Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
102 komentāri
Sakārtot:
Marex
11. oktobrī 20:33
Ceru ka aizklapēs tās ātro kredītu bodītes,kaut gan man vienalga,pēc pāris nedēļām pametu šo bedri!
Gribam radikālāk no KPV
11. oktobrī 20:34
Aizliegt ātros kredītus. Tāds pats posts kā azartspēles. ❌
...
11. oktobrī 20:37
Lūdzās par augļotājiem, kuri iedzīvojas uz iedzīvotāju rēķina? Varbūt, lai viņi lūdz ātros kredītus izsniegt tikai juridiskām personām?
Kr
11. oktobrī 20:40
pusijs bildē !!! HE HE
Janka
11. oktobrī 20:41
Skumji, ka dzivnieku patversmes ir vienas no tam...
Egle
11. oktobrī 20:44
tikai pastalu zeme var aizstāvēt augļotājus :)), kur trulā pastalu tauta notrallina savu naudu :)). Var jau saprast, ka dod ziedojumus, bet tas viss ir īstermiņā, kopumā homofobiskās pastalas paliek nabadzīgākas un ts nav labi sabiedrībai kopumā. Katrs tik grib redzēt savu īslaicīgo labumu :)), tāpēc jau daudz arī ņem ātros kredītus , lai var padižoties citām plikadīdām ar jauno aifonu :))
Margarēta
11. oktobrī 20:45
Nēnu, normāli! Esam gatavi iegrūst cilvēkus postā, ēnu ekonomikā un emigrācijā, ka tik kaut kādai nevajadzīgo kustoņu fermai ziedo. Sportisti lai meklē sev citus sponsorus. Ja nevar, lai met sportu pie malas un iet strādāt godīgu darbu. Liela daļa no viņiem ir viduvēji parazīti, kas pieraduši parazitēt uz sabiedrības rēķina.
Margarēta
11. oktobrī 20:46
Es nesaprotu loģiku. Ja mums būtu teiksim miega magoņu plantācijas un narkomānijas posts lielos apmēros, tad arī neizsludinātu likumu, jo citādi lopu patversmes, sportaļugas un visādi sabiedrības parazīti dīktu, ka bez narkobaronu naudas nevarēs vairs parazitēt?
AATRIE KREDIITI SPONSOREE?
11. oktobrī 20:47
Cilveeki, kuri iedziiti stuurii un spiesti aiznjemties lai atdotu brauc lasiit seenes. Tad kursh ir sponsors?
Egle
11. oktobrī 20:47
bet, nu, tāda sajūta, ka pastalu tauta kaut kādi staigājoši zombijdeģenerāti, kur bez valdības iejaukšanās tik grābtu ātros kredītus, kamēr aizrītos :)) un valdībiņai kā mammucītim jāiejaucas lai truliķus apturētu :))
Jeblonskis
11. oktobrī 20:48
Aizliegt nevajag. Ir cilvēki kam lieti noder. Kautvai nopirkt biļeti uz darbu ārzemēs. Bet vajag aizliegt reklāmas. Pilnīgi visas. Tie debīliķi saradušies tikdaudz, katram pa 2-3 mājaslapām. Un visu to milzīgo procentu naudu tērē tām jebanajām reklāmām.
Wermacht
11. oktobrī 20:50
Trulās pastalas galīgi truliskas. Ierobezos ātro pastalkredītu negodīgi augstos procentus, nevis kredītu izsniegsanu. Nu, cik trulas tomër ir pastalas.
Jeblonskis
11. oktobrī 20:52
smscredit.lv vivus.lv ondo.lv = viena un tā pati firma - 4Finance. kredits7.lv un kredits365.lv - Delta Capital. viasms.lv = savacard.lv
Jeblonskis
11. oktobrī 20:53
smscredit.lv vivus.lv ondo.lv = viena un tā pati firma - 4Finance. kredits7.lv un kredits365.lv - Delta Capital. viasms.lv = savacard.lv
A
11. oktobrī 20:53
Kaut kāds piz..c!!! Cik mūsu dziedātāji, zoomīli un sportisti ir deb..i!!!

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi