Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
5 komentāri
Sakārtot:
Redzu
11. janvārī 13:51
Tas būtu tikai loģiski arī pārējās bankas tāpat pārbraudīt. Vai kāds man var izskaidrot, kāpēc moneyval neinteresē, kas notiek piemēram rietumu bankā un citās līdzīgās. Vai varbūt mūsu kontroles dienestam vieglāk sevi spodrināt uz beigtas bankas rēķina. Rietumbankai ja nemaldos Francijā simts miljonu sodu uzlika uz piesprieda sodus vadībai par naudas atmazgāšanu.
Nesaprotu
11. janvārī 13:54
Kur logiskums, ka tas pelēkais ziņojums tika uzrakstīts vēl tad, kad AB banka strādāja. Sanāk ka problēmas bija pirms tā fincet.
.
11. janvārī 13:56
Varas kliķe grib sev labumu, tāpēc arī bremzē to metodoloģiju. Kā sāks izmaksāt naudu, vairs neko nevarēs ieraust sev. Kas tur ko nesaprast...
Jāzeps
11. janvārī 14:02
Sanāk, ka tas doķis, pēc kura ablv klientus sijās, visus gala lēmumus paredz FKTK. Kur tad problēma, ka marinē jau pusgadu? Gaidam atkal, ka kāds iespers pa pakaļu, šoreiz klientu tiesvedībās un piedziņās no valsts. Sorry, bet ne no manas kabatas.
Riekstiņš
12. janvārī 17:25
Kā tad. Apdirsīsies citas bankas ja kaut kas tāds tiks piemērots. Dumidor banka ar visiem Martinsoniem prātā sajuks, par rietumeni un citām nemaz nerunājot

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi