Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
27 komentāri
Sakārtot:
Hm
21. jūnijā 08:30
Ejiet taču irst ar visām savām loterijām. Atkal latvju pamuļķiem pat ko priecāties.
Smieklīgi
21. jūnijā 08:34
Pirmā VDK Čeku loterija
Anna Sniedze
21. jūnijā 08:44
Kas var but godigi , nekas nebus! Kaut kāds murgs , ne čeku lotereja:)):))
smade
21. jūnijā 09:10
Tiem,kuri negrib, taču neviens neliek piedalīties loterijā! Kāpēc atkal jāizrāda savs negatīvisms? Jauki,ka loterijā var piedalīties arī bērni,jo tas viņus arī motivēs paņemt čeku,kas pāries ieradumā veikalā iepērkoties.Veiksmi loterejā!
SĒŅU VECIS Georgs Ribovskis poļu kurwa
21. jūnijā 09:30
es visu mūžu bij čekisto bet tagad esmu na pitaristo. man būs loterija ar na un vīnotības pidarasninkiem urrrrrāāā Jasne? Koē?
SĒŅU VECIS Georgs Ribovskis poļu kurwa
21. jūnijā 09:30
es visu mūžu bij čekisto bet tagad esmu na pitaristo. man būs loterija ar na un vīnotības pidarasninkiem urrrrrāāā Jasne? Koē?
RiebeklīC
21. jūnijā 09:41
Nez kādēļ mana iekšējā balss saka ka laimesti tiks VIDa darbinieku radiniekiem ...(vai arī mistiskā kārtā pašiem VID darbiniekiem)....:))))
Sisi
21. jūnijā 09:49
Un ko varēs laimēt?
Tom
21. jūnijā 09:49
Īsti nesaprotu par ko ir cepiens. Jūs tāpat visi pērkat veikalos produktus. Kur problēma piereģistrēt čeku pēc tam?!
...Tomam
21. jūnijā 10:09
Problēma nav piereğistrēšanā, problēma ir tajā, ka nav ticības ,ka Latvijā kaut kas vispār notiek godīgi. No savas pieredzes varu pateikt ,ka mans darba kolēğis arī "vinnēja loterejā" televizoru kuru viņš pēc tam atdeva ĪSTAJAM saimniekam ,jo viņu vienkārši aizsūtīja kā no tautas vienu laimīgo, jo to translēja TV.
Sēņu vecis pitarasis Ribovskis
21. jūnijā 10:11
man palātā pie sienas ir 3 kailfoto bilžas Jantarika Rinkas un Knariņa. es vokar tā nometu kulākā tos pedikus saskatoties. šodien sāp labā roka un krāns Jasne? Koē?
millers
21. jūnijā 10:15
manos laikos teica tā ,-vari vinnēt kājas priekš skriešanas
imho
21. jūnijā 10:20
Bojevikos policija iedod padzerties ūdeni (visīti), jo A) lai tev neslāpst, B) lai noņemtu pirkstu nospiedumus no glāzes. Kaut kādas tādas asociācijas.
Te
21. jūnijā 10:30
...čeku loterijai vajag atsevišķu sadaļu...čeki par frizieru pakalpojumiem un skaistumkopšanu...un lielus laimestus! Varbūt tad cilvēki jautās čekus par saņemtajiem pakalpojumiem!
kā tad
21. jūnijā 10:49
Tikai viens jautājums - no kādiem līdzekļiem tiks apmaksāti laimesti? Vai tik ne no tā paša nelaimīgā valsts budžeta, kura jau tā nepietiek, lai samaksātu algas gan mediķiem, gan skolotājiem?

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi