vismaz zem Daugavas. Un to saka 21. gadsimtā!
ss
5. jūlijā 16:07
Tas nozīme ,ka iestāsies sabiedriska un privāta transporta paralīze ! Līdz ar Salaspili sāksies satiksmes bloks . Ja jau ķersies pie HES apbūves ,tad Rīga aizies pa burbuli . Un celtniekus masveida ievedīs no trešajam valstīm . Tikai kur izmitinās?! Tāpēc tas krāšņu un ķemertiņu likums ?Lai vietējos izmestu uz ielas ,bet trešo valstu celtniekus izmitinātu?! Komposta konteineri jau sagatavoti kur nosalušos vietējos mēslojumam sagatavot? Un tās lielās finansiālas represijas ir tāpēc ,lai to Rail Baltic celtu? Pēc šīs gadsimta celtnes, izņemot iebraucējus , ne viens pamat iedzīvotājs nebūs palicis. Krievu laikos arī cēla rūpnīcas un fabrikas un tik veda un veda iekša no visām republikām strādniekus. Jelgavā slavenais RAF masīvs .Tautā sauktais Belaruskij vokzal
Pilsonis
5. jūlijā 16:10
Man to mēslu railbaltic nevajag.
Decoy
5. jūlijā 16:16
It was not China & Co..it has something to do with dual nature..or nature itself.
???
5. jūlijā 16:27
Rīgas HES ūdenskrātuves??? Manskiet jamaina bus dzivesvieta
pilsone pilsonim
5. jūlijā 16:34
Man gan vajaga! Gribu normāli ar vilcienu nokļūt citās Eiropas valstīs. Bet tu vari kratīties uz savu krieviju. Tikai, lūdzu, atpakaļ gan nebrauc!
Ha
5. jūlijā 16:34
Labākais tas,ka visur ES var izlasīt,ak šim projektam naudu nedos! Interesanti - par kādam naudām šo murgu cels? Latvijai viņu vajag? Nevajag, ja jau tikai lidosta Rīga un Rīgas stacija, bet ne Salacgrīva vai Ainaži. Vilksies tas murgs cauri . visai Latvijai, visu sačakarēs, katru gadu miljonus ieguldīsim un mums tik 2 pieturas - viena otrai blakus! Ja būtu Ainazi vai salacgrīva, ka bija solits savulaik, atd vismaz tūrisms tajā pusē atdzīvotos un cilvēkiem arī tur labklājība augtu! kategoriski pret valsts naudas izmētāšanu nereālā projektā, kur ES ir nogriezusi pagaidām naudu!
Kā tu zini, kas tas ir mēsls ?
5. jūlijā 16:45
Pilsonis ********* Man to mēslu railbaltic nevajag. ============================================================================ Vēl taču nav gatavs .
Mudīte
5. jūlijā 16:47
Jā,projekts ir zvērīgs! Bet kādi tik skandāli,tiesāšanās būs pēc tam!! Vai vai...
Opis
5. jūlijā 16:50
Natovcu projekts!
Ōpis
5. jūlijā 16:54
Krembļāvcu projekts !

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi