Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
9 komentāri
Sakārtot:
Vai šis
13. februārī 14:49
stinka var publicēt sarakstu ar aktuālajām šī augusti kvalificētā darbaspēka vakancēm un atalgojumu...kur tas ir? Vai arī stinka vēlas pasildīt savas rociņas uz likumpārkāpējmigrantu ievilkšanas Latvijā?
šo arī vajag
13. februārī 14:53
Nav taču kārtīga trauku mazgātāja! Un bērnudārzos salmonela- caureja.... cik ilgi pļūtīs?
Ierēdnis
13. februārī 14:56
Stinka laikam saskatījās Godmaņilžuka piemēru, kas ar putām uz lūpām stāstīja cik ļoti vajag migrantus Latvijai un rezultātā gāzē GASO, un ar ko stinka sliktāks taču arī labprāt pagāzētu vai ne?
Protams
13. februārī 15:17
Protams, ka vajag lētos laukstrādniekus no Moldovas, citādi vetējie nekauņas grib saņemt vismaz minimālo...
valdis
13. februārī 15:41
Pareizāk būtu viesstrādnieku sarakstā iekļaut aizcelojušos sprīdīšus,tie vismaz valodu zin un darba tikumu apguvuši.
Zaķis
13. februārī 16:15
Jā propesor Stings pirms ieved augsti kvalificētos viesstrādniekus - okupantus no Krievijas ,Baltkrievijas ,Ukrainas ,PSRS laikā jau latviešu Jūdas no šīm valstīm ieveda augsti kvalificētus viesstrādniekus,šodien viņus sauc par okupantiem ka pēc 20 gadiem sauks šodien ievestos ,augsti kvalificētu krievvalodīgo kontingentu kas 9.maijā pulcēsies pie falla un dziedās ģeņ pobedi?
Tas
13. februārī 16:22
Pagodinājums Stinkai!...ka no potencionālo viesstrādnieku saraksta izstrīpoja šoferus, laukstrādnīekus, pārtikas rūpniecības strādniekus, ko var algot no no vietējiem iedzīvotājiem.Ja vien darba devēji pārstāj būt negausīgi un bezkaunīgi, par darbu, sākot maksāt adekadekvtas algas. Tā tik turēt, un nepakļauties spiedienam no vergturu puses!
🚷
14. februārī 02:37
Es pati esmu kategoriski pret iebraucējiem Latvijā.Ceru,kā mēs visi nobalsosim par latviešu jaunajām partijām,piem.,JKP,bet nē-par reformu partiju,jo tā ir par imigrantiem,un šis murgs beigsies.Lai kopē Čehiju-tai no 10milj.iedz.nav tik daudz aizbraukuši kā mazajā Latvijā,+vēl viņi nepieņēma bēgļus.Jāņem vērā,kā mēs esam maza tauta,ar sliktu demogrāfiju un VISSLIKTĀKO nacionālā sastāva īpatsvaru pasaulē,ko nevajag vēl pasliktināt.Vislielākā imigrācija pasaulē PSRS laikos nenesa pilnīgi neko labu,bet neaprakstāmi sliktu gan-ka mēs nepilnus 30 gadus paši savā zemē ikdienā jūtamies diskomfortabli dēļ svešo masām.Labāk tā nekad nebūtu notikusi.Bet pagaidām mazākais ļaunums būtu ievest vienīgi no šīm 5 valstīm: Brazīlija (200+milj.iedz.,54% baltie(izvēles lielums)), Argentīna (40+milj.iedz.,97% baltie), Urugvaja (3,3milj.iedz.,88% baltie), Kostarika (4,7-milj.iedz.,2/3 baltie un balto jaukteņi),DĀR balto daļa (?2-3milj.)un viss.Saziņa-pēc U.K.parauga-brigadierus,kas māk latviski un spāniski, latviski un portugāliski varētu atrast gan latviešus Latvijā,gan portugāļus,brazīliešus,spāņus un latīņamerikāņus Latvijā,gan reemigrējot latviešus no Spānijas,Portugāles, Latīņamerikas.Esmu pret multikulturālismu,bet īsts multikulturālisms ir tieši šāds-dažāds,nevis vienveidīgi tiek vislaik ievesta mums ārkārtīgi nepatīkama krievu un prokrievu masa, apdraudot mūsu valodu un mūsu zemē izplatot riebīgu mentalitāti.Plus vēl vietējiem uzņēmējiem pavērtos biznesa iespējas šajās valstīs,caur šiem cilvēkiem tuvāk iepazīstot šīs valstis.
Sašutis latvietis
14. februārī 11:02
Laikam sēžot un piržot mīkstajos krēslos viņiem smadzeņu rievas ir izgludinājušās... Kur problēma????? Maksājiet adekvātas algas atbilstoši šī brīža cenu līmenim, nodrošiniet sociālās garantijas un darbinieki pie jums rindā stāvēs. Es gribu mainīt savu darbu, jo tās garās stundas veikaklā ir mocības. Skatos sludinājumus... Alga tiek meistarīgi slēpta, tātad varbūt bišku virs minimālās dabūtu. Ar visu savu augstāko izglītību, kas ir kaķ zem astes, darbu ir pagrūti atrast...ar to es domāju darbu, par kuru saņemtu cilvēka cienīga algu. Tāpēc arī palieku pagaidām veikalā, jo tas ir tuvu mājās. Atkrīt īre un trakie pilsētas komunālie.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi