Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
8 komentāri
Sakārtot:
Egle
29. jūnijā 15:04
Ķīnieši zina, ka islams nav nekas labs.
Viesturs Qaidukēvičs
29. jūnijā 16:45
Nu bet Latvijā ir tas pats - visas ,, izglītības programmas" ģimenes plānošanai. Tajās māca nevis kā plānot dzīvi ar 5 bērniem, bet kā izvairīties no grūtniecības utt.
Andis Ziemelis
29. jūnijā 18:33
Un Eiropā ar vajadzētu aizliegt Eiropas sievietēm precēties ar Musulmaņiem jeb Nēgeriem . Lai glābtu savu skaisto blondo zilām acīm Eiropisko identitāti. Ka precies tā adod ES passi un pienem tās valsts passi un ej dzīvot uz čurku zememēm . Ķīnieši parezi dara un neviens lielai tautai nevar pārmest. Systēma grib samixsēt visus vienā putrā kas novestu lidz kulturu nemieriem kā ASV
Andis Ziemelis
29. jūnijā 18:36
Tur kur radikāls musulmanisms izplatijies tur nekāds miers nav. Miers ir kad savas tautas rases dzīvo mierpilsoņa dzīvi katra savā kultura un dzīvesveidā.
Inese Karnīte
29. jūnijā 18:44
Visa pasaule cilvēkiem nedrīkst būt vairāk par 2 bērniem, tad nebūs tas bardaks uz zemes kas ir tagad, būs bilance. Galu gala nevis cilvēki izmirst, bet tīğeri un degunradži un vēl daudz daudz dzīvnieku. Šai zemei cilvēks nav vajadzīgs, bet zeme cilvēkam. Priecājos par jen kuru cilvēku dzimstības samazināšanu, tur neka laba nav ka tās dāmas apkraujas ar bērneļiem sēž uz pabalstiem.
Andis Ziemelis
29. jūnijā 18:49
Inese. Vai zināji to ka pārabdzīvotība ir tieši musulmaņu čurku zemes Indijā lielākais puesārņojums mēsli pa upēm peld. Inese , vai Latvijā Igaunijā Lietuvā vai citās ES valstīs ir mīlzīga pārapdzīvotiba? Kapēc piemēram Islandē ir vistīrākais ūdens dzeramais, bet Indijā pilns ar givs mēsliem? Kapēc? Varbūt tāpēc ka musu Balto Eiropas cilvēku dzīvesveids ir pilnīgi savādāks nekā viņu? Apdomājies.
Andris Saulite
29. jūnijā 20:17
ķiniešu dzīves filozofija ir bezdievīga -- smirdīgs konfuciānisms tādā vai citgādā formā smird cauri līdz fanātiskam bezsmadzeņu sektantu aptrakumam --- būtībā tas ir ķiniešu liberālisms ((Dieva noliegums un smirdīgas cilvēku valsts dievišāķošana -- kā visur -- )) Tas ir vnk bezdievīgo uzbrauciens tiem kam objektīvā realitāte (Dievs un Valstība )) ir etalons visam --- nevis smirdīgu gļukainu ļautiņu ''valsts vārdĀ '' doti idiotiski rīkojumi citiem --- Esmu katolis --par uzvēmienu jūdAM UN MUSLIMAM PA PURNU MOMENTA SITĪŠU --Ja šodien pieļaqušu kā bezdiervīgais stulbi un netaisni vems uz jūdu unj muslimu tad rītvai parīt tāds smerdelis vems arī uz katoli --un tad netiks cauri ar purna izdaužīšanu --būs fizisks ticības karš ''katoļa džihāda varbūtība'' pat visradikālāko MUSLIMU PADARA RĀMU UN NEKAITĪGU KĀ VECA AITA ---
Sēņu vecis
30. jūnijā 00:28
Jā, pēc vašingtonas tālāk lasìt nav vērts

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi