Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
11 komentāri
Sakārtot:
juju
25. jūnijā 07:57
Tev ielaiž iekšā slimības baciļus, kas ir nežēlīgi nomocīti. Pie mums LV slimība praktiski ir beigusies. Tā kā nav jēgas uzņemt organismā tos baciļus. Un sekas vel neviens nezin. Jo tas tikai eksperiments. esmu par veselīgu dzīves veidu-vitamīni vajadzīgi, lai stipra imunitāte! Ēdiet augļus un neslimojiet!
Kurmis Kurmis
25. jūnijā 08:43
Kas Jauns!Kas jums tur strādā???Kāpēc pieņemiet darbā darbiniekus bez valsts valodas zināšanām?Latvieši nesaka UZ CILVĒKIEM!Un tā nav pirmā reize,ka pat virsrakstus neprotat uzrakstīt!Liels FUI!!!
Futs Bols
25. jūnijā 08:48
juju, tevi šis vīruss neapdraud tikai tādā gadījumā, ja tu dzīvo mucā un ar citiem cilvēkiem nekontaktējies. Robežas ir atkal vaļā, un vīrusa izplatīšanās draudi joprojām pastāv, tāpēc vakcinēšanās ir vienīgais veids, kā to uzvarēt.
Futs Bols
25. jūnijā 08:49
Ramzans Kadirovs ieteica visiem dzert tēju ar citronu pret koronavīrusu, kamēr pats ar to saslima. Laikam nebija pietiekami laba tēja vai citrons.
Vecais
25. jūnijā 10:38
Lai izstrādātu vakcīnu pret kādu vīrusa izraisītu infekcijas slimību, ir vajadzīgi vismaz 10 gadi. Vispirms eksperimenti tiek veikti ar dzīvniekiem. Ja rezultāts ir veiksmīgs, tad turpina ar cilvēkiem. Parasti tie eksperimenti notiek Āfrikā. Nez kāpēc Covid-19 gadījumā tiek uzreiz eksperimentēts ar cilvēkiem.
Stalkers Stalkers
25. jūnijā 11:10
Es savas vakcīnas izmēģinu uz blondīnes :).
Futs Bols
25. jūnijā 11:29
Vecais, izlasi rakstu un tad komentē. "Izmēģinājumi uz dzīvniekiem liecina, ka šī vakcīna ir droša un izraisa efektīvu imūnreakciju pret jauno koronavīrusu."
Futs Bols
25. jūnijā 11:59
Alida, neiesaki to slavenajam tenisistam Džokovičam, kas domāja tāpat kā tu, kamēr pats saslima ar Covid-19. Vai britu premjeram Borisam Džonsonam. Pēc iznākšanas no slimnīcas visa viņa bravūra ir pazudusi.
Sonata Tweet
25. jūnijā 12:50
Ja, seit var eksperimentet ar cilvekiem,jo lielaka dala ka auni seko government guidlines. Tic visam, ko saka un NEDOMA.
СТАЛКЕР
25. jūnijā 16:03
Nē! Tiem sūdiem ko potē iekšā. Lai viņi paši uz sevim mēģina to sūdu
Juris Birsans
25. jūnijā 19:00
Cik nu jābūt prātam laist sev ķermeni kautko pret kautko neesošu, pilnīgs murgs. Futs bools saka par Borisu dzonsonu😅😅😅😅😅 nopietni, es nezinu kas tu esi, bet izskatās ka pēc kaut kāda vīrusa sludinātājs un baiļu ieviesēju cilvēkos, bet labi ka ar katru dienu ar vien vairāk cilvēki saprot kas notiek. Dzonsons bija slimnīcā pāris dienas un ar ko neviens nezin, tikai to ko lika teikt, bet ja jau tik slikti ka reanimācija un pec2 dienām mājas-nopietni, šis tak traks virus😅😅😅😅.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi