Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
42 komentāri
Sakārtot:
Onslows
20. septembrī 14:48
Maximās te būs ar atlaidi!
beerdrinkers
20. septembrī 14:49
Nesteidzieties atpakaļ nest, ja garšo un smaržo pēc ziepēm, varbūt, ka tās arī ir ziepes?
...
20. septembrī 14:56
Latvijas PVD atbildētu, ka pēc uzturvērtības tā sakrīt ar Vācijā tirgoto, bet smarža un garša ir subjektīvi rādītaji, kas nav ņemami vērā...
Juhans
20. septembrī 15:10
Lietuvu varēs tagad iesūdzēt tiesā, jo tā ir neslavas celšana.
heh
20. septembrī 15:14
Nu lūk, te nu bija uzskati ka patiesībā nemaz nav tik liela atšķirība starp viena zīmola austrumeiropas un rietumeiropas tirgiem ražotajiem produktiem un visu izsaka vien konkrētā reğiona patērētāju gaume. Poļi vienkārši padomāja ka austrumbloka valstīs cilvēkiem labāk patīk ja produkts garšo pēc tīrības un ziepēm nevis piena šokolādes. Mazliet nokļūdījās.
Multikulti propaganda
20. septembrī 15:45
Eiropas turgū tiek ieviestas šocenes bērniem ar arābu un nēģeru bērniem. kuru papildina masu imigrācijas reklāmas. Tātād tā ir samdzeņu skalošana, lai papildinātu šo akciju.
re nu
20. septembrī 16:38
a lv joprojaam viss KLUSS ,KĀ MEŽA ,KUR NEVAR IEBRAUKT AUTOBUS,,,,PILNI PLAUKTI BON APETIT KINDER MĪĻĪĒ ŅAM NASM ŅAM
>...
20. septembrī 17:02
Zemaas kvalitaates "ar taadu pat etikjeti kaa Vaacijaa" preces prieksh austrumeiropas tuudaliem razho polijaa. (Ziepju shokolaade arii no kurva pshekiem naakusi, ja neieveerojaat.) Bet tuudaliem tak polija patiik, jo polji visu laiku dirshaas uz Briseli. Nu tad esiet solidaari, debiilie tuudali, rijiet poleenu ziepju shokolaadi un nesuudzieties kaa suuda leishi suudzaas, vot!
MaryElias
20. septembrī 17:02
Man par samaksu jāmaksā vairāk nekā 87 dolāri stundā, strādājot mājās ar 2 bērniem mājās. Es nekad domāju, ka es varētu to izdarīt, bet mans labākais draugs nopelna vairāk nekā 10k mēnesī, un tas pārliecināja mani izmēģināt. Ar to potenciāls ir bezgalīgs. Lūk, ko esmu darījis. dari to..➤➤ w­w­w.W­e­b­j­o­b­3­3­.­C­O­M
Es-Multikulti propagandai
20. septembrī 17:24
Tieši tā,apriebies,ka visur,visās reklāmās tie nēģeri,vai čurkas,un vienalga,vai tie bērni,vai kas.Apnicis!Nu nepatīk man viņi,kāpēc man viņi visās malās ir jāredz?Kāds man to var paskaidrot?Nepatika pret viņiem,tas skaitās rasisms,bet kad viņi baltos slaktē,tas nav rasisms,tas pat nav terorisms un nav slepkavība.Kā Zadornovs par vecenēm un braukšanu teica,jemu(jej) tak zahoķelos,duša trebujet!Netaisnība acīm redzama,bet viņiem jau likumi nav rakstīti!
Austrumeiropas
20. septembrī 17:27
bauri var arī ziepes aprīt kā šokolādi
> Austrumeiropas
20. septembrī 17:43
Bauri - tas buutu vaaciski. Bet shiten tak stulbos tuudalus apjaaj pat ne vaacieshi, bet suuda polji.
īpaši stulbs
20. septembrī 17:52
Gan jau citur atkal pārdod ziepju papīrā iepakotu šokolādi. Kļūdīties ir cilvēcīgi.
beerdrinkers
20. septembrī 18:00
Viedi vārdi, sēļu draugs:)
Finegans
20. septembrī 18:53
Tā ir akcija!

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi