Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
29 komentāri
Sakārtot:
Juhans
2018. gada 1. decembrī 15:25
Alko drīkst pārvadāt tikai stingri noslēgtās pudelēs, jo citādi retinājums pats "izvelk" korķi āŗā un viss Rīgas Melnais balzams plūdos pa koferi.
beerdrinkers
2018. gada 1. decembrī 15:42
Man, Ķelnes lidostā, atņēma bārdas šķērītes un divas dozītes ar biezpiena desertu. Pareizi jau laikam ir- 9 km augstumā, biezpiena deserti, it sevišķi, ja vaniļas un ķiršu, pārvēršas par sprādzienbīstamiem:) un bārdas šķērītes plastmasas korpusā, paliek nopietnāks ierocis, par AK- 47:)))
Peace
2018. gada 1. decembrī 15:45
Hmm nez torti "Cielaviņa" var vest rokas bagāžā?
beerdrinkers
2018. gada 1. decembrī 15:49
Peace, nē, nevar.
Janka
2018. gada 1. decembrī 15:53
Man tā lapa nedarbojas
beerdrinkers
2018. gada 1. decembrī 16:04
Peace, kaut gan, ja esi izgājis pārbaudi, lidostas tax- free veikalā, ja "Cielaviņa" būs nopērkama, tad drīkst. Pēc pārbaudes, vari ienest lidmašīnas salonā visu, ko lidostas tax- free nopirki. Arī polšu. Jocīga sistēma- Maximaa pirktais šņabis ir bīstams, bet lidostā pirktais ir nekaitīgs:)))
beerdrinkers
2018. gada 1. decembrī 16:05
Nekaitīgs, bet daudz dārgāks:)))
>>beerdrinkers
2018. gada 1. decembrī 17:09
Nekas dīvains tur nav.Viss ko pārdod tax free veikaliņos, ir 100% ar garantiju, ka 'polša pudele nebūs nitroglicerīns vai kāda cita šķidrā sprāgstviela.Maxximas polšā un zobupastas tūlbiņā var lidmašīnā ienest divus šķidros reaģentus, lai uz vietas lidmašīnā uztaisītu bombu sajaucot kopā reaģentus.Tapēc maximā pirktu polšu nevari ienest lidmašīnā, bet tax free pirkto drīksti!!
beerdrinkers
2018. gada 1. decembrī 17:16
OK, bet kamdēļ tas maldinošais nosaukums "tax free", kas liek domāt, ka tur ir viss lētāks. Bez PVN. Bet, nē- viss ir 2× dārgāks. Kuģu tax- free, var būt pat 3× dārgāk.
>>beerdrinkers
2018. gada 1. decembrī 17:34
Paskaties čekos... tu pērcies bez nodokļiem! Tapēc arī Tax Free. Vai tad Tax Free veikalos obligāti jābūt lētāk nekā Maximā! Tie veikaliņi lidostās un uz kruīza kuģiem ir tūrisma bizness un suvenīru andele!! Katrā ziņā suvenīri lidostas tax feree veikaliņos ie lētāki nekā pašā lidostā vai kur citur kur garām pirms un pēc lidojuma vazajās tūristi! Katrā ziņā uz Tallink cigaretes un šmiga tax free nemaksā dārgāk ,kā Maximas veikalā!!! Lidostā Rīga taxfree veikalā Jack Daniel visītis ir tikai par euro dārgāk nekā rimčikā, bet lētāk nekā Kopenhagenas lidosstas Tax free veikalā...... Izvēlies kurā lidostā taxfree iepirkties, jo cenas starp lidostu taxfree veikaliem var iespaidīgi atšķirties!!
beerdrinkers
2018. gada 1. decembrī 17:41
Nē, visu, ko teici, ir klārs. Tā ir jābūt. Es vēlos drošu lidojumu. Bet man ir aerofobija, bez 0,7 džina pudeles māgā, es lidmašīnā iekāpt nevaru. To pudeli izdzeru jau pirms lidostas kontroles, tad, gaidot iekāpšanu, palieku manāmi skaidrāks. Un, palikt manāmi skaidrākam, tas nepas ar manu lidojumu koncepciju. Tax free ir glābiņš:)))
beerdrinkers
2018. gada 1. decembrī 17:45
Uj, cik Tallink'ā ir dārga šmiga! Oh, meine liebe Gott.
Rudīte
2018. gada 1. decembrī 17:53
Neko no reģistrētās bagāžas ārā neņem, ja tā ir aizslēgta. Nav mūsu lidostā tās masteratslēgas. Viņi bagāžu var atvērt tikai to salaužot un to tomēr visbiežāk izvēlas nedarīt
>>beerdrinkers
2018. gada 1. decembrī 17:56
Zviedri,Norvēģi,Somi Tallinkā taxfree šmigu un cigarets pērk pilnus stumjamos ratus cik var sakrāmēt.Izdevīgāk ir daudz daudz šmigas sapirkties Taxfree veikalā uz kuģa,aizstumt tačķu uz kajīti mājās vešanai, nekā vazāties pa Rīgas lielveikaliem meklējot, kur tā pati šmiga būs par euro lētāk!!
vilks
2018. gada 1. decembrī 18:49
Liekulīgas muļķības. Pirmkārt, ja kaut kas neatbilst noteikumiem, neko tu pavadošajiem tuviniekiem vairs neatdosi, ne viņi tur tiek iekšā, ne lidotājs vairs tiek ārā no kontroles zonas. Škidrumu konrolētāji, kādēļ tad taxfree pirkto šmigu var nest salonā, cik vien sirdsapziņa atļauj?

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi