Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
5 komentāri
Sakārtot:
nodzēries prātiņš
2017. gada 14. jūnijā 12:40
Tad jau labi vien ir ka slēdza! Vismaz dažus rukšus no siles atvilka.
vispār
2017. gada 14. jūnijā 13:16
vispār var arī viņus saprast. Kāpēc uzkrājumi jāatdod universitētei? Paši krāja, paši arī sadala uz galviņām. Kurš būtu rīkojies citādi?
nezinīts
2017. gada 14. jūnijā 14:35
Kā var valsts augstskolā sadalīt ienākumus uz galviņām, to tikai Voita var atļauties un pārējās nožēlojamās profesorenes!!! Mūsu izglītības ministrs ir drosmīgs un ceru, ka tiks ierosinātas ja ne krimināllietas, tad vismaz naudu atdos medicīnas māsu algām, jo profesorenes arī var sasirgt, kas aprūpēs??? Un vispār nesaprotu, kas notiek Latvijā, kā jauna diena, atkal dala miljonus!!! Parakstījusies par klusēšanu, te patiešām var pārsmieties, valsts noslēpums šeptēs!!!
skala
2017. gada 14. jūnijā 17:06
kāds naivums-RPIVA nauda tiks māsu algām!? Pareizi dara,dala to,ko paši sakrājuši,tika arī tiem kas strādā un drīz paliks bez darba.Mūsu LV visu tikai sagrauj,izposta un atstāj aiz sevis bēdu ielejas!
bija
2017. gada 14. jūnijā 22:19
Gan jau līdz Jāņiem būs sadalījuši atlikušo daļu un visi laimīgi Vienīgi nav nekādas piemaksas un prēmijas nonakušas izciliem IZM ierēdņiem.... nu tā centās, tā centās vai tad RPIVAs darboņas nespēja to novērtēt Žurnālistiem par to janvāra-februāra trobeli gan dāsni tika un bija jau arī vērts

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi