Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
18 komentāri
Sakārtot:
politkorekti
14. martā 19:25
neviena no tam nav Latvijas banka !
RiebeklīC
14. martā 19:34
Kāpēc Latvijā vajadzēja ielaist ārzemju bankas.... Būtu pieticis ar Latvijas banku un miers !
malači !
14. martā 19:40
Pastaļus vaig drāzt visos dirkos !
a
14. martā 19:51
ja tā tiešām būtu Latvijas nauda, tad labi. šī nauda aizplūdīs prom uz ārzemēm.
Zviedru
14. martā 19:59
Maukas!
Veča
14. martā 20:03
Protams ,Latvija taču banku lielvalsts !
Tētans
14. martā 20:09
Vai tad tik mazs ir valsts ārējais parāds?
Humānists
14. martā 20:09
Nolādētie buržuji!
pūce
14. martā 20:14
Hi,hi,hi.Ka teica dizais voldemars-bankas ir paraziti uz tautas un valsts miesas.Nosuc asinis lidz pedejam.Tikai Latvijas koloniala parvalde var maksat 300 miljonus eiriku gada par kreditiem procentos,tikai Latvijas koloniala parvalde var zaudet ari visu bnku pelnu ,kura noderetu latviesu tautai,jo kolonijai nav nevienas bankas,tikai Latvijas koloniala parvalde var maksat jenku okupacijas parvaldei 800 miljonus gada mistiskai aizsardzibai. ,un vel un vel.,,,Tupakas tautas nav pasaule ka pastalas,kuru skaits saruk rekordatrumos.
Nja,,,
14. martā 20:31
Daudz gan te skaudīgu cilvēku. Pelniet ar paši labi, kas liedz?
Bankas svarīgākas par tautu! Un valsti kopumā
14. martā 22:19
Cik simtiem tūkstošu Latvijas ģimeņu ir zaudējuši vienīgos mājokļus, pateicoties "vienpusēji" pārdomātiem kredītiem 90% no tiem ir prom. Jo Latvijā par aizņemto ir atbildīgs tikai aizņēmējs, banka nekad! Kādēļ tad Amerikā, ja cilvēkam apstākļi mainas, viņš nevar maksāt par māju, banka savāc māju un cilvēks nav pilnigi neko bankai parādā! Latvijā atņem māju un vēl esi parādā ar %, un lai uztaisītu bankrota procedūru, tu nevari būt bez naudas, tas maksā 5-6 tūkstošus, kurš to var atļauties!? Un ja to neizdari, tad 33% no visiem taviem ienākumiem savāc Swenson-banka! Nu tad neizdzīvot strādājot 2 darbos! un kurš Darba devējs vēlēsies tādu darbinieku, kuram 33% naudas savāc banka!?!? Latvijā svešzemju bankas ir svarīgākas par tautu, tas vairs nav jautājums bet fakts! Latvijas teritorija tiek, kaut kam gatavota. Jo tiek attīrīta no iedzīvotājiem.
VALIS
14. martā 22:30
PALASOT RAKSTU TIEŠĀM INTERESANTI KAPĒC VALSTS NEMĒĢINA PĀRŅEM FINANŠU TIRGUS PEĻŅAS NIŠU... MUMS TAK SUPER ,,,,FUFTUKS,,,,,, IR ,JO TIE ZĒNI ZINA KĀ UZRAUDZĪT .......RUBĻUS....DOLĀRUS.....EURO..... PIE MUMS PAT BANKAS NEAPLIKA AR PEĻNS NODOKLI VISUS ŠOS SKAISTOS 25 GADUS. LAI TIE ĀRZEMNIEKI UN CITI ŽĪ....DI PELNA UN RAUJ KABATAS...LAVEN....TI, KARG....INI, KRASOV...CKI... AIZEJAT NOPĒRKATJŪS MAIZI BEZ PVN.... TUR AIZPLŪDIS IR GADA LATVIJAS BUDZETS.... GODMA ....IS UN SLAK...TER...IS PIELIKA PUNKTU AR PAREX BANKU....TUR VISPĀR PAČAKARĒJA 1,5 MILJARDUS....PUIKAS BRĪVI ATBILDEJA AR POLITISKO ATBILDĪBU UN BRĪVI PELD KRĒJUMĀ.... UN MŪS TURPINA SLAUKT...AR SUPER NODOKĻIEM....
Valdis Kalnozols
15. martā 07:07
'Neuztici naudu bankām, kas brāļus izģērbušas plikus!'"Dodiet man iespēju drukāt un rīkoties ar valsts naudu, un man būs mazsvarīgi, kas valstī izsludina likumus," 19. gadsimta sākumā teicis Rotšildu dinastijas pamatlicējs Maijers Amšels Rotšilds. Latvijā vairāk nekā 200 tūkstoši Latvijas iedzīvotāju bijuši spiesti pamest mājas, ģimenes, tuviniekus, lai pelnītu naudu ārzemēs. Liela daļa šo cilvēku bijuši spiesti doties projām tikai tāpēc, ka nav spējuši atdot Latvijā bankās paņemtos kredītus. Atsaucoties uz Latvijas Komercbanku asociācijas datiem, 2014. gadā rezidenti un nerezidenti Latvijas bankās kopumā ir ieguldījuši vairāk kā 22 miljardus eiro, savukārt bankas kredītos izsniegušas mazāk kā 15 miljardus eiro. Kur palika vairāk kā pieci miljardi eiro? Aizplūda citu valstu ekonomikas attīstīšanai?
to Valis 22:30
15. martā 07:07
goiju,,brivajai,, valstij esot aizliegts nodarboties ar komercdarbibu,tads ir postulats ,tai branza ,kur mulku zeme ievilkta.
Valdis Kalnozols
15. martā 07:07
Saucot lietas īstajos vārdos, banku biznesa stratēģija ir augļošana. Savulaik Saeimā tika izvirzīts priekšlikums iekļaut Satversmē, ka Latvijā pamatvērtības ir kristīgās vērtības. Bībelē, tāpat arī Korānā ir skaidri un gaiši pateikts, ka augļošana ir grēks, un ir jārīkojos, lai to novērstu, nevis veicinātu. Runājot par ekonomiski lietderīgu un humānu saimniekošanu, manuprāt, lielisks piemērs ir musulmaņu radītās Šariata bankas (http://www.shariabanking.com/). Tās izsniedz aizdevumu nevis pret ķīlu, bet, ieguldot līdzekļus aizdevēja projektā vai biznesā. Šādā veidā banka, ir ieinteresēta sekot līdzi un rīkoties, lai projekts attīstītos un pelnītu, nevis vienkārši izģērbt aizdevuma saņēmēju pliku. Arī man pašam personīgi ir ļoti nepatīkama pieredze ar vienu no Latvijas vadošajām bankām "Swedbank", kuras klients biju vairāk kā 20 gadu. Domāju, ka ar mūsu uzņēmumiem "Kalnozols un partneri", "BKB", "Ranka K," OK Būvmateriāli", "Ramirent", "Jumurdas atpūtas komplekss" u.c. banka ir nopelnījusi vairākus simtus tūkstošu, iespējams, pat miljonus eiro. Taču es ļoti vīlos sadarbībā ar banku, jo situācijā, kad banka, nepildot savas līgumsaistības, divus gadus aizturēja kontā vairāk nekā 200 000 eiro, tā pat neuzskatīja par vajadzīgu atvainoties. Bankas attieksme pret mani bija bezpersoniska, ciniska un man, kā uzņēmējam, pazemojoša, tādēļ es biju spiests slēgt kontu šajā bankā.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi