Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
3 komentāri
Sakārtot:
Ella
29. jūnijā 17:59
Cilvēce ir slima.Ar mentālo trakumsērgu.Un paliks tikai sliktāk,jo visiem taču ir tikai tiesības, un bezgalīgas tiesības,un visi ir tādi ,kādi ir, un mīl tos,kurus grib,jo redziet,es,nabadziņš,tā jūtos, un pieņemiet mani, un atzīstiet mani,esmu citādāks.Tas ir tas,uz ko tiecās visi tie kretīniskie ,apstulbušie neskaitāmo cilvēktiesību aizstāvji un bīdītāji.Morālie kropļi bijuši visos laikos,bet,jo straujāk pieaug cilvēku skaits,jo attiecīgā progresijā arī psihie, un viņu atbalstītāji un aizstāvji.Un pats jaukākais visā stāstā ir tas,ka pret smagiem noziedzniekiem vienalga izturās, kā pret jēlām olām- ka tik atkal nepārkāpj kādas viņu tiesības.Nāvessodu, un punkts.Kas izaugs no tiem nabaga izmantotajiem bērniem,tāpat skaidrs.
Agris Aboltins
29. jūnijā 19:44
Ella, kamēr nedzims jauns Ādolfs, šie mēsli klīdīs pa pasauli. Sabiedrība ir kļuvusi pārmēru toleranta..., tas var novest pie sabiedrības "nāves". Nupat jau akūti ir nepieciešams kāds, kas šos visus aizsūtīs uz citiem medību laukiem.
Jánis Ore
29. jūnijā 23:28
Ja grib atrast pedofílus lai meklé tos valdíbás un starp bagátajiem. Starp elitém pedofílu skaits procentuáli ir daudz augstágs ká starp parastajiem civiliedzívotájiem. Cik nav dzirdéts stásti par pedofíliem Latvijas, Anglijas, Írijas, ASV valdíbás, tas pats Epsíns saistíts ar Klintoniem un Anglijas karaljnamu utt. Pat latvijá policija piesedz pedofílus, ja tie ir augstos amatos, ja parasti cilvéki tad tos noteikti panjems ciet.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi