Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
22 komentāri
Sakārtot:
Latvija 3šā nabadzīgākā valsts ES!!! Jau 29 gadi
12. aprīlī 23:38
Atraujiet savas galvas no tiem visiem jūsu skaitļiem! Latvijā valda nabadzība, 3šā nabadzīgākā valsts Eiropas Savienībā Kauns. Labak publicējiet skaitļus: Cik simtiem tūkstošu Latvijas ģimeņu ir zaudējuši vienīgos mājokļus, pateicoties "vienpusēji" pārdomātiem kredītiem 90% no tiem ir prom. Jo Latvijā par aizņemto ir atbildīgs tikai aizņēmējs, banka nekad! Kādēļ tad Amerikā, ja cilvēkam apstākļi mainas, viņš nevar maksāt par māju, banka savāc māju un cilvēks nav pilnigi neko bankai parādā! Latvijā atņem māju un vēl esi parādā ar %, un lai uztaisītu bankrota procedūru, tu nevari būt bez naudas, tas maksā 5-6 tūkstošus, kurš to var atļauties!? Un ja to neizdari, tad 33% no visiem taviem ienākumiem savāc Swenson-banka! Nu tad neizdzīvot strādājot 2 darbos! un kurš Darba devējs vēlēsies tādu darbinieku, kuram 33% naudas savāc banka!?!? Latvijā svešzemju bankas ir svarīgākas par tautu, tas vairs nav jautājums bet fakts! Latvijas teritorija tiek, kaut kam gatavota. Jo tiek attīrīta no iedzīvotājiem. Tā nav sazvērestības teorija, bet neapgāžams fakts!
...
12. aprīlī 23:39
Nezinu kadi viņiem tur kakainie reitingi,bet realitātē Latvijā ir dziļā dir.....ā!un būs tā vēl stabili ilgi....
ķēdes vājais posms
12. aprīlī 23:41
kāds visu noēd jau pašā sākumā
Ubag-maaja
12. aprīlī 23:51
Ne smešno!
labais rabīns
12. aprīlī 23:52
Cik miljoni caur satiksmi ir izkūpināti? Mākslīgi uzaudzētas iepirkumu tāmes valsts iepirkumos... Neadekvātas summas par margu krāsošanu tiltiem. Kautkādi mistiski vekseļi Lielvārdes "attīstībai".. Air Baltics 150 miljoni, Parex, Liepājas Metalurgs Ja mēs nebūtu tik zaglīgi - mēs dzīvotu Šveices līmenī. Bet diemžēl pēc padomju okupācijas, mūsu gaišākie gēni ir iznīcināti :(((
spriidiic
13. aprīlī 00:03
>labais rabīns Gēni nav pie vainas . Lv , kremļa sešinieku komandas pārvaldībā esoša teritorija , pumpē naudu no EU un infu no NATO saviem saimniekiem .
Noyb
13. aprīlī 00:25
Un velviena atskiriba. Persona mierigi var pateikt un ari pasaka acis, sagaidot bridi, tadas piezimes ka "paveicas" vai "kropligs" utt. bet tie kas visu laiku caur proxy grib puderet smadzeni ar replikam kautka nesaka acis personai..trollisms?
Janka
13. aprīlī 00:31
Es ar “A” vērtēju sava drauga mutes prasmes!
Янис
13. aprīlī 00:46
А перспектив у вас нет, их просто нет, одна сплошная Ж…)))
mg12
13. aprīlī 00:54
Pilnīgi viss jau notiek tikai dēļ viena iemesla - Lai tu vari aiziet uz veikalu un nopirkt sev kādu desiņu vakariņām paēst. Viss vienmēr beidzas ar iešanu uz veikalu. Bet to visu tā pieklājīgi nomaskēt labāk un cēlāk skanošos vārdos, kā INFRASTRUKTŪRA, KREDĪTREITINGS, SOCIOEKANOMIKA, IEKŠĒJAIS KOPPRODUKTS u.t.t
vatņikprimāts 🙊🙊
13. aprīlī 00:57
А перспектив у ROssi v perde нет, их просто нет, одна сплошная Ж…)))
Eliza no Gulbeness
13. aprīlī 01:54
Everything is u and u a everything.
No loga
13. aprīlī 02:00
Pastalijai kapec pēc 10g
No Muhosranskas
13. aprīlī 02:08
Vatņikstānas Gulagam pipec pēc 5 gadiem
Neatkarīgi no tā kur vēl kirdik vai nekirdik
13. aprīlī 02:15
Bet Pastalsranskai kapec pēc 10g. Un tur neko neviens nespēj mainīt.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi