Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
43 komentāri
Sakārtot:
Huks
17. jūnijā 06:14
Nu rakstā pieminēti ebreji un melnie par to,ka lielopu gaļa ar cūkas gaļu sajaukta untt...man črrnažopo viedoklis neinteresē,bet kas attiecas uz pašu "Lido"..tad tas nav vienīgais uzņēmums kurš nemaksā algas..tādu ir dahuja!Jo redz..latvietis ir appisējs 98 levela..LV 300 %visi grib uzvārīties....pluss iedomājas ka ir vergu laiki.Pidari ir tie uzņēmēji un tas arī ir viss
Barons N
17. jūnijā 06:57
"laimīgs, ka ir darbs" , "galvenais, ka darbs" ;šitā spriež tikai kalpu rase
Dzintars Lielais
17. jūnijā 07:14
No pastalām to komunisma rēgu laukā nedabūt,jebkurš uzņēmējs tiem ir ienaidnieks....
cenzūrijs
17. jūnijā 07:14
Ķirsītis ir visgodīgākais Eiropā
Dainis Dobelis
17. jūnijā 07:23
Izskatās, ka slima meļa, stukača un savas vajadzības, pretīga pielīdēja murgi šai muļķu zemē nostrādā?Nu, ko var gribēt?
Jānis Tribunāls
17. jūnijā 07:28
Čekistam čekista gājieni, tipiskais LV uzņēmējs
Stalkers Stalkers
17. jūnijā 07:54
Tipiska postpadomju mantrausīgā pastala.
Marcis Dzelme
17. jūnijā 07:58
Un atkal viena tante teica,vairak lasiet dzelteno presi,
ALIDA DJATLIKA
17. jūnijā 08:19
Krievi okupejusi pat Vaciju- sava ienaidnieka zemi. Tur ir tapat ka loti daudzas vietas Latvija- prasi latviski , atbild okupantiski. Viņi uzskata, ka vinu valoda ir pasaules nagla, bet diemzel, ne tuvu tam.
Janis Ozolins
17. jūnijā 08:57
Likums Nr. 1.nekad ārzemēs nestrādāt pie bāliņu kapeiku pis. ju kompānijās. Naudas žurkošana un nemaksāšana ir hroniskas un neārstējama bāliņu slimības.
Andris Briedis
17. jūnijā 09:08
-> Huks Tev viskas var neinteresēt. Tev ir uz to tiesības. Bet ja gribi pelnīt - ir jāņem vērā to ko klients grib. Citādi tāds pats ķirsītis vien esi: iedomīgs, nevīžīgs un vīzdegunīgs.
Ieva Blumberga
17. jūnijā 09:13
Kur ir loģika melot par tik viegli pārbaudāmiem faktiem - kāpēc jāsaka, ka darbojas 2 restorāni, ja jau oktobrī otrs ir slēgts?? Hallo! Vai tad viņiem šķiet, ka pārējie mucā auguši un neko neredz, nezin, un vispār esam atdalīti no pārējās pasaules un faktus jau nepārbaudīsim? Nu iekrist uz tādiem muļķīgiem meliem.... Smieklīgi
Enrico Mantales
17. jūnijā 09:27
Ķirson,....ievies veğetāros ēdienus.LV lidiņos tos tikpat kā nav.Viss ar gaļām.Daudz ceptā,maz sutinātā.Varēji ar ieviest kādu nodaļu veğetāriešiem.Zupas ar vajag lielākā izvēlē.Zirņu putra atrodama tikai Krasta lido.Agrāk bija miežu putra ar kartupeļiem,nu tās nav.Vairāk vajag veselīgos produktus,rīvētus dārzeņus un augļus.Svaigi spiestās sulas. Un beidz atskaņot tās dzērājdziesmas,pretīgi klausīties. Tavus aliņus pirks arī tāpat,bez smadzeņu skalošanas ar dzērājdziesmām.
Sallija Krauze
17. jūnijā 09:32
Ķirsons lielu daļu algas visiem darbiniekiem maksāja aploksnēs Latvijā pirms gadiem 10, nedomāju, ka kaut kas ir mainījies... Pati stādāju. Darbinieki vēlu naktīs gāja mājās streipuļodami, aiz pārguruma. Baidījāmies, neziņojām.
Janis Berzins
17. jūnijā 09:35
Pārdevējas “Ja po ņemecki ņegovarju!” gan jau arī ir starp panākumu atslēgām... Bet... kādas algas, tādi darbinieki...

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi